Babilon MMA 26.03.21 / FEN MMA 33 - 27.03.21

Christensen bet gali, ma duże szanse wygrać z Sudolskim, który już nie raz był podłączany przez słabszych zawodników, w przedostatniej swojej walce dał sobie nawet złamać nos. Bukmacherzy chyba nie są zainteresowani babilonem, bo walka Skrzek vs Runge dalej wisi na efortunie czy betclicu...
 
Kurs na Shakalova 1.50 myślę że warto.
Powinna poskręcać Badurkowa nawet w jej płaszczyźnie
 
Szczerze wam powiem że Fen i Babilon coraz gorsze rozpiski poprostu tragedia
Nie dziwię się że wszyscy się ewakuują z tych organizacji
Nie wykupił bym PPV na Formele Frankiewicza Kijane Filipczaka Izke i Sianosa
Gdzie te Gwiazdy tylko Rębecki pozostał
 
Szczerze wam powiem że Fen i Babilon coraz gorsze rozpiski poprostu tragedia
Nie dziwię się że wszyscy się ewakuują z tych organizacji
Nie wykupił bym PPV na Formele Frankiewicza Kijane Filipczaka Izke i Sianosa
Gdzie te Gwiazdy tylko Rębecki pozostał
Rębecki ma już nową grupę promotorską, nie zdziwię się, jak w najbliższym czasie usłyszymy o jego walce już w UFC.
 
Rębecki ma już nową grupę promotorską, nie zdziwię się, jak w najbliższym czasie usłyszymy o jego walce już w UFC.
Oglądałem wypowiedź Kowalika że mają w menagmencie 250 zawodników i nie ma opcji żeby wszystkich poupychać do UFC
Ale wiadomo że szansę są wyższe po kolejnej wygranej walce ale nie z Jose Ricardo Moralesem
 
Oglądałem wypowiedź Kowalika że mają w menagmencie 250 zawodników i nie ma opcji żeby wszystkich poupychać do UFC
Ale wiadomo że szansę są wyższe po kolejnej wygranej walce ale nie z Jose Ricardo Moralesem
Coś Cię ominęło. Jestem przekonany, że rozmowy już trwają.
 
Szczerze wam powiem że Fen i Babilon coraz gorsze rozpiski poprostu tragedia
Nie dziwię się że wszyscy się ewakuują z tych organizacji
Nie wykupił bym PPV na Formele Frankiewicza Kijane Filipczaka Izke i Sianosa
Gdzie te Gwiazdy tylko Rębecki pozostał
Ta gala za darmo :D nie dziwie się bo ciężko by było z ppv
 
Dużo osób widzę idzie w kierunku Ukrainki, a ona jest mierna. Wygrała z Różą, która jak się okazało nie ma w ogóle parteru i już jest "hype". Moim zdaniem z Badurek nie będzie już tak łatwo. Może się mylę, ale w moim odczuciu one są na zbliżonym poziomie.
 
Dużo osób widzę idzie w kierunku Ukrainki, a ona jest mierna. Wygrała z Różą, która jak się okazało nie ma w ogóle parteru i już jest "hype". Moim zdaniem z Badurek nie będzie już tak łatwo. Może się mylę, ale w moim odczuciu one są na zbliżonym poziomie.
Do tego Badurek ma doświadczenie i... nowy głos :awesome:
 
Dużo osób widzę idzie w kierunku Ukrainki, a ona jest mierna. Wygrała z Różą, która jak się okazało nie ma w ogóle parteru i już jest "hype". Moim zdaniem z Badurek nie będzie już tak łatwo. Może się mylę, ale w moim odczuciu one są na zbliżonym poziomie.
Bardziej sie obawiam czy dojdzie do
walki bo badurek lubi się wystawić.
Powinny być na to kursy

:korwinlaugh:
 
Last edited:
Kurs na Shakalova 1.50 myślę że warto.
Powinna poskręcać Badurkowa nawet w jej płaszczyźnie
Oj nie był bym taki pewien, każdy zajarany Ukrainką bo poskłada Róże, która nie ma parteru. Nie zapominajcie, że Badurek to judoczka, więc teraz łatwo nie będzie.
 
No i Badurek lebiega jakaś nie jest w parterze a ta Ukrainka pcha łapy gdzie się da i nie tylko. Na pewno będzie ciekawa walka:)
 
Paweł Dziuba @1.40 w STS. Chyba tylko tam jest obecnie.

Sam to prześwietlałem ale i podpowiedziała też jedna osoba w necie. Treningi z elitą w Ankosie, treningi Boksu w Radomiu po okiem czołowych trenerów w kraju. No i można powiedzieć dość konkretna przewaga we wszystkim w umiejętnościach. Słomka to konkretny szrot.

:tiphatb:
 
Paweł Dziuba @1.40 w STS. Chyba tylko tam jest obecnie.

Sam to prześwietlałem ale i podpowiedziała też jedna osoba w necie. Treningi z elitą w Ankosie, treningi Boksu w Radomiu po okiem czołowych trenerów w kraju. No i można powiedzieć dość konkretna przewaga we wszystkim w umiejętnościach. Słomka to konkretny szrot.

:tiphatb:
To ten gość rozbity na Gromdzie?
 
Ja gram zdecydowanie Badurek @2.45 za 5/10. Oraz kupon sklejka: Formela + Abdurzakov + Kołecki + Dziuba @2.62 za 3/10
 
To ten co na Babilonie 18 nie dał szans rywalowi. Teraz powinno być podobnie bo umiejętności jeszcze poprawione.
Tak wcześniej walczył w Gromdzie. To chyba łatwo sprawdzić.
Dzięki, tyle mi wystarczy. Nie oceniam typu, bo w ogóle nie znam rywala, ale zwróć uwagę, że ten rywal którego miał ostatnio na Babilonie w ogóle nie trenował MMA (wywodził się z jakichś sportów uderzanych).
 
Fowler + Macfarlane + Sudolski + Abdurzakov @2.75 za 1000
Skrzek + Loewen + Formela + Varela + Gutowski + Kryński + Kołecki + Sianos @6.96 za 200
Fowler + Macfarlane + Sudolski + Abdurzakov + Skrzek + Loewen + Varela @5.47 za 300
 
I gitara na wieczór.
Ważenie o 17 FEN na PSN
Babilon od 19.30 na polsatowskich sportowych. Dobra rozpiska, będą dobre walki.
ale zwróć uwagę, że ten rywal którego miał ostatnio na Babilonie w ogóle nie trenował MMA

Niby ta ale obecny nie wiele lepszy
 
Christensen bet gali, ma duże szanse wygrać z Sudolskim, który już nie raz był podłączany przez słabszych zawodników, w przedostatniej swojej walce dał sobie nawet złamać nos. Bukmacherzy chyba nie są zainteresowani babilonem, bo walka Skrzek vs Runge dalej wisi na efortunie czy betclicu...

Też mnie zszokował kurs - @4.28 fortuna, bilanse 8-0-0 , 15-8-0 , subtelna różnica polega na tym, że Duńczyk dostawał na dziurę od Reyesów w ufc, Polak lał Mladenoviciów na gali w Radomiu. Jedyna obawa to wiek Christensena, czy nie zrobi Pokrajaca ?

do tego Badurek @2.73
Anglia-Polska @1.48 i jest piękny kupon bez podatku
 
Back
Top