Babilon MMA 26.03.21 / FEN MMA 33 - 27.03.21

Też mnie zszokował kurs - @4.28 fortuna, bilanse 8-0-0 , 15-8-0 , subtelna różnica polega na tym, że Duńczyk dostawał na dziurę od Reyesów w ufc, Polak lał Mladenoviciów na gali w Radomiu. Jedyna obawa to wiek Christensena, czy nie zrobi Pokrajaca ?

do tego Badurek @2.73
Anglia-Polska @1.48 i jest piękny kupon bez podatku
Kupon może i piękny ale bez dużego prawdopodobieństwa wejścia.
 
Dlaczego Gutowski M. - Śmiełowski D po 1.0 rozliczone ? Wypadł któryś 1h przed walką ? ;-)
 
Te przygłupy z fortuny chyba robią to specjalnie bo jak można popełnić błąd w kilku literowym słowie?!
Słuchajcie dobrze że przed walką... bo mi swojego czasu po wygranej rozliczyli na RCC rozliczyli po 1.0 . "błąd pisarski" . Wygrany zakład, wygrane zdarzenie i po 1.0 nagle rozliczone.
 
Zobaczcie jakie to jest absurdalne, gracze jak i bukmacherzy dobrze wiedzą o jakiego zawodnika chodzi a mimo to i tak anulują zakład. Muszą usunąć ten zapis z regulaminu.
 
§ 28. Zwrot zakładów.

1. Zakłady zostają zwrócone w stawce w przypadku gdy:


  1. zdarzenie zostało błędnie podane z winy Fortuny, w tym dotyczy to również sytuacji gdy popełniona została oczywista omyłka pisarska, błąd systemu lub oczywisty błąd przy wprowadzaniu danych do Aplikacji Fortuny na jej Stronie internetowej
W walce wystąpił Neal G. a nie Neal J. tak jak jest podane w zakładzie

To jeden z przykładów. Takie wałki tylko w F.
 
Paweł Dziuba @1.40 w STS. Chyba tylko tam jest obecnie.

Sam to prześwietlałem ale i podpowiedziała też jedna osoba w necie. Treningi z elitą w Ankosie, treningi Boksu w Radomiu po okiem czołowych trenerów w kraju. No i można powiedzieć dość konkretna przewaga we wszystkim w umiejętnościach. Słomka to konkretny szrot.

:tiphatb:

żenada okropna
ale niewypał
 
§ 28. Zwrot zakładów.

1. Zakłady zostają zwrócone w stawce w przypadku gdy:


  1. zdarzenie zostało błędnie podane z winy Fortuny, w tym dotyczy to również sytuacji gdy popełniona została oczywista omyłka pisarska, błąd systemu lub oczywisty błąd przy wprowadzaniu danych do Aplikacji Fortuny na jej Stronie internetowej
W walce wystąpił Neal G. a nie Neal J. tak jak jest podane w zakładzie

To jeden z przykładów. Takie wałki tylko w F.
Trzeba przywiązywać większą wagę do sprawdzania rozpiski czy jest poprawna na stronie fortuny. Na przyszłość trzeba od razu zgłaszać na czacie lub mailem gdy wychwycimy błąd w nazwisku lub błędną pierwszą literę imienia.
 
Trzeba przywiązywać większą wagę do sprawdzania rozpiski czy jest poprawna na stronie fortuny. Na przyszłość trzeba od razu zgłaszać na czacie lub mailem gdy wychwycimy błąd w nazwisku lub błędną pierwszą literę imienia.
Nie tylko na Fortunie. Bukmacher nie jest po to, żebyś zarobił. Absolutnie wszędzie trzeba to zgłaszać i mieć jasną odpowiedź co do rozliczenia, bo inaczej robią tak, jak im się opłaca.
 
Okropny typ.
Bez kondycji na 1 rundę
Takie miał niby dobre przygotowania

Nie raz jeszcze na podobnym się przejadę :sad:
Bez złośliwości, ale tu się dało to wyłapać i ominąć. Dla mnie to był oczywisty "pass". Po prostu granie takich paskudnych amatorów (a to był amator), to duże ryzyko. Tak można próbować, ale raczej tylko underdogów, żeby się to długoterminowo spinało.
 
Nie tylko na Fortunie. Bukmacher nie jest po to, żebyś zarobił. Absolutnie wszędzie trzeba to zgłaszać i mieć jasną odpowiedź co do rozliczenia, bo inaczej robią tak, jak im się opłaca.
Niby nie jest po to by zarabiać a jednak zarabiam :lesnarhappy:Wiem o tym że nie tylko fortuna popełnia takie gafy ale dzisiejsza sytuacja miała miejsce właśnie u nich więc dlatego mój post był kierowany w ich stronę.
Okropny typ.
Bez kondycji na 1 rundę
Takie miał niby dobre przygotowania

Nie raz jeszcze na podobnym się przejadę :sad:

Kto jak kto ale ty kierujesz się teoretyką... Trzeba zobaczyć zawodnika w akcji zanim się na niego położy pieniądze, radzę nigdy nie grać zawodników na zasadzie argumentów: trenuje w dobrym klubie, miał dobre przygotowania itp.
 
Kto jak kto ale ty kierujesz się teoretyką... Trzeba zobaczyć zawodnika w akcji zanim się na niego położy pieniądze, radzę nigdy nie grać zawodników na zasadzie argumentów: trenuje w dobrym klubie, miał dobre przygotowania itp.

Ale wręcz wszystko przeciwnie
Wszystko oglądałem a nie tylko patrzyłem
 
Bez złośliwości, ale tu się dało to wyłapać i ominąć. Dla mnie to był oczywisty "pass". Po prostu granie takich paskudnych amatorów (a to był amator), to duże ryzyko. Tak można próbować, ale raczej tylko underdogów, żeby się to długoterminowo spinało.

Nie ma szans na wyłapanie tego. Raz wyłapiesz a później kilka razy trafisz.
Przykłady tych frajerów na LFA ostatnie
 
Skrzek największy faworyt gali dostaje wpierdol konkretny. Na tapo 100% :crazy:
Latał chyba po około @1.15
 
Nie ma szans na wyłapanie tego. Raz wyłapiesz a później kilka razy trafisz.
Przykłady tych frajerów na LFA ostatnie
Mecate poszedł w wymianę strikerską, którą subiektywnie wygrywał (choć długo to nie trwało, ale skończyło się jak skończyło). Podobnie jak Rodriguez z UFC. Tutaj natomiast gość przegrał, bo był zwyczajnie chujowy. Moim zdaniem jest różnica, aczkolwiek w bilansie jeden UJ, bo w plecy to w plecy. Jak już tylko obcykałem, że to ten z gromdy, to byłem mocno zdziwiony, że go grasz, mimo, że rywala w ogóle nie widziałem na oczy wcześniej.
 
Back
Top