Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Dostaliście kiedyś taki mandat?

Bo ten pan Mariusz to akurat wymyślony pod artykuł
 
Dostaliście kiedyś taki mandat?

Bo ten pan Mariusz to akurat wymyślony pod artykuł
Art zmyślony jak większość na tego typu portalach. Napisane przez chat gpt (wersja optymistyczna) lub niedojebanego redaktora amatora. Szkoda życia na takie strony.
 
Jeszcze dodam że auto świat to faszystowska szmata i to dosłownie. Przestałem czytać po rankingu gdzie w czołówce awaryjnych aut umieścili hondę i toyotę czyli samochody do których bezawaryjności szmelcwageny i łople nigdy się nie zbliżą. Przyjęli jakieś dziwne kryteria i wyszły pożądane wyniki.
Porównaj sobie logo aś i auto bild. Jebana niemiecka propaganda.
 
Last edited:
Pytam poważnie. Interesuje mnie moto typu cruiser. Wspomniany jest to najmniejszy ze stajni HD. Nie mam nastu lat tylko jestem przed 40 więc tekst typu litr itp itd traktuje ironicznie. Pytam bo może ktoś posiada, posiadał irona 883 i ma opinie czy dla początkującego ten motor się nadaje.
 
Pytam poważnie. Interesuje mnie moto typu cruiser. Wspomniany jest to najmniejszy ze stajni HD. Nie mam nastu lat tylko jestem przed 40 więc tekst typu litr itp itd traktuje ironicznie. Pytam bo może ktoś posiada, posiadał irona 883 i ma opinie czy dla początkującego ten motor się nadaje.
Jeśli jeździsz na prawku czymś lekkim to możesz się zdziwić. To jednak trochę waży. Po za tym jeśli jesteś rozsądny i waga Cię nie przeraża to dlaczego nie. Analogicznie pierwsze auto miałem 200KM i nic nie wywinąłem a byłem sporo młodszy.
 
Pytam poważnie. Interesuje mnie moto typu cruiser. Wspomniany jest to najmniejszy ze stajni HD. Nie mam nastu lat tylko jestem przed 40 więc tekst typu litr itp itd traktuje ironicznie. Pytam bo może ktoś posiada, posiadał irona 883 i ma opinie czy dla początkującego ten motor się nadaje.
Ja na pierwszy miałem drag stara 650, ten HD pewnie podobny gabarytowo więc spokojnie dasz sobie radę. Pamiętaj, że motocykliści dzielą się na tych co już leżeli i tych co będą leżeć :boystop:
 
Jakieś kurwiszcze aktywiszcze i Mazurka przed chwilą:

„Pani chce żeby producenci nie mogli produkować więcej samochód spalinowych”

„No tak, przecież samochodów już jest wystarczająco dużo”
„będzie Pan mógł jeździć elektrycznym albo fajnym tramwajem”
:juanlaugh:

„Pani jest osoba wykształconą?”

„Tak, skończyłam liceum”


„Pani pracuje?”

„Tak, w organizacjach różnych, jestem aktywistką, żyje z różnych „grandów”

:juanlaugh:
 
Jakieś kurwiszcze aktywiszcze i Mazurka przed chwilą:

„Pani chce żeby producenci nie mogli produkować więcej samochód spalinowych”

„No tak, przecież samochodów już jest wystarczająco dużo”
„będzie Pan mógł jeździć elektrycznym albo fajnym tramwajem”
:juanlaugh:

„Pani jest osoba wykształconą?”

„Tak, skończyłam liceum”


„Pani pracuje?”

„Tak, w organizacjach różnych, jestem aktywistką, żyje z różnych „grandów”

:juanlaugh:
Masz zdrowie chłopie żeby przyjmować taką dawkę promieniowania. Mi od razu skacze ciśnienie i chciałbym zdusić jak robaka.
 
Masz zdrowie chłopie żeby przyjmować taką dawkę promieniowania. Mi od razu skacze ciśnienie i chciałbym zdusić jak robaka.
Dla rozrywki :lol:

Chwilę później zadzwoniła do mnie Pani i zaprosiła na jazdę testową dowolnym modelem Volvo lub Peugeota.
Podziękowałem ładnie. Nic wartego mojego czasu tam nie mają.
 
Mam pytanko do szanownych speców. Wpadła mi możliwość kupna w bardzo atrakcyjnej cenie forda focusa, wersja wypisz wymaluj jak z tego ogłoszenia tylko taniej i z przebiegiem około 30 tyś. z sprawdzonego źródła. Auto garażowane, zadbane.


Pytanie czy macie jakieś informacje ( @Risky ) o tym aucie w kwestii jego dalszego użytkowania (opinie o mechanice, silniku itp?) Auto byłoby typowo jako drugie w domu.
 
Mam pytanko do szanownych speców. Wpadła mi możliwość kupna w bardzo atrakcyjnej cenie forda focusa, wersja wypisz wymaluj jak z tego ogłoszenia tylko taniej i z przebiegiem około 30 tyś. z sprawdzonego źródła. Auto garażowane, zadbane.


Pytanie czy macie jakieś informacje ( @Risky ) o tym aucie w kwestii jego dalszego użytkowania (opinie o mechanice, silniku itp?) Auto byłoby typowo jako drugie w domu.
Silnik jak każde nowe małe coś długo nie polata. Dobrze obejrzyj jak wygląda olej. Na palcu nie może być czarny jak smoła. Nie może nic dymić. Jest mały przebieg to posłuży jeśli nikt go nie zakatował o co nietrudno. Olej wymieniaj co 10-12 tysi - szkoda silnika. Obejrzyj czy nie ma wycieków w okolicach turbiny i czy na łączeniu węży turbosprężarki nie ma śladów oleju bo to zawsze jest jakiś sygnał. Reszta powinna być generalnie jak nowa przy takim przebiegu.
 
Silnik jak każde nowe małe coś długo nie polata. Dobrze obejrzyj jak wygląda olej. Na palcu nie może być czarny jak smoła. Nie może nic dymić. Jest mały przebieg to posłuży jeśli nikt go nie zakatował o co nietrudno. Olej wymieniaj co 10-12 tysi - szkoda silnika. Obejrzyj czy nie ma wycieków w okolicach turbiny i czy na łączeniu węży turbosprężarki nie ma śladów oleju bo to zawsze jest jakiś sygnał. Reszta powinna być generalnie jak nowa przy takim przebiegu.
Dzięki za rady, zwrócę uwagę na to co wymieniłeś.
Katowany raczej nie był bo jeździł nim starszy facet raczej z tych ostrożniejszych a 3/4 przebiegu nabite na jeździe do domku letniskowego (i mam pewność że tak było) poza miastem więc o to jestem spokojny.
 
To jakas regionalna zabawa? Ja za dzieciaka kładłem monety na tory zeby je rozgniotlo, ale kamieniami w pociag nie rzucalem.


Co prawda na wakacje jedzie dwóch chłopów, ale zaden nie przebrany za babe, wiec zaścianek XD
Znowu jakaś foliarska teoria spiskowa?
Trzeba było głosować na Tuska to by było lepiej.


Od tego się zaczęło, jak Ci się nudzi to możesz sobie poczytać

:beczka:
 
Rozwaleją mnie reklamy skody. Wcześniej superba reklamowali "poczuj prawdziwy luksus" :brainoverload: a teraz Kamiq czyli niby SUV niby hatchback na podniesionym zawieszeniu ma niby "przyciągać spojrzenia" ::clintdis::
Nudne wozidła, dodatkowo tacy "samochodowi podludzie" w koncernie szmelcwagena a reklamują to jakby to był Bentley i Ferrari. Pojebani.
 
Chciałem powiedzieć, że bardzo mi się podoba i zaczynam na niego patrzeć przez pryzmat kryzysu wieku średniego :zakręcony:


ale zara @Risky mi to wybije z głowy :awesome:
Dobra, kurła, hipotetyczne :awesome: pytanie!

Jakbyście postanowili zaszaleć i kupić to auto w najlepszym możliwym stanie, itd. to jaki mielibyście pomysł żeby się do tego zabrać?
 
Dobra, kurła, hipotetyczne :awesome: pytanie!

Jakbyście postanowili zaszaleć i kupić to auto w najlepszym możliwym stanie, itd. to jaki mielibyście pomysł żeby się do tego zabrać?
Najlepszy kierunek to import z Japonii. Miałem przyjemność oglądać kilka staroci stamtąd i wszystkie były w nienagannym stanie. Do tego małe przebiegi. Tam się kupuje takie auto dla prestiżu, żeby mieć a nie jeździć. Minus wysoka cena ale warto patrząc na stan samochodów.
 
Back
Top