Asia czy Karolina

Za kim będziecie w tej walce?


  • Total voters
    132
  • Poll closed .
#NiechWygraLepsza!
Karolina i ładniejsza, i bardziej podoba mi się jej podejście do innych zawodników, ale to jednak Asia dostarczyła wiadro radości swoimi walkami o pas, no i daje większą gwarancję na późniejsze obrony.
 
Oczywiście #TeamJJ, obojętnie z kim Asia by nie walczyła to tylko zrobiła w UFC jako Polka że zawsze za nią.
 
Wynik jest oczywisty bo Aśka jest o milion klas lepsza od Karoliny w każdym aspekcie. To tak jakby ktoś stawiał na Conora, że wygra z kompletnym zajebistym legendarnym idealnym fighterem, którym jest Jose Aldo.... O kurwa:confused:
 
Zagłosowanie na Polkę to pójście na łatwiznę.
Głos idzie na JJ i to oczywiście ona wygra, ale liczę przynajmniej na dobrą i w miarę wyrównaną walkę. Jestem pewien, że Karolina da z siebie wszystko.
 
Tak jak napisał @VaeVictis zawsze będę za Asią za niezapomniane emocje, których mi dostarczyła zdobywając pas. Jestem psychofanem, wybaczę Asiuli wszystko
Dzieki za oznaczenie, bo to pozwolilo mi zaobserwowac wyrazny wzrost ilosci fanow Karoliny. Niestety przyjdzie im przelknac gorzka pigulke.
 
Kowalkiewicz jest niezwykle ruchliwa;) w porównaniu do wcześniejszych rywalek JJ, to może stanowić pewien problem , jest takim Jotko kobiecej dywizji , walka będzie wyrównana,
Aśka i tak wygra!!
 
Myślałem, żeby zrobić akcję wsparcia w formie rywalizacji pomiędzy kibicami obu zawodniczek. Np pobijanie swojego rekordu pompek #perfectbestforperfectchamp ale przecież kibice Karoliny to jakieś platfusy :śmiech:
Masu ostatnio co pomysl to lepszy. Dla Asi jestem gotowy nawet zaryzykowac zyciem i zdrowiem robiac te rekordowe pompki. Juz zaczynam trenowac, a Ty dopracuj szczegoly akcji. Alternatywa jest akcja zakupu wkladek dla fanow Karoli ;)
 
Back
Top