AWOL3: Stav Economou vs Kamil Bazelak - wyniki

Właśnie chciałem założyć o tym temat, ale najpierw wolałem poszukać czy już czegoś takiego nie ma i nie znalazłem, więc podbijam. Ma ktoś jakieś info?
 
1470245_10151708753411792_1141980656_n.jpg




Also Popek Polish Rapper will be Performing at this event!!!! doors open at 630pm











1475927_663907133631340_1162909908_n.jpg
 
skoro zaczyna się o 18:30 czasu Londyńskiego, to za 30 minut czasu Polskiego (godzina różnicy)
 
żeby Kamil miał jeszcze ducha do walki, a nie tylko wchodził do klatki i się patrzył na przeciwnika. Taki sportowiec jak on przegrywa z 50letnim Warchołem?... bądź co bądź, WAAAAR BAZELAK! :-)
 
Jak się rzuci do przodu z cepami na początku walki to ma szansę. Jak rozegra to na spokojnie to raczej padnie kondycyjnie.
 
na whoa to chyba będzie tylko retransmisja, tak jak to z AWOL 2 było.



jak Tiger przegra z Chapmanem, to jest jeszcze wiekszym frajerem niż się wydaje. widziałem jedną walkę tego Olivera, nawet nie wiem do kgoo go porównac
 
Tak na poważnie to chyba będzie markował kontuzje na początku walki by za bardzo nie oberwać albo nie zdąży i będzie KO
 
Grabowski



Kita



Najman



Bazelak jest w stanie być czwartym Polskim ciężkim który odniesie sukces w ten weekend :-)
 
@Tytus na swojej gali boksu w Częstochowie z Edkiem z krainy kredek, który nie wyszedł do 3r bo go brzuch bolał. Ważne, że wygrana do rekordu poszła.
 
Z całym szacunkiem, ale Bazelak nie ma prawa przetrwać w tej walce 2 minut.











Szukam transmisji i nic. Ma ktoś jakieś info?
 
Nie wiedziałęm nie śledze boksu nawet walk tak znakomitych pięściarzy :-)
 
Back
Top