Błąd na cohones

Źle działa wklejanie filmików z yt jeśli chce się dany filmik wkleic na forum od jakiejś tam minuty.
 
@Dzihados kto mi uwalił dziś tyle lajków? o co chodzi? Z tego co kojarzę miałem jakąś dychę więcej. W sumie mam gdzieś te lajki, ale poprostu mnie ciekawi czemu tak się stało. Ach i jeszcze ponad 20 komentarzy zniknęło.
 
@Dzihados kto mi uwalił dziś tyle lajków? o co chodzi? Z tego co kojarzę miałem jakąś dychę więcej. W sumie mam gdzieś te lajki, ale poprostu mnie ciekawi czemu tak się stało. Ach i jeszcze ponad 20 komentarzy zniknęło.
znowu coś wywalili przez ''przypadek'' pewnie











:DC::DC::DC:
 
Baju podobno miał takie szczęście ze go na konto Mc Gregora zalogowało.
















:DC:
 
I tak dalej, wszystkie posty z wstawką z FB tak wyglądają:
co.jpg
co2.jpg
co3.jpg
 
Wydaje mi się, że to wina mojego sprzętu, a nie forum.
To uruchom jeszcze w przeglądarce tryb incognito (chrome masz?) i tam sprawdź. Wyłącz adblocka i inne wtyczki jak masz. Ostatnio chrome się zaktualizował i fb oszalał dopóki nie wyłączyłem adblocka.
 
To uruchom jeszcze w przeglądarce tryb incognito (chrome masz?) i tam sprawdź. Wyłącz adblocka i inne wtyczki jak masz. Ostatnio chrome się zaktualizował i fb oszalał dopóki nie wyłączyłem adblocka.
Później to wygoogluje, bo napisałeś do mnie w jakimś innym języku. Jeszcze raz dzięki.
 
Zauważyłem, że dziś przekierowało mnie z fb na stronę MMARocks i byłem zalogowany jako user @Minotauro_31. I teraz za bardzo nie wiem o co kaman i czy to normalne. Niemożliwe żebym miał tu konto wcześniej. To u mnie problem, że ktoś zamieszał mi z IP, czy inna sprawa? Poproszę @Dzihados, albo @Cloud?
Bez tytułu.png
 
Back
Top