Bellator 261/ PFL / UFC / FEN / Babilon - 25-27.06.21

Pięknie weszło PFL i Bellator
Od dawna tak nie było, że wszystko weszło, praktycznie zero niespodzianek. Tak to możemy grać
 
Jeszcze dodajmy, ten "dzik" nie wygrał jeszcze z nikim mocnym w ciężkiej - gość waży 104-106kg przy 118-120kg Johnsonie i ma ok. 8-10cm gorszy zasięg. Może i jest faworytem, ale na pewno nie takim jak wynika to z kursu. Aliakbari bez kondycji już go raz wyjaśnił, to Tim też może.

:mjsmile:
 
Czas pokaże. Może tak, może nie. Dla mnie kurs jest abstrakcyjny i dziwi mnie, że ktoś może rozważać w ogóle Moldavskiego.

Mnie do tej pory dziwi jak ktoś mógł tutaj rozbitego Hariego rozważać :facepalm: mało tego polecać po mniejszym kursie
 
Statystycznie walka Prachnia z Rountree też miała nie zakończyć się decyzją, wielu to stawiało bo wydawało się to oczywistością a jak się skończyło wszyscy wiemy. Mimo wszystko ryzykowny bet.
Biorę to pod uwagę, nawet wspomniałem o ostatniej niespodziance. Mimo wszystko tutaj szanse na skończenie przed czasem nadal uważam za duże. W walce z Runtree poniżej 2.5 rundy był kurs ok. @1.3. W tym pojedynku jeden jak i drugi ma czym uderzyć, jeden i drugi przegrywał sporo przed czasem, dlatego @1.5 wydaje się i tak atrakcyjniejsze niż @1.3 we wcześniejszym pojedynku.
 
Mnie do tej pory dziwi jak ktoś mógł tutaj rozbitego Hariego rozważać :facepalm: mało tego polecać po mniejszym kursie
IMG_20210626_111145.jpg

Dodatkowe kilka groszy
 
Pograłem Gane, ale tak teraz sobie pomyślałem czy uda mu się faktycznie zdominować Vołkova zapaśniczo... Boje się, że Vołkov może go w stójce poorobić i sprawić, że Gane pojedzie na wstecznym a Alexader nie da się obalić i może być problem, ale mimo wszystko uważam, że Gane jest mobilniejszy i jednak uda mu się zdominować zapasami
 
Zastanawiam się nad granie Fili. Wydaje mi się, że Pineda będzie groźniejszy tylko na początku a później siądzie i Fili go klinczem i zapasami zajedzie do tego ma lepszą kondycje.
 
Zastanawiam się nad granie Fili. Wydaje mi się, że Pineda będzie groźniejszy tylko na początku a później siądzie i Fili go klinczem i zapasami zajedzie do tego ma lepszą kondycje.
Ja pogralem Fili'ego, chociaz nie jestem do niego tak bardzo przekonany jak np do Gane'a :) Volkov jest wielki i robi wizualnie wrażenie, ale Gane porobi go stylem i mobilnością
 
Zastanawiam się nad granie Fili. Wydaje mi się, że Pineda będzie groźniejszy tylko na początku a później siądzie i Fili go klinczem i zapasami zajedzie do tego ma lepszą kondycje.

Ja pogralem Fili'ego, chociaz nie jestem do niego tak bardzo przekonany jak np do Gane'a :) Volkov jest wielki i robi wizualnie wrażenie, ale Gane porobi go stylem i mobilnością
Na pewno będzie to najtrudniejsza walka Gane-a, mimo wszystko jak wspominaliście, mobilność i szybkość powinna być po jego stronie. Gane sparował z Nagganu, który jak wiemy nadal zalicza progress. Uważam, że Volkov niema aż tak mocnych ciosów. W walce z Overemem nie był aż tak aktywny, statystycznie Gane jest aktywniejszy. Jest to na pewno ciekawa walka, która wyłoni pretendenta do walki o pas.

Jeśli Fili przetrwa pierwszą rundę to powinien ugrać. Kondycyjnie Pineda wygląda słabo. Nie zdziwi mnie tutaj skończenie przed czasem.
 
Jak komuś brakuje argumentów przeciwko Volkovovi to przypominam półżartem, że Drago nie skończył przed czasem Grega Hardego :D
 
U mnie leci coś takiego:

Harrison + Bekus + Pacheco + Szewczyk + Bielski + Taylor Johnson (nie Tim) + Włochy awans @3.20 za 1000
Fabian + Delija + Stawowy + Pettis @3.18 za 100
Goltsov + Zieliński + Łebkowski + Kraska + Biernat + Carmouche @7.30 za 50

I tasiemka:
Bekus+Pacheco+Szewczyk przed czasem+Bielski przed czasem+Taylor Johnson+Włochy awans+Fabian+Delija+Stawowy @10.24 za 100

Powodzenia wszystkim.
Jeszcze ktoś wierzy w Pettisa?
 
Żałuję że bliżej się nie przyjrzałem walce Alvesa z Wellsem bo Wells to była perełka z underdogów.
 
Ale nie poddał Prazaresa z pleców wiec nie wiem czym się jarasz i odrazu cytujesz Evo
:DC:
Chodzi ogólnie o poddanie, widzisz co napisał? "Poddać Prazersa? Szanse bliskie zeru" Nie napisał "Poddać Prazersa z pleców tylko ogólnie poddać więc czytaj ze zrozumieniem mistrzu :)
 
Po co te cytaty ? Evo cie prowadzi za reke od kad sie pojawiłes na forum szczylu zasmarkany…
Nie będę z Tobą wchodził w wymiany zdań bo mi się nie chce i nie będę Cię obrażał tak jak Ty mnie a tak w ogóle to nie zacytowałem go w celu żeby go jakoś upokorzyć bo nie o to chodzi tylko o to, że była taka opcja którą uważałem, że może się zdarzyć jak poddanie Rokhmonova dlatego odpowiedziałem na komentarz "Mówiłem" w sensie, że jednak to zrobił a Ty się srasz nie wiem o co...
 
Co powiedzieć, szacun dla Rakhmonova, też go grałem :)
Poddanie to dla mnie sensacja, tak czy siak
 
Back
Top