Bellator 261/ PFL / UFC / FEN / Babilon - 25-27.06.21

DavidMMA

BAMMA
Lightweight





Zapraszam wszystkich ekspertów i nie tylko do podawania typów i przemyśleń. Zapraszam również na zamknięte grupy po resztę.
 
UFC
Gane
Rakhmonov
Prachnio powinien to ogarnąć

PFL
Tylko dwie walki w wadze ciężkiej na karcie reszta to pewnie zastępstwa
Pacheco
Harrison
Goltsov
Cappellozza
Khaybulayev może nie leżeć stylowo Palmerowi

Bellator
Moldavsky
 





Zapraszam wszystkich ekspertów i nie tylko do podawania typów i przemyśleń. Zapraszam również na zamknięte grupy po resztę.
A gdzie są te zamknięte grupy?
 
UFC:
Rakhmanov:

Barcelos vs Valiev: Barcelos ma czym uderzyć, świetna kontrola w parterze do którego dąży łącząc stójkę z parterem, dobry gnp. Wygrana z Numagomedovem przekonała mnie by spróbować raz jeszcze. Valiev to niebezpieczny zawodnik z podejrzaną kondycją, najniebezpieczniejszy jest w pierwszej rundzie. Walke z Jonesem przegrał i NC uratowało mu rekord. Jeśli Barcelos w walce z takim zawodnikiem jak Nurmagomedov był w stanie przejść do obaleń to i tutaj powinien. Kondycyjnie również ma przewagę.

FEN:
Szewczyk vs Miklasz - bardziej typ przeciwko Miklaszowi, jednak czekam na kursy.

PFL:
Khaybulayev - wydaje się być silny fizycznie, dobra kontrola w parterze, która powinna zapewnić mu zwycięstwo. Niestety nadal brak u nas kursów.

Bellator:
Jury - wydaje mi się, że Myles walczył z lepszymi zawodnikami. Tutaj samo doświadczenie powinno zapewnić mu wygraną, czekam jednak na kursy.
Johnson??? - musze jeszcze obejrzeć jednak nie rozumiem aż takich hura optymistycznych typowań na Moldavskiego. Uważam, że Tim może zaskoczyć i wyleży decyzje. Na tapo dużo osób uważa, że Moldavsky wygra przez KO/TKO, ale jak skoro na 10 wygranych ma tylko 1 przez KO, to nie jest zawodnik z nokautującym ciosem. Gra po @1.2 jest niebezpieczna biorąc pod uwagę ryzyko.

I typ jako ciekawostka z BKFC:
Goodjohn vs Palomino - walka na gołe pięści co już zwiększa ryzyko wygrania underdoga. Goodojohn to twardy zawodnik, z dobrymi umiejętnościami, fajnie bije na tułów, jednak ostatnio z Bennetem zaprezentował się dosyć kiepsko. Mimo wszystko biorąc pod uwagę jego wcześniejsze walki, kurs @3.21 wygląda ciekawie. Największe zagrożenie Palomino to nokautujący cios. Myśle jednak, że Goodjohn jest w stanie ustać jego ciosy i wygrać decyzją.

 
Odezwał się wyjątkowej klasy typer, już my tu wszyscy widzieliśmy twoje typy i wyzywanie zawodników od najgorszych bo ci kieszonkowe przepadło :lesnarhappy:
No przynajmniej od czasu do czasu jakieś kupony mi siadają a ty co gale jestes w plecy xD a nie sorry.. raz wygrałeś stawiając na Janka.
 
Z FEN na kupon Kamil Kraska

Bellator to Moldavski. Szanujemy się jakie przeleżenie tutaj ma być ze strony wąsacza z takim dzikiem. Zawsze lucky punch możliwy. Oraz Soren Bak i Edwards

UFC to opisywany Shavkat. Prazeres 39 lat po przerwie, paliwo na jedną rundę i zjazd do boksu. Oraz GANE.
 
Bellator to Moldavski. Szanujemy się jakie przeleżenie tutaj ma być ze strony wąsacza z takim dzikiem.
Moldavsky to nie jest duży ciężki. Kurs @1.20 to żart, nawet jak wygra. Mnie nie zdziwi jak wąsacz to ugra.
 
Moldavsky to nie jest duży ciężki. Kurs @1.20 to żart, nawet jak wygra. Mnie nie zdziwi jak wąsacz to ugra.
Jeszcze dodajmy, ten "dzik" nie wygrał jeszcze z nikim mocnym w ciężkiej - gość waży 104-106kg przy 118-120kg Johnsonie i ma ok. 8-10cm gorszy zasięg. Może i jest faworytem, ale na pewno nie takim jak wynika to z kursu. Aliakbari bez kondycji już go raz wyjaśnił, to Tim też może.
 
Back
Top