Bitcoin

chcialem wyplacic kase z bitbay bankomatem ,chcialem przekopiowac kod weryfikacyjny z emaila i zablokowali mi konto , o co chodzi? maja oni jakis chat
 
DUu9lNaX4AExNW8.jpg:large
 
Lisk poszedł strasznie do góry przez ostatnie 24h (choć teraz już spada). Ciekawe do jakiej wartości dobije po rebrandingu w lutym. Przewidywania są ze dobije do 100$. Powiem szczerze, ze nie obrazę się biorąc pod uwagę ze kupowałem liski poniżej 5$ :happy dance:
 
Lisk poszedł strasznie do góry przez ostatnie 24h (choć teraz już spada). Ciekawe do jakiej wartości dobije po rebrandingu w lutym. Przewidywania są ze dobije do 100$. Powiem szczerze, ze nie obrazę się biorąc pod uwagę ze kupowałem liski poniżej 5$ :happy dance:
się nie zdziw jak po tym rebrandingu czy jak oni to nazwali "prelaunchu" będzie spadek, ja już jakiś czas pozbyłem lisków, teraz czekam aż cena spadnie i będę szukał dołku ;o
 
się nie zdziw jak po tym rebrandingu czy jak oni to nazwali "prelaunchu" będzie spadek, ja już jakiś czas pozbyłem lisków, teraz czekam aż cena spadnie i będę szukał dołku ;o
To trzeba było kupić jak był dołek wczoraj jak cały rynek poleciał :wink:
 
się nie zdziw jak po tym rebrandingu czy jak oni to nazwali "prelaunchu" będzie spadek, ja już jakiś czas pozbyłem lisków, teraz czekam aż cena spadnie i będę szukał dołku ;o
Tak w ogóle z ciekawości (albo i nie :wink:) to w co masz teraz zainwestowane?
 
gdyby dalo sie jakos latwo te bitkojny kupic to nawet bym sobie kupil, ale przeciez to jest kurwa porazka
jak to jest waluta przyszlosci to ja nie mam pytan
 
gdyby dalo sie jakos latwo te bitkojny kupic to nawet bym sobie kupil, ale przeciez to jest kurwa porazka
jak to jest waluta przyszlosci to ja nie mam pytan
Dla mnie to też żadna innowacja. Przez bank, skrill i paypal mam przelewy w sekundę z małym % za wysłanie. Pomijam dzienne wahania kursu o 10% czy więcej nawet :confused:
Jak btc spadnie do $5-6k to chyba kupię do odbije do góry na pewno tylko niewiadomo jak duża będzie ta górka.
Fajna bańka jak ktoś wie jak na tym zarabiać. Waluta przyszłości :DC:
 
Posiadam VEN i Lisk ze względu na rebrandingi. Handluję na Binance, BitBay jest dla mnie za skromny...
Polecam tą giełdę, duży wybór coinów.
 
Posiadam VEN i Lisk ze względu na rebrandingi. Handluję na Binance, BitBay jest dla mnie za skromny...
Polecam tą giełdę, duży wybór coinów.
Ja polecam cobinhood, wybór tez bardzo duży. Ja ostatni zaryzykowałem i wszedłem w long na universa coin (UTPN). Nie udało mi się w ICO kupić (finalna cena była około 0,012$) ale kupiłem właśnie na cobinhood poniżej 0,05 $. Wziąłem za około 1000PLN, zobaczymy czy coś z tego będzie.
 
W perspektywie kilku lat IOTA i XRP mogą przynieść potężny zysk. Ciekawe jaki ;)
 
Back
Top