Artur Szpilka vs. Dereck Chisora- transmisja, informacje

Do momentu nokautu bardzo dobrze się zaprezentował swoim niewygodnym stylem. Po walce z Wilderem było coraz gorzej sam sobie zjebał kariere opuszczaniem rąk i pajacowanien.
Po prostu Wilder się nie spieszył tylko sobie czytał Artka. Jak już wideział ocb i zaatakował to szybko go skończył.
 
Dereck jest wolny, past prime w chuj..
Szpilka mobilny i szybszy o jedno tempo, jak się nie odsłoni i nie wyłapie srogiej były to na punkty ogra Darka do jednej bramki.Takie są fakty.
 
Dereck jest wolny, past prime w chuj..
Szpilka mobilny i szybszy o jedno tempo, jak się nie odsłoni i nie wyłapie srogiej były to na punkty ogra Darka do jednej bramki.Takie są fakty.

Tak jak ogral Jenningsa i Kownackiego. Past prime Chisora znokautowal ostatnio Takama i stoczyl wojne na smierc i zycie z Whitem, obaj robia z Artura kotleta. Artur moze dac wizualnie rowna walke przez kilka rund. Byc moze beda nawet momenty gdzie Dereck nie bedzie za nim mogl nadazyc ale skonczy sie jak zawsze. A past prime Chisora bedzie walczyl z Parkerem.

Kibicuje Arturowi ale niestety juz w ringu z szeroka czolowka zostal zweryfikowany. Przeciez ostatnio prawie go ubil Wachu ktoremu zacina sie prawy prosty. Ale zycze Tobie i reszcie kibicow aby Twoja prognoza pojedynku ziscila sie w ringu.
 
Dereck jest wolny, past prime w chuj..
Szpilka mobilny i szybszy o jedno tempo, jak się nie odsłoni i nie wyłapie srogiej były to na punkty ogra Darka do jednej bramki.Takie są fakty.
haha no twoj nick mowi sam za siebie, a twoja prognoza w tym samym typie, ze tylko ja w kiblu spuscic.
 
Po prostu Wilder się nie spieszył tylko sobie czytał Artka. Jak już wideział ocb i zaatakował to szybko go skończył.
Nie wiem co ten czarnuch planował czy miał umowe jak w pojedynku Kliczko-Sosnowski ale tak jak Szpili nie lubie to wtedy spoko wyglądał.
 
Nie wiem co ten czarnuch planował czy miał umowe jak w pojedynku Kliczko-Sosnowski ale tak jak Szpili nie lubie to wtedy spoko wyglądał.
bo wilder to nie jest jakis technik, ma to swoje pierdolniecie, ale technicznie te wiatraki sa czasem zabawne, ale o ile cos dziala to po to zmieniac, artur wtedy wygladal naprawde dobrze, ale tez spojrz jakie wtedy mial warunki.
 
bo wilder to nie jest jakis technik, ma to swoje pierdolniecie, ale technicznie te wiatraki sa czasem zabawne, ale o ile cos dziala to po to zmieniac, artur wtedy wygladal naprawde dobrze, ale tez spojrz jakie wtedy mial warunki.
Zgadza się i wiesz co może jego regres to nic innego jak efekt ciosu Wildera. Taki troche paradoks że technika robi miejsce dla długich łap, szybkości i mocnego ciosu. Mam nadzieje że Fury pokona Wildera a najbardziej byłbym zadowolony jak by tego Ortiz dokonał.
 
Nie jestem jakims antyfanem Szpilki, ale nie jestem sobie w stanie wyobrazic co on moglby zrobic w ringu zeby pokonac Del Boy'a. To jest troche tak jak z wstepami polskich druzyn w eliminacjach LM. Niby szansa zawsze jest, ale koniec koncow rzeczywistosc wchodzi bardzo mocno.
 
@marcinos
:deniro: ok:-)

przynajmniej jakieś emocje będą podczas ogladania:corn:
Dodatkowo jak Twoja racja stanie się faktem, wpierdalam awatar na dwa miesiące z napisem "marcinos król"
 
Zgadza się i wiesz co może jego regres to nic innego jak efekt ciosu Wildera. Taki troche paradoks że technika robi miejsce dla długich łap, szybkości i mocnego ciosu. Mam nadzieje że Fury pokona Wildera a najbardziej byłbym zadowolony jak by tego Ortiz dokonał.
no wlasnie pokladalem nadzieje w ortizie w 1 walce i troche mnie zawiodl, ale z 2 strony delikatnie sie sugeruje, ze troche przeklamuje swoj wiek, mysle, ze swoj prime przespal. Fury, Joshua i whyte te walki bym chetnie zobaczyl z wilderem. A taki cios jaki wtedy dostal szpila, na pewno troche odstrasza i nie ma tu co mowic, ze fajter sie niczego nie boi. Bo ciezkie nokauty juz nieraz niszczyly kariery.
 
Ja już nie wiem co o tym Szpili myśleć. Z Wachem słabiutki, ale z kolei być może nowy trener zdoła z niego coś wykrzesać, wprowadzić jakąś zmiane w jego stylu walki, zwłaszcza przy linach. Na punkty w Wielkiej Brytani jakoś tego nie widzę, nokautu na Chisorze raczej też nie, ale przekreślać go też nie będę... niech zawalczy jak najlepiej a może się uda?!?
 
Są ludzie którzy nie mogą wygrywać bo im po prostu odpierdala. Zobaczcie jak Ajtuj z wywiadu na wywiad jest coraz milszy, kibicowanie mu to grzech, zaburza to resocjalizacje
 
D_2hfvsXYAIQcJ5.jpg
 
tak, ale jaja akurat ma, ze wzial ta walke, nie mozna mu tego odmowic. A z tego co szeptaja, ponoc jesli wygra moze przywitac w ciezkiej usyka :) to bylby dopiero mismatch
Nie wiem, jaja to by miał jakby wziął walke z Zimnochem :jjsmile: Usyka w ciężkiej witać :juanlaugh:, nie lubie jak nas leją typy z krajów z których uciekają do Polski :matt: Nie wiem może jestem przerwrażliwony, ale moim zdaniem gościu na taką atencje nie zasłużył, w głowie ma gówno, kariere nie wiem czy mu promotorzy czy on sam rozmienili na dziengi. Walka z Chisora to jest owszem ostatni moment na jakąś kariere, ale po walce z Wachem to ja nie oczekuje od niego zupełnie niczego.
 
Nie wiem, jaja to by miał jakby wziął walke z Zimnochem :jjsmile: Usyka w ciężkiej witać :juanlaugh:, nie lubie jak nas leją typy z krajów z których uciekają do Polski :matt: Nie wiem może jestem przerwrażliwony, ale moim zdaniem gościu na taką atencje nie zasłużył, w głowie ma gówno, kariere nie wiem czy mu promotorzy czy on sam rozmienili na dziengi. Walka z Chisora to jest owszem ostatni moment na jakąś kariere, ale po walce z Wachem to ja nie oczekuje od niego zupełnie niczego.
nie wiem, piszesz o szpilce? no on mial taka opieke promotorska jak nie wiem kto w polskim boksie, po prostu z tego chleba maki nie bedzie :D
 
Back
Top