Błąd na cohones

dzięki temu można poznać fake Bornów :D
crazy things going on here...:)
 
Ja bylem jakims nowym i jak sie wylogowalem z glownej to juz nie moglem sie zalogowac. Na forum normalnie.
 
Jakis cwel pod moim nickiem ciagle pisze, napisal nawet ze Mamed zostalby mistrzem UFC. XDDDD
 
ja jestem teraz na szalecie to rozumiem, że mahonek : D ale jaja : D
awatar mi ktoś usunął:star wars:
 
można zobaczyć gdzieś w logach kto logował się na dane konta w pewnych momentach? chętnie zobaczyłbym wyjebanych tych ludzików stąd z ich prawdziwych kont. :)
 
Ładny czeski film wczoraj był. Jestem z siebie dumny, być Grzechem albo Baju i nie napisać nawet "dupa" tudzież "lubię grube baby":D
 
Zamiana kont użytkowników to pół biedy, ale ja w ogóle nie jestem zarejestrowany na Cohones... Owszem, przeglądam forum już od lat, ale jakoś nie ciągnie mnie do rejestracji. Aż tu nagle wczoraj patrzę - jaka zmiana, dodano lajki dla gości! Okazuje się, że jestem tutaj jako Born2kill... To już nielicha dziura w systemie Panowie, jeśli niezarejestrowany gość na stronie może sobie korzystać z profilu jednego z użytkowników... Korzystając z okazji, pozdrawiam wszystkich serdecznie ;) Norbert
 
Born to ma farta, nie dość, że ciągle sam nabija posty, to jeszcze mu pomagają umacniać się w byciu najbardziej udzielającym na forum.

Ale prawda, ten błąd denerwuje. Jakiś dowcipniś wyłączył mi sygnaturki + w pisaniu dodatki(ten pasek nad tekstem).
 
A co jeśli nie było błędu, a wszyscy jesteśmy jedynie efektem zaburzenia dysocjacyjnego tożsamości użytkownika k41? Jeżeli okaże się, że jestem jednym z miliona jego osobowości to poproszę o zbanowanie mnie :/
 
problem cały czas istnieje na laptopie jestem zalogowany na swoim nicku, a na ipadzie na nicku Borna;/
 
Back
Top