Błąd na cohones


uc9XKwm.gif
 
Cześć. Widzę, że zmieniła się szata graficzna na mmarocks.pl . Teraz trzeba wcisnąć "Wczytaj wiecej" by zobaczyć wiecej newsów. Niestety, ten przycisk nie działa. Ma ktoś też tak? Proponowałbym powrót do starej, sprawdzonej szaty graficznej - działała poprawnie.

Komputer, Chrome, Windows. Na Mozilli również.








View attachment 22234

Hej niestety u mnie na Chrome wszystko działa. Masz może jakiegoś adblocka lub skrypty blokujące ?

1623494853226.png
 
mam problem na safari na iphone, nie mam dostępu do emotek, pogrubienia tekstu itd. w skrócie cała belka jest tak jakby wyszarzona, jeszcze kilka dni temu normalnie wszystko działało.
 
@defthomas nie wiem czy dobry dział, ale nie mogę zalogować się na czat rocksów. Przy logowaniu wyskakuje mi komunikat, że "nieprawidłowy nick".
 
Mnie dalej wyrzuca po sekundzie. Po zalogowaniu widzę, że ludzie siedzą ale mnie dalej hakują chińczycy.
mozesz sprobowac w trybie prywatnym? Jestem ciekaw czy to jakies Kukizy...
Nie powinno tak sie dziac, po naszej stronie nie ma zadnych zmian (wygasl certyfiakt dla domeny i stad byl problem przy logowaniu, nic innego sie nie zmienilo od lat).
Widze kilkanascie osob, wiec ogolnie to powinno dzialac.
 
@cRe @Bardock
Hmmm, macie ip ipv4 czy ipv6? Soft do czatu jest dosyc stary moze to powoduje problem?
Z ciekawosci: sprobujcie przez neta z komorek?
 
@cRe @Bardock
Hmmm, macie ip ipv4 czy ipv6? Soft do czatu jest dosyc stary moze to powoduje problem?
Z ciekawosci: sprobujcie przez neta z komorek?
Zarówno z telefonu jak i z kompa po necie z telefonu jest to samo. Tak jak nic się nie zmieniło na czacie ti tak samo nie zmieniłem nic u siebie - ten sam telefon, komp i net. Wcześniej działało i tu i tu.
 
Zarówno z telefonu jak i z kompa po necie z telefonu jest to samo. Tak jak nic się nie zmieniło na czacie ti tak samo nie zmieniłem nic u siebie - ten sam telefon, komp i net. Wcześniej działało i tu i tu.
moze rozszerzenie do Chrome, VPN, pamietam kiedys, daaaawno dales mi linka, zainstalowalem i tez zaczelo mnie wyrzucac z czata po sekundzie, dwoch. Nie moglem wejsc na czata z tym VPN. Wylaczylem to rozszerzenie i wszystko bylo z powrotem OK. Tylko, ze wtedy pisales, ze Ty z tym wlaczonym normalnie wchodziles na czat, ja nie moglem :confused: Moze po tym jak serwer splonal cos tam sie pozmienialo?
 
Back
Top