BEZ NAZWY - nowa gra mma online

Nie wiem czy dam rade. Przemeblowalem wszystko od poczatku i jestem teraz na etapie balansowania stojki, jak skoncze z parterem, gra wyskoczy do testow calkiem odmieniona. Teraz balasnowanie bedzie dokladne i przemyslane, wczesniej nie mialem odpowiednich narzedzi. Testy oczywiscie beda potrzebne, ale licze, ze tym razem ograniczy sie do oceniania, ktory styl jest najskuteczniejszy i dlaczego, a potem jakie mieszanki sytli i bonusow sa najskuteczniejsze :) Dzieki za zainteresowanie!
 
Jutro okolo 12:00 udostepniam gre do testowania. Jak zawsze zapraszam kazdego.



Nie wszystko jeszcze chodzi, ale teraz bede sie koncentrowal wylacznie na najwazniejszej rzeczy. Uzyskaniu uczciwego balansu, ktory zapewni grywalnosc.
 
jak ktos sie nudzi przy niedzieli :D







http://mma.visualmedia.info.pl/BETA/1.0/pl/start/
 
Moja kariera się kończy powoli, nie dałem 3-krotnie rady cipowi, raz tylko go pokonałem, miałem wspaniałą passę, ale cóż większość peniała...
 
Też macie problem z dodawaniem pkt? Żeby podnieść umiejętność +1 potrzebuję czasami aż 20 pkt. Dodatkowo nie widzę moich statystyk, co trochę utrudnia grę. To jest celowe?



Edit:



Ok, już nieaktualne, wszystko wiem
 
Czemu kasacja kont? jak ktoś wygrał już dużo walk to co teraz? :/
 
To jest wersja BETA, testy trwają ok. kilku godzin, potem walki się kasuje. Ma to na celu wykrycie błędów i ich usunięcie, itp.



Pełna wersja, ze stałym rekordami, jeszcze nie ruszyła.
 
Spoko, jakoś pogodzilem sie juz z ta strata konta :( (0-1-0)



Dufia - a tak wstepnie umialbys okreslic kiedy pelna wersja gry ruszy?
 
nie umiem okreslic czy wyjdzie kiedykolwiek :D



wszystko sie wyjasni w ciagu kilku tygodni
 
Gra juz ruszyla.

-ulatwilem klinczowanie w poldystansie
-ulatwilem uciekanie z poldystansu
-zmniejszylem szanse trafienia ciosu w poldystansie
-zmniejszylem szanse trafienia kopniec w dystansie i poldystansie
-zmniejszylem ilosc punktow na rozwoj zawodnika



http://mma.visualmedia.info.pl/BETA/1.0/pl/start
 
Zrób dotancje, ze poprzez sms bądz paypala mozna np jakies punkty kupic, to projekt na pewno szybciej ruszy.
 
jest lepiej, ale ciagle za mocne ciosy i za duzo puntow fizycznych do wykorzystania :P







jeszcze dzis bedzie kolejny restart, gdzies od okolo 21







EDIT



moglo komus blad wytwalic, bo podmienialem wazny plik xD
 
To nie lepiej zostawić narazie wszystko jak jest poprawic tylko to co najwazniejsze i niech chodzi? a zrobic update jakis konkrety za pare miechów...
 
Back
Top