BELLATOR 255: PITBULL VS. SANCHEZ 2 / Piątek 2 Kwietnia

Doszła min. walka młodego kota zapasiora Jordana Newmana @1.29 powinno być łatwo
grało się go ostatnio gdzie rozjechał

Oraz Fortune vs May

Ich pierwsza walka to ta gdzie Fortune zajebał mu w krocze i przerwali :lol:
Odradzam Newmana, gość poza zapasami nie ma kompletnie nic, słaba stójka zero bjj a jego przeciwnik dobry dzik co prawda miał dłuższą przerwę ale wcześniej walczył w ciężkiej i półcięzkiej więc obalenie go nie będzie łatwą sprawą, Fortune nie zdołał go przewrócić ani razu a to dobry zapasior.
 
Macie duże zyski z tego ONE? Nigdy tego nie grałem i nie przyjrzałem się tej gali dlatego pytam
 
Ta gala jest z odtworzenia. Jeśli wyciekło info kto wygrał, pewnie będzie się to dało wyłapać bliżej startu gali. Zobaczymy.

Warto też obserwować instagramy zawodników, może ktoś się niechcący sprzeda.
 
  • Like
Reactions: Evo
Na Totalbecie są w miarę kursy jeszcze
Magomedov 1.08
Usman 1.11
Berkhamov 1.17
Murtazaliev 1.36
Freire 1.36
( brakuję Fortune )
 
Ogólnie nie rozumiem pierdolenia co niektórych osób że warto grać 3.4 ale 3.3 już nie albo 1.7 tak ale 1.65 nie
To tylko typy wiadomo że sport jest nieprzewidywalny
Nie da się wszystkiego przewidzieć
 
Na pojedyńczą tasiemeczkę jest ok
Podwojenie jest
Nie gra się kursów 1.08 i 1.11 w MMA, to jest głupota, przecież to nawet nie przykrywa szans na lucky punch czy kontuzję. Więcej tak stracisz niż wygrasz.
 
Ogólnie nie rozumiem pierdolenia co niektórych osób że warto grać 3.4 ale 3.3 już nie albo 1.7 tak ale 1.65 nie
To tylko typy wiadomo że sport jest nieprzewidywalny
Nie da się wszystkiego przewidzieć
Bez złośliwości, ale jak tego nie rozumiesz, to znaczy, że nie rozumiesz na czym polega zarabianie na bukmacherce. Właśnie dlatego 90+% grających jest w plecy, bo nie rozumieją oczywistości. Już to obszernie tu rozpisywałem wraz ze statystykami.
 
Ja to gram dla zabawy sprawdzenia się nie jestem hazardzistą
Hazardzista gra z definicji "byle grać" - bo musi, w dodatku zazwyczaj przegrywa, bo gra na odkucie i na siłę (a na siłę to nic innego, jak typy których nie warto stawiać, ale granie "bo nic innego nie ma". Jeśli kurs 1.60 nie odpowiada ryzyku, a jest to np. 1.80 to nie gram 1.60 byle zagrać - to czysty idiotyzm).
Ktoś, kto gra to co warto grać i unika tego co napisałem powyżej, to zwykle na tym zarabia. Wystarczy trzymać się stosunkowo sztywno pewnych wytycznych i prostych statystyk.
Ktoś kto gra dla zabawy, bo lubi przegrywać w ten sposób pieniądze to po prostu frajer - po co tak grać, skoro można wygrywać? Zabawa przecież taka sama, a chyba lepiej mieć coś dodatkowo z hobby niż do tego dokładać? ;)
 
Last edited:
Do gry:
Magomedov @1.12
Faraldo @1.15
Freire @1.45
Berkhamov @1.15
Nallo @1.30
Busick @4.00

Moje kupony:
Magomedov + Katona + Faraldo + Berkhamov @1.92 za 700
Freire + Nallo + Isakov + Katona @3.43 za 150
Busick @4.00 za 100
Magomedov + Katona + Faraldo + Berkhamov + Isakov + Freire + Busick @15.63 za 50
Ortiz + Ruart @6.96 za 50
 
Do gry:
Magomedov @1.12
Faraldo @1.15
Freire @1.45
Berkhamov @1.15
Nallo @1.30
Busick @4.00

Moje kupony:
Magomedov + Katona + Faraldo + Berkhamov @1.92 za 700
Freire + Nallo + Isakov + Katona @3.43 za 150
Busick @4.00 za 100
Magomedov + Katona + Faraldo + Berkhamov + Isakov + Freire + Busick @15.63 za 50
Ortiz + Ruart @6.96 za 50
Ja odpuscilem.
Powiedzenia oby zielono :)
 
Kurwa zawsze jak widzę tweety to wiem ze za chwile przeczytam cos chujowego
Tacy profesjonaliści po kursach 1.14 :rofl:
Podziwiam odwagę tych, co typują takich gości. Ostatnia walka w 2019 a wcześniej:
IMG_20210401_181410.jpg
 
Back
Top