Atak Kawulskiego na Doozego i Groobego

IMG_20161025_164241.jpg
 
Ehhh, po kolei.

To, że wazelina była - jest sprawą oczywistą i nie podlega negowaniu. Natomiast jestem w stanie zrozumieć Zombiaka, dla którego to obecnie K&L są pracodawcami. Przecież on nie mógł powiedzieć czegoś takiego przykładowo : "No wiecie panowie, ja już tam co prawda byłem, wyrzucili mnie, ale ja chcę tam wrócic ! A to, ze podpisalem kontrakt z KSW to tak wyszło przypadkiem. Więc, no cóż... muszę teraz trochę tutaj powalczyć. Ale mam nadzieję, że zostanę Mistrzem, obronię parę razy pas i wypjerdolę za Ocean do UFC ! "

:DC:

Toż to od razu byśmy usłyszeli z ust jedno włodarzy - "... nie jest już zawodnikiem Federacji KSW"

:DC:

Podsumowując - jestem przekonany, że większośc zawodników KSW cały czas marzy o UFC, ale... mogą co najwyżej to powiedzieć swoim bliskim w domu. AMEN.
 
@gronostaj dzieki za wrzute. Ja pierdole ale weszli w dupsko tlusto Kawulowi. Bedorf, Pudzian i Zombiak ja pierdole az mnie zemdlilo... Po Zombiaku sie nie spodziewalem takich slow bo marzyl o tym a teraz pierdoli ze przereklamowane. Kurwa jaka blazenada z tym jebanym cyrkiem...
Grubas zbastuj. Uwierz na słowo, że źle zrozumiałeś Wrzoska
 
To, że wazelina była - jest sprawą oczywistą i nie podlega negowaniu. Natomiast jestem w stanie zrozumieć Zombiaka, dla którego to obecnie K&L są pracodawcami. Przecież on nie mógł powiedzieć czegoś takiego przykładowo : "No wiecie panowie, ja już tam co prawda byłem, wyrzucili mnie, ale ja chcę tam wrócic ! A to, ze podpisalem kontrakt z KSW to tak wyszło przypadkiem. Więc, no cóż... muszę teraz trochę tutaj powalczyć. Ale mam nadzieję, że zostanę Mistrzem, obronię parę razy pas i wypjerdolę za Ocean do UFC ! "
Zawsze mozna nic nie mowic, tak jak zrobil to Borys i @Kornik. A Zoombie sam sei wyrwal ze swoja odpowiedzia
 
A ten John to w ogóle odpowiedział w końcu ? :lol:
No cóż, redaktor Mariusz chciał wbić szpilkę w KSW ale nie umiał zargumentować swojej tezy i oberwał rykoszetem. Co do wypowiedzi @zombie też traktowałbym ją z przymrużeniem oka...
 
zombiemu akurat ciezko cos zarzucic, bo on nigdy nie ukrywal, ze ma wyjebane gdzie, wazne zeby hajs sie zgadzal i slawa byla.
 
Kawul jaki kozaczek się zrobił.... co do wypowiedzi zawodników:
- Pudzian i UFC... no sorry Mariusz, ale nie było to pytanie do Ciebie.
- Bedorf... chłop, który w ostatniej chwili odmówił bycia gościem specjalnym na zawodach amatorskich bo 'jego manager nagrał mu temat spotkania w sprawie angażu przez UFC'
- Wrzosek... szkoda komentować. Widać, że hajs najważniejszy.

Szkoda Borysa, ale widać po jego minie, że ma zakaz wypowiadania się na pewne tematy.
#WarKORNIK #WarBORYS #KSWStream #JurasKSW
 
Ludzie wejdźcie na twittera to przynajmniej jeden zawodnik wam odpadnie do hektowania.
 
A ten John to w ogóle odpowiedział w końcu ? :lol:
No cóż, redaktor Mariusz chciał wbić szpilkę w KSW ale nie umiał zargumentować swojej tezy i oberwał rykoszetem. Co do wypowiedzi @zombie też traktowałbym ją z przymrużeniem oka...
Nic nie próbowałem wbić. Chciałem zadać pytanie Johnowi. Gdybym zamiast "...skoro większość zawodników tutaj obecnych..." powiedział "...skoro większość zawodników..." to nie byłoby pewnie tematu. Wg mnie jeśli ktoś jest lekkoatletą to celuje w Olimpiadę, jeśli kierowcą rajdowym to w F1, jeśli koszykarzem to w NBA, jeśli tenisistą to w US Open, a jeśli zawodnikiem MMA to w UFC - bez względu na wszystko tam nadal są najlepsi. Mnie nie dziwi reakcja właścicieli, Paweł Jóźwiak też nie wypowiada nazw KSW czy LFN, unika ich i nie lubi być porównywanym, ja jestem zaskoczonym postawą zawodników. Jeśli 11 Polaków w UFC to za mało, aby uwierzyć w siebie to ja nie mam pytań. Marcin zastosował jak sam mówi sarkazm, John, Fernando, Artur, Paweł i Borys nie zabrali głosu, Mariusz odpowiedział w swoim stylu, a najbardziej wydawał się być oburzony Karol, który kiedyś przy okazji gali w Sztokholmie zdaje się głośno mówił o jakiś tam rozmowach w UFC, i to jego reakcją byłem zaskoczony, tymbardziej, że zawsze mu kibicowałem i trzymałem kciuki, realnie bardziej się zawiodłem jako fan niż redaktor.
 
a najbardziej wydawał się być oburzony Karol, który kiedyś przy okazji gali w Sztokholmie zdaje się głośno mówił o jakiś tam rozmowach w UFC, i to jego reakcją byłem zaskoczony, tymbardziej, że zawsze mu kibicowałem i trzymałem kciuki, realnie bardziej się zawiodłem jako fan niż redaktor.

Wyjaśnienie jest dosyć proste, po prostu UFC wzgardziło osobą Bedorfa, albo zaoferowali mu najniższy z możliwych kontraktów, więc ma teraz syndrom urażonej dziewuchy. Mamed też się obraził jak zaproponowali mu 25+25.
 
Spokojnie, po Wrzosku widać, że to po prostu było powiedziane jako żart sytuacyjny. No napinka niepotrzebna trochę ze strony Macieja, ale to chyba nie dziwi. Najbardziej zaskoczył mnie Karol, bo kompletnie niepotrzebnie się udzielał. Lubię go, ale czasem ta jego pewność siebie jest irytująca i przesadna.

Choć trzeba przyznać, że samo pytanie również trącało nutą złośliwości, nie do końca było na miejscu. Gdyby zapytał Johna tylko o odrzucenie tej oferty, to jeszcze ok, ale niepotrzebnie dodał, że większość zawodników OBECNYCH TUTAJ marzy o tym ;) To był pstryczek w nos KSW niepoparty argumentami, więc odpowiedzieli również złośliwie. Co prawda można było to trochę bardziej inteligentnie i na poziomie rozegrać, bo jednak to był dziennikarz zadający pytanie czyli element mediów, które de facto przychodzą po to na konferencję, żeby później promować samego organizatora. A tak to moim zdaniem wyszło słabo z obu stron szczerze mówiąc...
 
Nic nie próbowałem wbić. Chciałem zadać pytanie Johnowi. Gdybym zamiast "...skoro większość zawodników tutaj obecnych..." powiedział "...skoro większość zawodników..." to nie byłoby pewnie tematu. Wg mnie jeśli ktoś jest lekkoatletą to celuje w Olimpiadę, jeśli kierowcą rajdowym to w F1, jeśli koszykarzem to w NBA, jeśli tenisistą to w US Open, a jeśli zawodnikiem MMA to w UFC - bez względu na wszystko tam nadal są najlepsi. Mnie nie dziwi reakcja właścicieli, Paweł Jóźwiak też nie wypowiada nazw KSW czy LFN, unika ich i nie lubi być porównywanym, ja jestem zaskoczonym postawą zawodników. Jeśli 11 Polaków w UFC to za mało, aby uwierzyć w siebie to ja nie mam pytań. Marcin zastosował jak sam mówi sarkazm, John, Fernando, Artur, Paweł i Borys nie zabrali głosu, Mariusz odpowiedział w swoim stylu, a najbardziej wydawał się być oburzony Karol, który kiedyś przy okazji gali w Sztokholmie zdaje się głośno mówił o jakiś tam rozmowach w UFC, i to jego reakcją byłem zaskoczony, tymbardziej, że zawsze mu kibicowałem i trzymałem kciuki, realnie bardziej się zawiodłem jako fan niż redaktor.
Duży ty januszu, jak można być fanem kloca Bedorfa :D. Nie wypada na tym forum chwalić się takimi ohydnymi poglądami.
Co do zachowania zawodników - wszyscy oprócz tego wielkiego buraka, którego nie trawię zachowali się tak, jak musieli się zachować. Chyba nie oczekiwałeś, że nagle zaczną mowić przy pracodawcy, że UFC to ich marzenie.
 
@Gosciuuu hmm, no to była to w takim razie przypadkowa złośliwość. Poza tym oczekiwałbym od wszystkich zawodników MMA najwyższych aspiracji, więc uznałem to za pewnik, pomyliłem się.

@Suchar oczekiwałem, że na moje pytanie odpowie tylko John.
 
Po chuj osobny temat?
Moze po zeby do jak najszerszego kregu odbiorcow dotarlo, ze mamy do czynienia nie tylko z duetem rzutkich biznesmenow, ale tez z para niesamowitych megalomanow ? Choc faktycznie duplikowanie tego na samym forum poszerza ten krag w niezbyt duzym stopniu. Tu wszyscy o tym wiedza, choc nie wszyscy to przyznaja.
 
Moze po zeby do jak najszerszego kregu odbiorcow dotarlo, ze mamy do czynienia nie tylko z duetem rzutkich biznesmenow, ale tez z para niesamowitych megalomanow ? Choc faktycznie duplikowanie tego na samym forum poszerza ten krag w niezbyt duzym stopniu. Tu wszyscy o tym wiedza, choc nie wszyscy to przyznaja.
Mnie po prostu denerwuje jak dyskusja jest dzielona na kilka tematów.
 
Duży ty januszu, jak można być fanem kloca Bedorfa :D. Nie wypada na tym forum chwalić się takimi ohydnymi poglądami.
Co do zachowania zawodników - wszyscy oprócz tego wielkiego buraka, którego nie trawię zachowali się tak, jak musieli się zachować. Chyba nie oczekiwałeś, że nagle zaczną mowić przy pracodawcy, że UFC to ich marzenie.
Normalnie piona! Nawet wywiadów z klocem nie oglądam. Chyba najbardziej irytująca postać z polskiego podwórka.
 
Back
Top