Bellator 261/ PFL / UFC / FEN / Babilon - 25-27.06.21

U mnie Stawowy + Rybczyński za ~150
Siwiec za ~150
Będzie przynajmniej powód żeby obejrzeć tę galę.
 
Dobrym betem wydaje się być Fili, Pineda wygląda już na taotalnego dziada. Bez szybkości, z kondycją na jedną rundę i bez grady vide wpierdol od Swansona. Andre nawet w przegranych walkach nie wyglądał źle. Za 1.45 biorę!

Do tego zagram Iana Garrego z Cage Warriors młody, głodny koccurek. Walczy z o pas przeciętniakiem Grantem, który nie dość zawsze walczył w lekkiej to zbiera na ryja aż miło. Garry jest wyższy, silniejszy, ekspolozywniejszy.
 
U mnie leci coś takiego:

Harrison + Bekus + Pacheco + Szewczyk + Bielski + Taylor Johnson (nie Tim) + Włochy awans @3.20 za 1000
Fabian + Delija + Stawowy + Pettis @3.18 za 100
Goltsov + Zieliński + Łebkowski + Kraska + Biernat + Carmouche @7.30 za 50

I tasiemka:
Bekus+Pacheco+Szewczyk przed czasem+Bielski przed czasem+Taylor Johnson+Włochy awans+Fabian+Delija+Stawowy @10.24 za 100

Powodzenia wszystkim.
 
wstępnie: Gane, Rakhmonov, Stawowy, Gumienna :lol: , Nzechukwu, Kraska, Moldavsky, Abreu, Grzebyk

teraz tylko to jakoś sensownie poukładać :putinlaugh:



barcelosa też chyba pogram (cały czas w głowie mam tę porażkę Valieva z Jonesem i NC) :zakręcony:
 
wstępnie: Gane, Rakhmonov, Stawowy, Gumienna :lol: , Nzechukwu, Kraska, Moldavsky, Abreu, Grzebyk

teraz tylko to jakoś sensownie poukładać :putinlaugh:
Selekcja to druga najważniejsza i jednocześnie najtrudniejsza kwestia w naszym biznesie poza analizą, znam ten ból :suchykarol:
 
wstępnie: Gane, Rakhmonov, Stawowy, Gumienna :lol: , Nzechukwu, Kraska, Moldavsky, Abreu, Grzebyk

teraz tylko to jakoś sensownie poukładać :putinlaugh:



barcelosa też chyba pogram (cały czas w głowie mam tę porażkę Valieva z Jonesem i NC) :zakręcony:
Dorzucam do komory maszyny losującej Fillego z Pinedą. :mamed: Wstępnie puściłem takie coś, grubiej napewno poleci Grzebyk i coś trzeba dorzucić.:zakręcony:


1624639107568.png
 
Prachnio (14-5-0) vs Villanueva (18-11-0) @1.5 walka zakończy się przed czasem - Marcin 11/14 wygranych przed czasem, przegrane 4/5 przed czasem. Villanueva 15/18 wygranych przed czasem, przegrane 10/11 przed czasem. Statystycznie ta walka raczej nie dotrwa do decyzji. Marcin w ostatniej walce chyba wszystkich zaskoczył, wygrał i to decyzją. Myślę, że Villanueva będzie szedł do przodu dopóki starczy mu paliwa, jednak nie obstawił bym ani jednego ani drugiego biorąc pod uwagę ich występy. Wydaje mi się, że opcja przed czasem jest najbezpieczniejsza jeśli ktoś bierze ten pojedynek pod uwagę.
 
Prachnio (14-5-0) vs Villanueva (18-11-0) @1.5 walka zakończy się przed czasem - Marcin 11/14 wygranych przed czasem, przegrane 4/5 przed czasem. Villanueva 15/18 wygranych przed czasem, przegrane 10/11 przed czasem. Statystycznie ta walka raczej nie dotrwa do decyzji. Marcin w ostatniej walce chyba wszystkich zaskoczył, wygrał i to decyzją. Myślę, że Villanueva będzie szedł do przodu dopóki starczy mu paliwa, jednak nie obstawił bym ani jednego ani drugiego biorąc pod uwagę ich występy. Wydaje mi się, że opcja przed czasem jest najbezpieczniejsza jeśli ktoś bierze ten pojedynek pod uwagę.
Statystycznie walka Prachnia z Rountree też miała nie zakończyć się decyzją, wielu to stawiało bo wydawało się to oczywistością a jak się skończyło wszyscy wiemy. Mimo wszystko ryzykowny bet.
 


Do tego Siwiec @3 unibet, Bróździak jest na liścia a kurs wywalony w kosmos

Najgorszy argument jaki Zaborowski mógł podać - "grajcie Rybę bo dobry kurs" :facepalm: Wiem że chciałeś dobrze ale współczuje tym co dali się nabrać.
 
  • Like
Reactions: ;-)
Najgorszy argument jaki Zaborowski mógł podać - "grajcie Rybę bo dobry kurs" :facepalm: Wiem że chciałeś dobrze ale współczuje tym co dali się nabrać.
Zabor jaki trener taki typer, na szczęście w ciemno gram tylko za drobne :lol:
 
Poddać Prazeresa? Szanse bliskie zeru.
Rakhomonov to nie jest leszcz w parterze, widziałem jego kilka walk i całkiem dobrze sobie radził a nawet poddawał. Poza tym mówisz tak jakby Prazers był wirtuozem grapplingu
 
Back
Top