Boks: starcie Mariusz Wach vs. Kevin McBride + walka Artura Szpilki na TVP1

Madman

Bellator
Welterweight
Dziś w nocy (z piątku na sobotę) na gali w Stanach Zjednoczonych swoje walki stoczą dwaj polscy bokserzy dywizji ciężkiej - Mariusz Wach i Artur Szpilka, transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TVP1 od godziny 2 (walka Artura od 3.00 a Mariusza od 4.30).

Hightower

Legacy FC
Lightweight
Tydzień temu pamiętałem, że ta walka będzie a dzisiaj za nic bym sobie nie przypomniał, dzięki ;)

Swoją drogą, ciekaw jestem co ten Wach potrafi, bo nie widziałem jeszcze żadnej jego walki, tylko jakieś komentarze w necie :P

MC-CF

Brutaal
Bantamweight
@UP

Z całym szacunkiem ale czym Ci tak Wach imponuje poza warunkami fizycznymi bo pierdolnięcia nie ma szybkości specjalnej też nie, technik z niego genialny też nie jest, więc czym?

Hightower

Legacy FC
Lightweight
@Shogun

Ja w końcu tej dzisiejszej walki Wacha nie widziałem, obejrzałem sobie tylko wczoraj jakieś nagranie z poprzedniego starcia i wydawało mi się, że jak na takiego wielkoluda ma niezłą szybkość i refleks. Z tym ciosem też chyba tragedii nie ma, bo McBride'a jakoś położył, co nie udało się walczącemu bardzo zachowawczo Adamkowi.

Oczywiście nie robię z niego mistrza świata (nawet przyszłego), ale przy obecnej bryndzy w wadze ciężkiej to chyba naprawdę solidny zawodnik.

Norbert

BAMMA
Welterweight
Akurat to nie chodziło mi o to że Wach mi zaimponował, cieżko mi coś o nim piwiedzieć póki co ale z tego co widzialem to też słabo u niego z obroną.Napisałem o nim cudo raczej z przekąsem.

MC-CF

Brutaal
Bantamweight
@Norbert

Sorki ale źle Cię na początku zrozumiałem

@Hightower

Czyli mamy o Wachu takie samo zdanie. Ja oczywiście też nie twierdzę, że on jest kiepski. Solidny zawodnik i tyle. Myślę, że może zrobić karierę podobną do Sosnowskiego. Co prawda atuty obaj mają zupełnie inne ale Wach jest w stanie osiągnąć tyle samo alb troszkę więcej niż Sosnowski.

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Open
wach173.jpg

utuczony kotlet.

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Open
Niestety nie widziałem tej walki ,ale cios ma bardzo dobry tylko narazie obijał samych kelnerów na przetarcie więc zobaczymy napewno jest to największy talent młodego pokolenia w Polsce.

Born2kill

UFC
Heavyweight
Porównanie nie ma sensu, Tyson to Tyson. Szpila może osiągnąć tyle samo w boksie, ale i tak porównanie sensu by nie miało nawet jak będzie posiadaczem pasów WBC, WBA i IBF,Czemu?Bo mieli innych rywali i to wszystko jest nieporównywalne. Na razie Szpilka może mieć zbliżoną karierę, ba, nawet życie, ale wszystko zależy od niego.

MC-CF

Brutaal
Bantamweight
Ktoś chyba już pytał ale nie wiecie może gdzie tą walkę można obejrzeć bo na YT nic nie ma.

Born2kill

UFC
Heavyweight
Też jestem ciekaw, siedziałem do prawie 3 jak im się transmisja urwała i poszedłem spac, bo o 5:45 miałem pobudkę...

Co do Wacha, macie tu sparing z Sosnowskim, Dragon niemały, ale tutaj wygląda jak półciężki przy ciężkim ;)

Hightower

Legacy FC
Lightweight
Chętnie bym teraz zobaczył jego walkę z Heleniusem albo Dimitrienko. Ewentualnie z Fury'm (czy ja to dobrze napisałem? :P)

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
Gratuluje Arturowi kolejnego KO w 1szej rundzie.

Na boxingnews.pl komentują, że Wach zaprezentował się lepiej od Adamka. To oczywiste, że Wach ma lepsze warunki fizyczne od Adamka i miał czym znokautować Irlandczyka, co nie znaczy, że wygrałby z Adamkiem... ;)

Również gratuluje Mariuszowi zwycięstwa.

Born2kill

UFC
Heavyweight
Wach miał się pokazac, Adamek przygotowywał się do walki z którymś z Kliczką. Nawet jeśli mógł to bezsensowne byłoby nokautowanie w 1 rundzie, zamiast trochę powalczyć, poprzepychać się i zobaczyć jak to jest na tym poziomie i przy emocjach innych niż sparowanie z kimś dużych gabarytów...

Dzięki za link!