BELLATOR 255: PITBULL VS. SANCHEZ 2 / Piątek 2 Kwietnia

DavidMMA

BAMMA
Lightweight
B255_22x28_KeyArt.jpg


Main card

Patricio Freire (c) vs. Emmanuel Sanchez

Usman Nurmagomedov vs. Mike Hamel

Neiman Gracie vs. Jason Jackson

Matt Mitrione vs. Tyrell Fortune

Preliminary card

Roman Faraldo vs. Trevor Gudde

Cee Jay Hamilton vs. Magomed Magomedov

Mandel Nallo vs. Ricardo Seixas

Roger Huerta vs. Chris Gonzalez

Kana Watanabe vs. Alejandra Lara

Fabio Aguiar vs. Khalid Murtazaliev



 
Chris Gonzalez @1.42

Huerta to już chodzący dinozaur. Mimo 37 lat to od około 10 już nie istnieje w MMA. Do tego przewaga w warunkach dla Chrisa, sam zasięg 10 cm. Dla mnie easy win :confused:
 
Last edited:
Kursy na Magomedova i Nurmagomedova praktycznie na granicy jakiejkolwiek opłacalności, szkoda.

Moim zdaniem do rozważenia:
Jason Jackson @2.40
Sanchez po @3.60, to też przesada
 
Doszła min. walka młodego kota zapasiora Jordana Newmana @1.29 powinno być łatwo
grało się go ostatnio gdzie rozjechał

Oraz Fortune vs May

Ich pierwsza walka to ta gdzie Fortune zajebał mu w krocze i przerwali :lol:
 
Kursy na Magomedova i Nurmagomedova praktycznie na granicy jakiejkolwiek opłacalności, szkoda.

Moim zdaniem do rozważenia:
Jason Jackson @2.40
Sanchez po @3.60, to też przesada
Już spadki, Jackson robi się faworytem, a Sanchez max 3.10.
 
Kursy na Magomedova i Nurmagomedova praktycznie na granicy jakiejkolwiek opłacalności, szkoda.

Moim zdaniem do rozważenia:
Jason Jackson @2.40
Sanchez po @3.60, to też przesada
Oglądałem wczoraj pierwszą walkę Pitbulla z Sanchezem i co Sanchez tam przyjmował to głowa mała, do tego charakter, przekrojowość i kondycja na najwyższym poziomie. To nie jest taka oczywista walka do typowania jak się większości wydaje.
 
Oglądałem wczoraj pierwszą walkę Pitbulla z Sanchezem i co Sanchez tam przyjmował to głowa mała, do tego charakter, przekrojowość i kondycja na najwyższym poziomie. To nie jest taka oczywista walka do typowania jak się większości wydaje.
Nie ma co ukrywać, że obiektywnie Pitbull jest faworytem, ale polecam obejrzeć przede wszystkim ostatnią walkę Sancheza. Zrobił gość moim zdaniem spory progres i jest lepszym zawodnikiem teraz niż był ówczas. "Wysoki output", świetne cardio, uderzenia z różnych płaszczyzn. Przy kursie @3.60 było value. Przy obecnym raczej już odpuszczę (nie zdążyłem pograć po @3.6). Co do pierwszej ich walki, jak dobrze pamiętam, to Pitbull wygrał tam 3 z 5 rund, więc też nie było do jednej bramki.
 
Back
Top