Bitcoin

@zychal @Wojtek123
potwierdzam niema co kupować w pośpiechu. W zalożeniach powinno spaść jak pisze Wojtek. Jeśli już tak tak Ci spieszno kup za małą kwotę jednak ja również czekam. Poczytaj fora typu bitcoin.pl tam również prognozują spadek. To giełda trzeba mieć chłodną głowe
 
potwierdzam niema co kupować w pośpiechu. W zalożeniach powinno spaść jak pisze Wojtek. Jeśli już tak tak Ci spieszno kup za małą kwotę jednak ja również czekam. Poczytaj fora typu bitcoin.pl tam również prognozują spadek. To giełda trzeba mieć chłodną głowe
ja zamierzam kupic game i lisk ale nie po tych cenach co sa teraz
 
ja zamierzam kupic game i lisk ale nie po tych cenach co sa teraz
ma jeszcze jedno pytanie:
jak to jest z wyplatami? jak wyplace na konto to musze odprowadzac podatek? bo jest jeszcze mozliwosc wyplaty w bankomacie euronet ,na czym to polega ?
 
ma jeszcze jedno pytanie:
jak to jest z wyplatami? jak wyplace na konto to musze odprowadzac podatek? bo jest jeszcze mozliwosc wyplaty w bankomacie euronet ,na czym to polega ?
mordo prowizje sa kosmiczne za wszystko, ta niby waluta to porazka
 
powinno byc 0zl, jak ide do banku to nic nie place
a tu niby wolnosc i paroweczki Korwina
A ktoś tu z obecnych dorobił się czegoś namacalnego na krypciakach? Jakieś większe sumy w ręce czy namacalne dobra?
 
coś równo z bitkiem alty spadają przy ostatnim spadku alty mocniej spadały od bitka ciekawe
Trzeba brać pod uwagę że alty trochę z opóźnieniem reagują na kurs bitcoina, no i same też mają własne uwarunkowania kursu, jak chociażby głupi rebranding liska miał podbić znacząco jego kurs
 
chyba powoli bum na te pseudo waluty mija, raczej do niczego to sie nie nadaje oprocz spekulacji
 
chyba powoli bum na te pseudo waluty mija, raczej do niczego to sie nie nadaje oprocz spekulacji
XDDDD

Wrócę do tego tematu za rok i Cię wyśmieję po raz drugi. :lol:

Te pseudowaluty to niedługo będzie największy biznes na świecie. ;)
 
XDDDD

Wrócę do tego tematu za rok i Cię wyśmieję po raz drugi. :lol:

Te pseudowaluty to niedługo będzie największy biznes na świecie. ;)
ok czekam
co to za waluta, ktora nigdzie nie zaplacisz, przelew idzie tygodniami, do tego prowizje sa kosmiczne, a kurs zmienia sie z dnia na dzien o 50%?
badzmy powazni
 
XDDDD

Wrócę do tego tematu za rok i Cię wyśmieję po raz drugi. :lol:

Te pseudowaluty to niedługo będzie największy biznes na świecie. ;)

wygenerowanie kryptowalut pobiera 0.6% światowej energii.
zastanów się, kogo to jest/będzie największy biznes
 
comment_Z9qyJ1nJg7Jq7McqPSTn2IPYQM7SWlk1.jpg
 
Polska zajmie się regulacją tematu kryptowalut i zablokuje do nich dostęp lub wdroży szczególne przepisy - aby nie powtórzyć skandalu Amber Gold.
Morawiecki o was zadba, nie martwcie sie
 
Back
Top