Bitcoin

Zastanawiam się właśnie czy wejść w to, mam wolne 4 tysiące, ale cały czas to odkladam, bo coś mi mowi, że już za poźno:P
 
ja osobiście niedawno zainwestowałem w neo, w eth za jakiś czas może być zmiana kopania z proof of work na proof of stake czyli tak jakby w tym nowym ten kto ma więcej etherów ten więcej będzie ich dostawał z kopania więc myślę że wystrzeli jak do tego dojdzie. Generalnie najlepiej szukać momentu na wejście w alty jak bitcoin leci w kosmos a obecnie bitcoin dominance jest na poziomie 38.7 a było nie tak dawno ponad 60%
Wejście w ripple odradzałbym, szczególnie po takiej pompie
 
Kurła.

d613b692f4723.jpg


I klepie w tropikach Azjatki brzuchem po dupie :beczka:
 
Zastanawiam się właśnie czy wejść w to, mam wolne 4 tysiące, ale cały czas to odkladam, bo coś mi mowi, że już za poźno:P
I co wlazłeś bo mi to tez po głowie chodzi i nie wiem czy warto. Fuck
 
I co wlazłeś bo mi to tez po głowie chodzi i nie wiem czy warto. Fuck

Pieniądze na inwestycje najlepiej traktować jak stracone, liczyć się z tym, że można je stracić. Zawsze jest jakieś ryzyko.
Ja na Twoim miejscu bym się nawet nie zastanawiał, o ile nie są to jedyne oszczędności.
Jeśli się nie zdecydujesz to zrób sobie screena albo zapamiętaj ten post i zobaczymy za parę miesięcy co się stanie.
 
@MirsadBektic @ninja Nie mam głowy na razie do tego, wróciłem do pracy po 3 tygodniowym urlopie i nie wiem kurwa jak się nazywam. W weeekend do tego przysiąde, poczytam, dam znać.

Mirsad czyli rozumiem, że warto ;)?


@Ariske możesz to napisać jeszcze raz, ale po polsku :P?
 
Generalnie nadal warto włożyć nawet te 2 koła w razie, gdyby za rok-dwa faktycznie 1bit = $500 000
Mówio że pierdolnie bo transakcje zaczynają za dużo ważyć i zbyt długo trwać, a będzie jeszcze gorzej
ALE, mówią tak od 3 lat więc nie wiadomo co bedzie :fjedzia:

Z ciekawostek - mam ziomka, który jeszcze pare lat temu miał prawie 1400 bitcoinów, oczywiście większość powydawał w czasach dołka, dziś ma ich 13 - jest wkurwiony bardziej niż ja, że nie kupiłem w ogóle :mamed:
Powiedział, że nie wypłaci bo urośnie jeszcze - ciekawe co powie jeśli faktycznie jebnie ::clintdis::
 
ja bym wlozyl, ale nie wiem jak
idzie to jakos porsto kupic i zbunkrowac bez problemu?
 
Generalnie nadal warto włożyć nawet te 2 koła w razie, gdyby za rok-dwa faktycznie 1bit = $500 000
Mówio że pierdolnie bo transakcje zaczynają za dużo ważyć i zbyt długo trwać, a będzie jeszcze gorzej
ALE, mówią tak od 3 lat więc nie wiadomo co bedzie :fjedzia:

Z ciekawostek - mam ziomka, który jeszcze pare lat temu miał prawie 1400 bitcoinów, oczywiście większość powydawał w czasach dołka, dziś ma ich 13 - jest wkurwiony bardziej niż ja, że nie kupiłem w ogóle :mamed:
Powiedział, że nie wypłaci bo urośnie jeszcze - ciekawe co powie jeśli faktycznie jebnie ::clintdis::
Gdzie to się w ogóle kupuje? Jestem w tym kompletnie zielony.
 
Generalnie nadal warto włożyć nawet te 2 koła w razie, gdyby za rok-dwa faktycznie 1bit = $500 000
Mówio że pierdolnie bo transakcje zaczynają za dużo ważyć i zbyt długo trwać, a będzie jeszcze gorzej
ALE, mówią tak od 3 lat więc nie wiadomo co bedzie :fjedzia:

O Amber Gold też długo mówiono że to lipa a ludzie kasę pompowali, tu jest podobnie, bym wolał chyba zainwestować w limitowany alkohol, za parę lat jego cena wzrośnie i mogę sprzedać, a jak nie to cóż nie zmarnuje się ;)
W takie "piramidy" warto inwestować na początku, potem zaczynają się problemy i tu też się już powoli zaczynają a niech tylko dojdzie do paniki i wyprzedaży, to wtedy poleci już błyskawicznie.
 
O Amber Gold też długo mówiono że to lipa a ludzie kasę pompowali, tu jest podobnie, bym wolał chyba zainwestować w limitowany alkohol, za parę lat jego cena wzrośnie i mogę sprzedać, a jak nie to cóż nie zmarnuje się ;)
W takie "piramidy" warto inwestować na początku, potem zaczynają się problemy i tu też się już powoli zaczynają a niech tylko dojdzie do paniki i wyprzedaży, to wtedy poleci już błyskawicznie.
Nie porównuj wirtualnej waluty do Amber Gold. To nie ta liga. Sam w sobie Bitcoin też nie jest typową piramidą choć jest bardzo uzależniony od kilku poziomów(szczebli) jak w piramidach. Analitycy mylą się częściej niż w przypadku naturalnych kruszców, bo ciężko przewidzieć załamanie się czegoś czego tak naprawdę nie ma w obrocie(dalej stosowana jest zasada anonimowości). Każdy może zacząć kopać i w każdym momencie też każdy może przestać i to samo z używaniem. Jest od jakiegoś czasu hype na bitcoina czy inne kryptowaluty i jeszcze będzie, ale ile czasu to nikt nie odpowie. Kryzys finansowy z lat 2008-2009 był do przewidzenia, kryzys kryptowalut jeszcze długo nie będzie z tego co wnioskuję po wypowiedziach.
 
Ja powoli zamieniam bitki na bitcoin casha, za tym projektem stoją tacy ludzie że to jak dla mnie kwestia czasu zanim nastąpi pompa. W listopadzie tak rynkiem zmanipulowano że bch chodziło za połowe bitka. Do tego dodać coraz wiekszą zapchaną sieć bitcoina i wejście bch na bitpaya czyli największego pośrednika w płatności bitcoinem. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość
 
Ja powoli zamieniam bitki na bitcoin casha, za tym projektem stoją tacy ludzie że to jak dla mnie kwestia czasu zanim nastąpi pompa. W listopadzie tak rynkiem zmanipulowano że bch chodziło za połowe bitka. Do tego dodać coraz wiekszą zapchaną sieć bitcoina i wejście bch na bitpaya czyli największego pośrednika w płatności bitcoinem. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość
Jak to kupić? Gdzie? Z ciekawości parę groszy wrzucę.
 
Jak to kupić? Gdzie? Z ciekawości parę groszy wrzucę.
no jak gdzie na każdej giełdzie jest :D jeśli nie trejdujesz i chcesz kupić tylko żeby potrzymać na dłuższy to raczej bym odradził bch bo to będzie tz pompka i potem spuszczenie ceny w dół tak jak teraz leci
 
Na przyszłość Bitcoina ma wpływ zbyt wiele rzeczy, żeby to teraz przewidzieć. Chyba że ktoś ma informacje zza kulis.

To tylko jedna opinia, jak kropla w oceanie. Jedni wieszczą spadek, inni dalszy wzrost więc samemu trzeba zdecydować czy warto ryzykować.

Bitcoin będzie używany w znacznie większej ilości dziedzin, niż ma to miejsce teraz, co wynika z faktu, że ludzie kompletnie nie rozumieją, czym handlują. Nie jest znana natomiast prawdziwa wartość bitcoina i prawdopodobnie jeszcze przez długi czas nie będzie znana, gdyż narzędzia oparte na idei bitcoina dopiero zaczynają się pojawiać, więc efekty dopiero nadejdą. Myślę, że może być warto kupić kilka sztuk (ile możecie), ale jak ceny teraz spadną. Bo bitcoin będzie w przyszłości prawdopodobnie jeszcze droższy, bo to nie jest waluta.

To jest kod, kod który można użyć do wszystkiego, gdzie zastosowanie ma kod, szyfrowanie, albo coś jeszcze bardziej umownego, jak np. zasada potrójnego księgowania.

Aż tak specjalistą nie jestem, ale zajmuję się rozwojem różnych rzeczy i idei, i mogę powiedzieć, że jeśli satoshi ("grosz" bitcoinowy) ma również budowę jak bitcoin, to jeden bitcoin będzie wart w przyszłości znacznie więcej, niż kilkanaście tysięcy dolarów.

Aż do czasu wprowadzenia kolejnej tego typu metody, oferującej dłuższy ciąg logiczny na tych samych, lub lepszych schematach. Jednak nadal będzie miał sporą wartość, bo to coś w stylu - każdy kod to coś jak użycie maszyny szyfrującej Enigma ZANIM Polacy ją rozkodowali. Tu jest jeszcze trudniej złamać kod, a tamten zajął kilka lat i sporo geniuszów...
 
Bitcoin będzie używany w znacznie większej ilości dziedzin, niż ma to miejsce teraz, co wynika z faktu, że ludzie kompletnie nie rozumieją, czym handlują. Nie jest znana natomiast prawdziwa wartość bitcoina i prawdopodobnie jeszcze przez długi czas nie będzie znana, gdyż narzędzia oparte na idei bitcoina dopiero zaczynają się pojawiać, więc efekty dopiero nadejdą. Myślę, że może być warto kupić kilka sztuk (ile możecie), ale jak ceny teraz spadną. Bo bitcoin będzie w przyszłości prawdopodobnie jeszcze droższy, bo to nie jest waluta.

To jest kod, kod który można użyć do wszystkiego, gdzie zastosowanie ma kod, szyfrowanie, albo coś jeszcze bardziej umownego, jak np. zasada potrójnego księgowania.

Aż tak specjalistą nie jestem, ale zajmuję się rozwojem różnych rzeczy i idei, i mogę powiedzieć, że jeśli satoshi ("grosz" bitcoinowy) ma również budowę jak bitcoin, to jeden bitcoin będzie wart w przyszłości znacznie więcej, niż kilkanaście tysięcy dolarów.

Aż do czasu wprowadzenia kolejnej tego typu metody, oferującej dłuższy ciąg logiczny na tych samych, lub lepszych schematach. Jednak nadal będzie miał sporą wartość, bo to coś w stylu - każdy kod to coś jak użycie maszyny szyfrującej Enigma ZANIM Polacy ją rozkodowali. Tu jest jeszcze trudniej złamać kod, a tamten zajął kilka lat i sporo geniuszów...
Mylisz pojęcie bitcoin z blockchain.
 
Back
Top