Asia czy Karolina

Za kim będziecie w tej walce?


  • Total voters
    132
  • Poll closed .
Naszła mnie taka refleksja, że gdyby Karolina wygrała z Asią, zwłaszcza decyzją, po ostrej walce, to szybko mielibyśmy rewanż. Jakieś co-ME na 208/209 lub faktycznie rewanż w Polsce.
Jeśli jednak wygra Asia, to Karolina szybko drugiej szansy nie otrzyma, a Asia pewnie dostanie Andrade
 
3bb725fb316f8d5e526d5cbd369826ad.png


Nie spodziewałem się :O
Przecież tyle osób tu płacze, że JJ sztuczna, chamska, bleblebleble, bububuubu.
 
#teamAsia ale dla poprawności politycznej wybrałem 3. opcję. Nie mogę trzymać obu kciuków za obie dziewczyny, bo nie będę miał jak piwa złapać.
 
Powiem tak - Aśce kibicowałem w dotychczasowych walkach, bo to Polka, natomiast z każdym kolejnym przedszkolnym trashtalkiem traciłem dla niej odrobinę sympatii. Dziś byłbym za każdą jej polską rywalką, nawet za Izą Badurek :)

Za Izą? Hmm pogadamy przy piwku
 
Powiem tak - Aśce kibicowałem w dotychczasowych walkach, bo to Polka, natomiast z każdym kolejnym przedszkolnym trashtalkiem traciłem dla niej odrobinę sympatii. Dziś byłbym za każdą jej polską rywalką, nawet za Izą Badurek :)
Powiem tak, sa ludzie dokonujacy takich rzeczy, ze nawet ewentualne pozniejsze potkniecia nie potrafia ich w zaden sposob zdeprecjonowac. Dla mnie Asia dokonala czegos wlasnie takiego demolujac Esparze i zdobywajac dla siebie, ale rowniez dla Polski, tytul mistrzowski UFC. Czego by nie powiedziala czy zrobila, z kim by sie nie mierzyla w oktagonie, zawsze bede jej kibicowal. Dokladnie tak samo jest z Drwalem, bo nic juz nigdy nie zmieni faktu, ze Tomek byl pierwszym Polakiem w UFC, a Asia pierwszym mistrzem z Polski.
 
Powiem tak, sa ludzie dokonujacy takich rzeczy, ze nawet ewentualne pozniejsze potkniecia nie potrafia ich w zaden sposob zdeprecjonowac. Dla mnie Asia dokonala czegos wlasnie takiego demolujac Esparze i zdobywajac dla siebie, ale rowniez dla Polski, tytul mistrzowski UFC. Czego by nie powiedziala czy zrobila, z kim by sie nie mierzyla w oktagonie, zawsze bede jej kibicowal. Dokladnie tak samo jest z Drwalem, bo nic juz nigdy nie zmieni faktu, ze Tomek byl pierwszym Polakiem w UFC, a Asia pierwszym mistrzem z Polski.
:* I za Tomka i za Asię
 
Powiem tak, sa ludzie dokonujacy takich rzeczy, ze nawet ewentualne pozniejsze potkniecia nie potrafia ich w zaden sposob zdeprecjonowac. Dla mnie Asia dokonala czegos wlasnie takiego demolujac Esparze i zdobywajac dla siebie, ale rowniez dla Polski, tytul mistrzowski UFC. Czego by nie powiedziala czy zrobila, z kim by sie nie mierzyla w oktagonie, zawsze bede jej kibicowal. Dokladnie tak samo jest z Drwalem, bo nic juz nigdy nie zmieni faktu, ze Tomek byl pierwszym Polakiem w UFC, a Asia pierwszym mistrzem z Polski.
Twoje prawo - dla mnie Asia stała się zawodniczką równie irytującą, co znakomitą.
 
Back
Top