BELLATOR 255: PITBULL VS. SANCHEZ 2 / Piątek 2 Kwietnia

Newman jak uprał typa, zrobił mu z twarzy Hiroszime. Dziwie się, że sędzia tego jakieś 40 sekund wcześniej nie przerwał.
 
Kondycja jeden z ważniejszych aspektów w tej grze bratku i sądze że dobrze o tym wiesz. Stójka chyba też nie najwyższych lotów.
Serio? Strikersko wygląda bardzo solidnie, na tle rywala wręcz idealnie.
 
Napisałem "chyba" bo widziałem tylko jedną jego walkę w której używał tylko i wyłącznie zapasów.
Jak większość ruskich sambistów, zawsze bezpieczniej iść w zapasy, jak się da, ale on ma moc w rękach i jest technicznie nieźle poukładany. Rywal to bum (mimo rekordu) - jest niepukładany - wystarczy obejrzeć. Mnie bardziej martwi podejrzana kondycja Murtazalieva i wpadka dopingowa, ale jakieś ryzyko jest zawsze, dla mnie tutaj akceptowalne. Poza tym u mnie pograne za drobne i to w taśmie, więc bezstresowo.
 
Jak większość ruskich sambistów, zawsze bezpieczniej iść w zapasy, jak się da, ale on ma moc w rękach i jest technicznie nieźle poukładany. Rywal to bum (mimo rekordu) - jest niepukładany - wystarczy obejrzeć. Mnie bardziej martwi podejrzana kondycja Murtazalieva i wpadka dopingowa, ale jakieś ryzyko jest zawsze, dla mnie tutaj akceptowalne. Poza tym u mnie pograne za drobne i to w taśmie, więc bezstresowo.
Rywal może i nie poukładany ale ma własnie to co na Murtazalieva jest potrzebne czyli dobre cardio, presje i nieugięty charakter.
 
Rywal może i nie poukładany ale ma własnie to co na Murtazalieva jest potrzebne czyli dobre cardio, presje i nieugięty charakter.
Przesadzasz, moim zdaniem nie ma na niego nic, oczywiście mogę się mylić.
 
Gonzalez do notatnika, cienki strasznie jest chłop. Ktoś z trochę lepszym TDD go rozbije lekko.
 
  • Like
Reactions: ;-)
Nallo + Murtazaliev w bazie :corn:
Oglądamy Bellatora, a czekamy już na wyniki CFFC.
 
Ja ostatecznie puściłem cos takiego
Nallo
Usman Nurmagomedov
Magomedov
Jackson
Berkhamov

125 do wygrania 460(teraz pewnie kolo 390 po wypadnieciu berkhamova)
:tiphatb:
Kozak z Jacksona ze wygral z jednym okiem.
 
Ja tu nikogo nie faworyzuje ale jeśli chodzi o to kto kogo będzie kładł na dupę to jestem prawie pewien że będzie to Gracie.
No i jednak miałem rację - zapaśniczo widoczna przewaga Jacksona, który rzucał Gracie.

@99picks

Tam powinien być punkt odjęty, za te notoryczne palce w oczy, a ten faul w pierwszej rundzie co "oko mu zamknął", wyglądał na celowy.
 
No i jednak miałem rację - zapaśniczo widoczna przewaga Jacksona, który rzucał Gracie.

:tiphatb:
Kozak z Jacksona ze wygral z jednym okiem.

Tam powinien być punkt odjęty, za te notoryczne palce w oczy, a ten co oko zamknął, wyglądał na celowy.
Nawet w parterze mu wkładał paluchy oszust jebany, wygrała sprawiedliwość.
 
Nawet w parterze mu wkładał paluchy oszust jebany, wygrała sprawiedliwość.
Chociaż tyle, ale spodziewałem się lepszej walki w stójce ze strony Jacksona. Pytanie na ile to mógł być problem z okiem. Co do walki to niby 3x29-28, ale bez większych kontrowersji mogło pójść też odwrotnie.
 
Chociaż tyle, ale spodziewałem się lepszej walki w stójce ze strony Jacksona. Pytanie na ile to mógł być problem z okiem. Co do walki to niby 3x29-28, ale bez większych kontrowersji mogło pójść też odwrotnie.
Wydaje mi się ze gdyby nie mial problemów z okiem to by duzo lepiej zawalczyl.
Pitbul wygral, Solecki za tydzień zamyka kuponik :D
 
Do gry:
Magomedov @1.12
Faraldo @1.15
Freire @1.45
Berkhamov @1.15
Nallo @1.30
Busick @4.00

Moje kupony:
Magomedov + Katona + Faraldo + Berkhamov @1.92 za 700
Freire + Nallo + Isakov + Katona @3.43 za 150
Busick @4.00 za 100
Magomedov + Katona + Faraldo + Berkhamov + Isakov + Freire + Busick @15.63 za 50
Ortiz + Ruart @6.96 za 50
-20zł
No i jednak miałem rację - zapaśniczo widoczna przewaga Jacksona, który rzucał Gracie.
:applause:
 
Bellator kolejny raz przewidywalny
Ja przeczuwałem Watanabe ( ta co wygrała z Habą w Rizin) ale ostatecznie odpuściłem
 
Back
Top