Asia Jędrzejczyk ciągle sama

Ale co napisać ? Jaki otwieracz zastosować ? Jak się uda to tu będę relacjonował bo tu jest moja rodzina forumowa.
No normalnie, pytasz od razu czy rucha się czy trzeba z nią chodzić. Jak się rucha, to zapraszasz pod prysznic. Jak trzeba chodzić to zapraszasz na pickę. Aśka ma prawie 40 lat i nie ma czasu na czajenie, trzeba konkretnie z tematem.
Kutas ci jeszcze staje? Jakby co, żebyś mógł zalać formę i zrobić bombelka. Jak nie staje to weź jakieś piguły typu maxigra.
 
No normalnie, pytasz od razu czy rucha się czy trzeba z nią chodzić. Jak się rucha, to zapraszasz pod prysznic. Jak trzeba chodzić to zapraszasz na pickę. Aśka ma prawie 40 lat i nie ma czasu na czajenie, trzeba konkretnie z tematem.
Kutas ci jeszcze staje? Jakby co, żebyś mógł zalać formę i zrobić bombelka. Jak nie staje to weź jakieś piguły typu maxigra.
Staje elegancko tylko go nie widzę ale mogę nawet 5 razy dziennie. No dobra morda to działam. Jak się uda jesteś świadkiem na ślubie.
 
Jak jaki otwieracz? Normalny kurwa, taki nie za bardzo przekombinowany a jednocześnie romantyczny. Tak żeby wiedziała, że ma w Tobie oparcie i że dżentelmenem jesteś. Centralnie odpalaj priva i zacznij :
"elo cipcia"
Kurwa już sam nie wiem. Tyle pytań tak mało odpowiedzi. Dobre wrażenie można zrobić tylko raz także nie mogę tego spierdolic bo to może być moja życiowa szansa panowie.
 
Kurwa już sam nie wiem. Tyle pytań tak mało odpowiedzi. Dobre wrażenie można zrobić tylko raz także nie mogę tego spierdolic bo to może być moja życiowa szansa panowie.
Powiem tak że elo cipcia to może zadziałać co najwyżej na młode laski z OF... a panny to trzeba tak bajerować by poczuły się jak damy, a tym bardziej JJ, kobieta po trudnych przejściach z facetami...

W 2015 zaręczyła się z byłym piłkarzem Huraganu Morąg, Przemysławem Butą Rozstali się w 2017 tuż przed pierwszą walką Jędrzejczyk z Namajunas.
No i jest katoliczką...
 
Powiem tak że elo cipcia to może zadziałać co najwyżej na młode laski z OF... a panny to trzeba tak bajerować by poczuły się jak damy, a tym bardziej JJ, kobieta po trudnych przejściach z facetami...

W 2015 zaręczyła się z byłym piłkarzem Huraganu Morąg, Przemysławem Butą Rozstali się w 2017 tuż przed pierwszą walką Jędrzejczyk z Namajunas.
No i jest katoliczką...
I to są cenne informacje Cassius nie omieszkam ich wykorzystać!
 
I ten narzeczony o ile dobrze pamiętam to chyba nawet ją zdradził, stąd to rozstanie...
Dla JJ smutek, a dla kolegi szansa, bo teraz to by była pewnie mężatką i by nie było tego ciekawego tematu na Cohones... chociaż najlepiej poznać by było Aśkę, chyba przez wspólnego znajomego, bo tak może pomyśleć że kolega to jej jakiś fan...
A prezes Tajner (teraz to już poseł) to np. poznał swoją młodą żonkę w pociągu... rozmawiali kilka godzin, a ona miała nie wiedzieć kto on jest... taka romantyczna ciekawostka... :lol:
Tylko czy Aśka jeździ pociągiem... :wink:
 
Kurwa już sam nie wiem. Tyle pytań tak mało odpowiedzi. Dobre wrażenie można zrobić tylko raz także nie mogę tego spierdolic bo to może być moja życiowa szansa panowie.
Atakuj, bo szkoda czasu

Screenshot_2024-01-07-20-27-58-65_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
 
Dasz dzieciakowi na imię Izajasz i nie ma tematu. A jak dziewczyna to Fagata.
Ma to sens. Nigdy chyba nie było mistrza UFC o tak pięknym imieniu jak Izajasz. Tylko to będzie mistrz wagi ciężkiej a jakże. Fagata nie wchodzi w grę. Jeśli już to Joanna.
 
Ma to sens. Nigdy chyba nie było mistrza UFC o tak pięknym imieniu jak Izajasz. Tylko to będzie mistrz wagi ciężkiej a jakże. Fagata nie wchodzi w grę. Jeśli już to Joanna.
A Daria... takie piękne imię :lol: i można robić karierę światową...
 
Back
Top