Babilon MMA 26.03.21 / FEN MMA 33 - 27.03.21

Fowler + Macfarlane + Sudolski + Abdurzakov @2.75 za 1000
Skrzek + Loewen + Formela + Varela + Gutowski + Kryński + Kołecki + Sianos @6.96 za 200
Fowler + Macfarlane + Sudolski + Abdurzakov + Skrzek + Loewen + Varela @5.47 za 300

Gorzej z kuponami hee

ale dziadostwo wczoraj i dzisiaj najwięksi pewniacy w plecy

@Karwantes masz pomysł jak to ominąć ? :crazy:
Jeszcze nie rozwikłałem tej zagadki bo jak widzisz 1.5 k w plecy na wczorajszych kuponach :DC:
Chyba zaczne omijać te polskie gówno gale i skupie się na samym UFC.
 
Jeszcze nie rozwikłałem tej zagadki bo jak widzisz 1.5 k w plecy na wczorajszych kuponach :DC:
Chyba zaczne omijać te polskie gówno gale i skupie się na samym UFC.

Chodziło mi o to bo pisałeś jak dobrze sie rozegra walki to będzie ok

Nie ma czegoś takiego bo kurwa jak przewidzisz takiego pajaca jak ten przed chwilą

A co na UFC takich nie ma ?
 
Jeszcze nie rozwikłałem tej zagadki bo jak widzisz 1.5 k w plecy na wczorajszych kuponach :DC:
Chyba zaczne omijać te polskie gówno gale i skupie się na samym UFC.
Ogólnie tego Abdurzakova można było sobie odpuścić, z Charzewskim nic nie pokazał, oprócz dobrych warunków fizycznych, jak na tę kategorię, Skrzeka też można było odpuścić, wiedzieliśmy, że nie jest dobry grapplerem i zapaśnikiem i że tylko stójkę ma kozacką, a bił się na gościa, który był mocnym fioletowym pasem w bjj i zapasy też ogarniał :/
 
Chodziło mi o to bo pisałeś jak dobrze sie rozegra walki to będzie ok

Nie ma czegoś takiego bo kurwa jak przewidzisz takiego pajaca jak ten przed chwilą

A co na UFC takich nie ma ?
Trudno powiedzieć czy to był lucky punch bo walka trwała zbyt krótko by to stwierdzić, ale oglądając walki ukraińca widziałem że ma czym przyjebać, bił obszernie ale mocno i dopiero teraz widzę że zignorowałem ten fakt bo sądziłem że Abdurzakov jest w stanie przyjąć wiele a jednak się pomyliłem. Sądze że swoje zrobił też młody wiek Abdurzakova i brak doświadczenia, w mojej opini zlekceważył rywala i został za to ukarany (bez respektu dla mocy przeciwnika, spójrz jak nisko opuszczone ręce przy kopnięciu, moga to też być braki techniczne+zlekceważenie rywala). Zaobserwowałem pewną rzecz, wielu zawodników wyprowadza głupie nieprzygotowane kopnięcia po których są nokautowani, wcześniej Valiev przegrał w podobny sposób wygraną walkę, pamiętam też Haqparasta z Doberem też nokaut po niskim kopnięciu no i teraz Abdurzakov.
 
jak ze stówki zrobić sześć
Portugalia, kurs na promce
Bujkowski prezentuje legendary polish cardio, prędzej wygra przed czasem niż przegra na punkty
Kijana - pojedynek z cyklu który którego upierdoli
BETFAN
AKO @6.5



Promocje MATCHDAY BOOST
SOBOTA 27.03.2021, 20:45
MATCHDAY BOOST (27.03.2021) Portugalia wygra z Serbią
Typ
Portugalia wygra z Serbią (El. MŚ - Europa, max. stawka 100 zł)
Tak
Wynik
Portugalia wygra z Serbią (El. MŚ - Europa, max. stawka 100 zł)

2.20
FEN FEN 33
SOBOTA 27.03.2021, 20:00
Marcin Sianos
Damian Bujkowski
Typ
Zawodnik wygra przed czasem
Marcin Sianos
Wynik
Zawodnik wygra przed czasem

1.60
FEN FEN 33
SOBOTA 27.03.2021, 20:00
Rafał Kijańczuk
Marcin Filipczak
Typ
Zawodnik wygra przed czasem
Rafał Kijańczuk
Wynik
Zawodnik wygra przed czasem

1.85

Wchodzę w to za dwie dychy!! (tylko na Fortunie kurs mniejszy)
:lesnarhappy:
No tośmy zarobili :usunto:
 
Też mnie zszokował kurs - @4.28 fortuna, bilanse 8-0-0 , 15-8-0 , subtelna różnica polega na tym, że Duńczyk dostawał na dziurę od Reyesów w ufc, Polak lał Mladenoviciów na gali w Radomiu. Jedyna obawa to wiek Christensena, czy nie zrobi Pokrajaca ?

do tego Badurek @2.73
Anglia-Polska @1.48 i jest piękny kupon bez podatku

jak ze stówki zrobić sześć
Portugalia, kurs na promce
Bujkowski prezentuje legendary polish cardio, prędzej wygra przed czasem niż przegra na punkty
Kijana - pojedynek z cyklu który którego upierdoli
BETFAN
AKO @6.5



Promocje MATCHDAY BOOST
SOBOTA 27.03.2021, 20:45
MATCHDAY BOOST (27.03.2021) Portugalia wygra z Serbią
Typ
Portugalia wygra z Serbią (El. MŚ - Europa, max. stawka 100 zł)
Tak
Wynik
Portugalia wygra z Serbią (El. MŚ - Europa, max. stawka 100 zł)

2.20
FEN FEN 33
SOBOTA 27.03.2021, 20:00
Marcin Sianos
Damian Bujkowski
Typ
Zawodnik wygra przed czasem
Marcin Sianos
Wynik
Zawodnik wygra przed czasem

1.60
FEN FEN 33
SOBOTA 27.03.2021, 20:00
Rafał Kijańczuk
Marcin Filipczak
Typ
Zawodnik wygra przed czasem
Rafał Kijańczuk
Wynik
Zawodnik wygra przed czasem

1.85
gładko przed czasem :bad:
 
:DC: Sędzia świeżak przerwał za szybko ale myślę że jeszcze 2-3 sekundy i Kijana zasnąłby.
Chyba żartujesz to już porodówka była !!! głowę wyciągał , ręką pracował ... ale kuźwa oczy zamknął... Czego nie rozumisz ?
 
Chyba żartujesz to już porodówka była !!! głowę wyciągał , ręką pracował ... ale kuźwa oczy zamknął... Czego nie rozumisz ?
Witą pracował do czasu jak mu opadła na matę, kilka sekund dzieliło Kijane od snu. Nie bronię sędziego bo ewidentnie popełnił błąd ale na 90% Kijańczuk nie wyciągnąłby już głowy z gilotyny.
 
Dużo osób widzę idzie w kierunku Ukrainki, a ona jest mierna. Wygrała z Różą, która jak się okazało nie ma w ogóle parteru i już jest "hype". Moim zdaniem z Badurek nie będzie już tak łatwo. Może się mylę, ale w moim odczuciu one są na zbliżonym poziomie.
Co prawda nie zagrane, ale Ukrainka zdeklasowała, nasze są jednak tragiczne. Ciekawe która Polka w obiegu mogłaby ją ograć w FEN, bo nie widzę chyba nikogo w zasięgu :rofl:
 
Co prawda nie zagrane, ale Ukrainka zdeklasowała, nasze są jednak tragiczne. Ciekawe która Polka w obiegu mogłaby ją ograć w FEN, bo nie widzę chyba nikogo w zasięgu :rofl:
Tak apropos Ukrainki mówiłeś przed walka z Różą ze ona nie ma zapasów czy że ma ale tragiczne a tutaj Izke rozjebała jak chuj
 
Co prawda nie zagrane, ale Ukrainka zdeklasowała, nasze są jednak tragiczne. Ciekawe która Polka w obiegu mogłaby ją ograć w FEN, bo nie widzę chyba nikogo w zasięgu :rofl:
Myślę że ona ma swobodnie poziom kobiecych prelimsów w UFC...
 
Witą pracował do czasu jak mu opadła na matę, kilka sekund dzieliło Kijane od snu. Nie bronię sędziego bo ewidentnie popełnił błąd ale na 90% Kijańczuk nie wyciągnąłby już głowy z gilotyny.
Nie zgodzę się... ale każdy może mieć swoje zdanie. Ja czytałem to zupełni inaczej. Reka nie opadła tylko poszła na matę żeby był punkt oparcia. 100% za wczesne przerwanie.
 
Tak apropos Ukrainki mówiłeś przed walka z Różą ze ona nie ma zapasów czy że ma ale tragiczne a tutaj Izke rozjebała jak chuj
Nasza też żaden as, one obie są cienkie. Po prostu MMA kobiece w Polsce nie istnieje, nie licząc Aśki i momentów Karoliny.
 
Nie zgodzę się... ale każdy może mieć swoje zdanie. Ja czytałem to zupełni inaczej. Reka nie opadła tylko poszła na matę żeby był punkt oparcia. 100% za wczesne przerwanie.
Z tym że zbyt wcześnie przegrał zgadzam się w zupełności.

Nie zdziwie się jak teraz Frankiewicz ugra to zapasami, w stójce nie ma raczej czego szukać.
 
Back
Top