Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Odpuszczam, w końcu jestem za krótko na forum, żeby z Toba dyskutować. Przepraszam za OT.
 
RR takiego pierdolenia to już dawno nie słyszałem. Przeczytałem wszystkie Twoje wpisy apropos tej pandy nieszczęsnej i stwierdziłeś, że kupowanie przez młodego człowieka pandy nie ma sensu, bo rynek motoryzacyjny uznał ją za auto rodzinne.



Do tego dochodzi kompletny brak ogłady i poszanowania innego zdania - nie pierwszy raz zresztą. Więc z chęcią oddałbym głos na Ciebie na cohones awards, ale działu "chuj roku" tam nie znalazłem. EOT
 
czytanie, ze zrozumieniem sie klania chlopczyku.



ps. Twoja dziewczyna zapewne tez glosowalaby na mnie w tej kategorii...



pozdrawiam
 
Tak wszystkich od chłopczyków wyzywasz i gimbazy, a prowokacje na poziomie podstawówki. Pozdrawiam
 
ktoś gdzieś (internet/warszawa) widział może jakieś fajne, duże kalendarze 2013 związane z samochodami? najlepiej jdm/drift, chodzi o taki na ściane żeby wszystkie miesiące były na jednej stronie (bez przekręcania/zrywania kart)
 
Silvex ja sobie kilka takich kalendarzy z essen przywiozłem ale już porozdawałem zostawiłem jeden dla siebie i jeden dla brata własnie wszystkie miesiące na jednej stronie tyle, że po angielsku ale mnie to jakoś nie razi gorzej jakbym miał niemieckie miesiące, wtedy bym chyba czegoś takiego na ścianę nie powiesił ...
 
Ktoś przypadkiem nie sprzedaje jakiegoś samochodu z Warszawy albo okolice? Cena około 6k :-)
 
ja jestem fanem BMW i od prawie roku poruszam sie e92 335i w M-Pakiecie i na "19 Performance



bardzo chwale sobie to auto ze wzgledu na osiagi i ekonomie



dsc0045mdb.jpg




dsc0035eb.jpg
 
po 500km zapala sie rezerwa...



w trasie jadac 130 km/h 8,5l-9l



srednio z 10 mies 10.9l



tyle ze mieszkam w malej miejscowosci (bez korkow w miescie)



mysle ze to niezly wynik jak na ponad 300 konne auto



a osiagi ? hhmmm



zdjcie.png
 
260 na blacie i spalanie 10/9 na wyświetlaczu ;d chyba komputer nie zdążył jeszcze sobie wszystkiego przeliczyć ;p Mieszkasz za granicą ?
 
to srednie spalanie.



Tak, mieszkam w DE



ale dopiero od 10 lat



wyjechalem zeby przeczekac i poukladac kilka spraw i tak juz zostalem.



jestem Poznaniakiem,- exHools Lecha Poznan
 
ja przy moich studenckich dochodach moge sobie pozwolić najwyżej na kalendarz ;) nie ma kto do sprzedania? duży, na ściane, z samochodami (najlepiej japońskimi lub jadącymi bokiem)
 
dzieki maryjan, tak sie właśnie zastanawiałem gdzie poza internetem coś takiego znajde
 
Udało się zmienić na:



ke_201_374_1.jpg




To nie dokładnie ta, ale ten sam kolor. 1.9 TDI 105 KM 2009 r 125 000 przebiegu. wyposażenie podstawowe bez rewelacji. Klima, szyby, wspomaganie abs esp...



Bardzo przyjemnie się jeżdzi :)
 
Foto co ? Na śląskim odcinku A1 jeździ się jak w niemczech tu nawet policja boi się wjechać radiowozem.
 
Do wyprzedzania na trasie - po to. Wiadomo ,że ta Scoda od Marcina 105 konna jest szybsza od mojej benzyny 115 konnej FSI , ale tak i moja , jak i jego muli i niebezpieczne manewry czasem mogą zaistnieć. No chyba, że ktoś nie ryzykuje i jak pare kilometrów nic z przeciwka nie jedzie-wtedy wyprzedza- więc jest oki.



Teściu kupił jakiś czas temu nową Avansis 129 km (chyba) i nawet on twierdzi , że szkoda ,że nie wziął mocniejszego silnika (140 chyba).



Jakbym bral Scodę to tą TSI albo 140 km w Dieslu. Słabsze odpadają.
 
W dieslu to tdi ;p Kaczy jeździłeś doładowanym dieslem ? Bo wydaje mi się, że o wyprzedzaniu uturbionym autem wiesz trochę mało, no offence oczywiście ale to całkowicie inna bajka niż benzyna i wież mi takie 105 koni w takim silniku śmiało wystarczy nawet do wyprzedzania :) No chyba, że chce się bujać jakbyśmy jechali wersją rs to już co innego ;p
 
TDI - wiem, ale mi chodzi o TSI Czyli turbo benzynka. Jeździłem TDI 140 konnym podkręconym na 180 km. Wieć wiem co to przyspieszenie. Ale nadal pamiętam jak kolo mnie przewiózł merolem 550 km w benzynie...także niec już mnie nie zaskoczy ;-)
 
No 180 a 105 kucy to faktycznie troszkę różnicy a i sorki za tego TDi słabo doczytałem, jednak naprawdę takie auta potrafią zaskakiwac. Kolega ma Passata z żadko spotykaną jednostką 101 km 1.9 tdi i zbiera się naprawdę nieźlę jak na swoje gabaryty dysponując "zaledwie" taka mocą. Miałem okazję jeździć audi a4 1.9tdi 131 km i audi a6 2.6 v6 150km. W a6 mozna było oglądać tylko kurz jaki po sobie zostawiało a4, róźnica 20 koni mechanicznych to już całkiem sporo zwłaszcza w tych niższych progach ale brak turbiny a a6 był niesamowicie odczówalny względem a4.
 
Back
Top