Asia Jędrzejczyk ciągle sama

Ja ledwo do sklepu idę po browar a ty chcesz mordo , żeby ja w tenisa grał. Pojebało cię ?!
Ale kolega mógłby sobie siedzieć wygodnie na krzesełku i odbijać piłki, jak ta maszyna co je podaje do zawodników, a to Aśka by biegała do nich, a nie kolega... :bye: :lol:
Sloane Stephens jak miała kontuzję nogi, przed wygraniem US Open tak trenowała... :boss:
 
Ale kolega mógłby sobie siedzieć wygodnie na krzesełku i odbijać piłki, jak ta maszyna co je podaje do zawodników, a to Aśka by biegała do nich, a nie kolega... :bye: :lol:
Sloane Stephens jak miała kontuzję nogi, przed wygraniem US Open tak trenowała... :boss:
To trzeba było tak od razu mówić. Można se elegancko na ławeczce browara pić kebsa jeść no i pokrzykiwać z ławki co jaki czas jak Patrick Muratoglu. Jak tak to wchodzę w w to. Na krzesełku tak ale żadne odbijania bo po 3 odbiciach puls 304.
 
To trzeba było tak od razu mówić. Można se elegancko na ławeczce browara pić kebsa jeść no i pokrzykiwać z ławki co jaki czas jak Patrick Muratoglu. Jak tak to wchodzę w w to. Na krzesełku tak ale żadne odbijania bo po 3 odbiciach puls 304.
Puls +300 to nawet nie miał Lance Armstrong jak był w swojej top formie :benny: :lol:
 
Już znalazła tylko musi napisać pierwsza.

.
Tak to najczęściej nie działa, choć są kobiety które same mówią facetowi ocb, ale to rzadkość.

Najczęściej to facet musi "wpaść w oko", a dzieje się to automatycznie w ciągu pierwszych ułamków sekund... Myślę, że masz 100% na wpadnięcie w oko w pierwszej sekundzie, wystarczy że wejdziesz na salę i odpala się samoistnie efekt "all eyes on me" :suchykarol:
 
Tak to najczęściej nie działa, choć są kobiety które same mówią facetowi ocb, ale to rzadkość.

Najczęściej to facet musi "wpaść w oko", a dzieje się to automatycznie w ciągu pierwszych ułamków sekund... Myślę, że masz 100% na wpadnięcie w oko w pierwszej sekundzie, wystarczy że wejdziesz na salę i odpala się samoistnie efekt "all eyes on me" :suchykarol:
Takiego jak ja to Joanna nigdzie nie znajdzie bo takich jak ja na tym świecie już nie ma.
 
Nie wiem po co te dyskusje przeciągane. Jest sama, bo jest brzydka jak noc, prawdopodobnie ma wredny charakter i jest feministką. Można zamykać temat.
Ale ma kasę i duże (bo sztuczne) cycki. Całościowo jednak to Asia wygląda jakby dostała patelnią będąc dzieckiem i ślady zostały do dzisiaj
 
000A1NQF4MS5A2G6-C122-F4.jpg

Czepiacie się :goldi:
 
Podobno na tą opuchlizne na górze pomogło smarowanie kałem i od tej pory weszło już to w rutynę. Klientka dla odważnych koneserów, nie ma sie co dziwic ze do tej pory sama...
Pan to powinien chyba zostać na fanklubie PVZ :śmiech:a nie odwiedzać inne i do tego szkalować naszą... znaczy się Proroka Aśkę :lol:
 
Pan to powinien chyba zostać na fanklubie PVZ :śmiech:a nie odwiedzać inne i do tego szkalować naszą... znaczy się Proroka Aśkę :lol:

Nóżki też ma niczego sobie, a teraz jak skończyła walczyć i jest off season to jeszcze lepiej, a o stópkach to się niech wypowie ekspert @DONTOLIVER ale się domyślam że zacznie od litery B... :bye::lol::śmiech:
Dobrze że nie ma konta na Cohones...
albo bardziej dostępu do kolegi konta tutaj :benny:
No, a teraz sie pierdol i spierdalaj spermiarzu..
 
Back
Top