Artur Szpilka vs. Dereck Chisora- transmisja, informacje

Wito

Moderator
Cohones
Artur Szpilka vs Dereck Chisora - transmisja, informacje, godzina startu

skysports-dereck-chisora-boxing_4693509.jpg


Artur Szpilka vs Dereck Chisora - godzina startu gali!



Artur Szpilka (22-3-0, Boks) już w sobotę zmierzy się z Dereckiem Chisorą (30-9-0, Boks) w Londynie, na gali ''Matchroom Boxing- Eddiego Hearna''. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi TVP Sport od 20:15, możemy także oglądać na stronie internetowej TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej. Walką wieczoru będzie pojedynek o tymczasowego mistrza wagi ciężkiej WBC pomiędzy Dillianem Whytem i Oscarem Rivasem.


Relacja ''Runda po rundzie'' pojawi się na naszej stronie przed walką Artura.


Rozpiska opublikowana przez stronę TVP:


19:00: Charlie Duffield – Dan Azeez
20:00: Richard Riakporhe – Chris Billam-Smith
21:00: Lawrence Okolie – Mariano Angel Gudino
22:00: Dereck Chisora – Artur Szpilka
23:00: David Allen – David Price
00:00: Dillian Whyte – Oscar Rivas


Dla Polaka jest to zdecydowanie najcięższy pojedynek od czasu starcia z Adamem Kownackim w Nowym Jorku. W 2018 roku stoczył dwa boje z Domickiem Guinnem oraz Mariuszem Wachem, jednak walka z rodakiem pozostawiła wiele do życzenia, gdyż znaczna część kibiców wskazywała wygraną Wacha. Bokser z Wieliczki w swojej karierze walczył ze znakomitymi pięściarzami takimi jak: Deontay Wilder, Bryant Jennings, Tomasz Adamek oraz Adam Kownacki. Pojedynek z ''Góralem'' wygrał, jednak zdecydowanie nie był to szczyt formy Tomka. Na szacunek zasługuje także walka z obecnym mistrzem świata WBC, ponieważ Artur był bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla ''Bronze Bombera'', o czym świadczą karty punktowe po 8 rundach (77-75, 78-74, 78-74). Nie była to ''aż tak'' znacząca przewaga, zresztą do momentu nokautu, Szpilce udawało się schodzić z linii ciosu w taki sposób, że Deontay po wyprowadzeniu obszernego sierpowego lądował na deskach. Momentami wyglądało to wręcz upokarzająco. Niestety w 9 rundzie Polak padł nieprzytomny na deski.


Nasz rodak rozmawiał z reporterami Matchroom Boxing, tłumaczenie wykonał Piotr Jagiełło z TVP Sport.



Waga ciężka się otworzyła. Widzieliśmy, w jaki sposób Ruiz zastopował Joshuę. Każdy z czołówki ma teraz szansę zdobyć tytuł. Ja jednak skupiam się wyłącznie na Chisorze. Nie myślę o niczym innym.


Dereck Chisora to jednym słowem człowiek wojna. Toczył dramatyczne boje z Dillianem Whytem, ich pierwsza walka była jedną z najlepszych, jaką można było oglądać w Manchester Arena. W swojej karierze Dereck oczywiście ponosił porażki wielokrotnie, ale nie byli to ''kelnerzy''. Są to m.in: Agit Kabayel, Kubrat Pulev, Tyson Fury, David Haye, Vitali Klitschko. Warto wspomnieć, że reaktywacje Chisory rozpoczął jego dawny rywal, a obecnie menedżer oraz przyjaciel- David Haye. Dzięki ''Hayemakerowi'' ruszyła kampania- WAR Chisora, która promuje każdą walkę Anglika oraz pokazuje jego przygotowania. Ostatni pojedynek z Sanadem Gashim wygrał jednogłośnie na punkty, wcześniej także pokonał Carlosa Takama, który stawał naprzeciw Anthony'ego Joshuy.


Co ciekawego przed starciem ma do powiedzenia wojownik z Londynu?



Szpilka mówi, że niczego tak nie pragnie jak zwycięstwa w sobotę. Ja chciałbym poślubić Naomi Campbell... Niestety się nie zgodziła. Każdy opowiada, że zrobi wszystko w ringu. Gadać można dużo, ale tylko garstka potrafi przekuć słowa w czyny. Uwielbiam walkę, dlatego chcę pokazać dobry boks – dla kibiców, dla tych, którzy wydają pieniądze na bilet- tłumaczenie Piotr Jagiełło, TVP Sport.





https://www.mmarocks.pl/boks/artur-szpilka-vs-dereck-chisora
 
Last edited by a moderator:
Rozjebie tego Czisore bez kitu. Teraz to już na pewno. Ju gołin dałn. Saturdej sandej. Ju gołin dałn.
Chisora jak chce jeszcze na poziomie się pobić i trochę zarobić, to wciągnie szybko gita w bójkę i go wykończy przy linach.
No nie ma szans, żeby Szpilka zawalczył taktycznie jak z Adamkiem, znów wrócą stare demony i będzie się bujał na linach z opuszczonymi rękami.
 
Ja tam czekam na walke Szpili z Chisora. Fajne zestawienie i na ta chwile to szczyt mozliwosci dla Szpili. Walka wieczoru tez w chuj dobra czekamy do soboty:bayan:
 
Boksu nie oglądam ale Szpilke może zobaczę, zawsze to może będzie cos ciekawego (spoliczkuje kogoś albo z kibicami będzie się chcial bić).
Internetowi spece mówią że nie ma szans, serio ten drugi koleś taki dobry?
 
Boksu nie oglądam ale Szpilke może zobaczę, zawsze to może będzie cos ciekawego (spoliczkuje kogoś albo z kibicami będzie się chcial bić).
Internetowi spece mówią że nie ma szans, serio ten drugi koleś taki dobry?
Twardy skurwiel,z kelnerami nie walczył. Zobacz sobie pierwszą walke Chisora-Whyte
 
No ale jak walczył z Wilderem to chyba jednak taki cienki nie jest skoro się dopchal do takiej walki?
Do momentu nokautu bardzo dobrze się zaprezentował swoim niewygodnym stylem. Po walce z Wilderem było coraz gorzej sam sobie zjebał kariere opuszczaniem rąk i pajacowanien.
 
dobrego ma promotora dlatego się dopchal, kolodziej i wawrzyk dzięki wasylowi tez walczyli o pasy a byli zwykłymi bumami

Tutaj chyba promotor nie za bardzo pomagał, wręcz przeciwnie. Na TT Artur grzmiał, że jak Wasyl mu zablokuje tą walkę to zrobi wszystko, żeby się od niego uwolnić.
 
Tutaj chyba promotor nie za bardzo pomagał, wręcz przeciwnie. Na TT Artur grzmiał, że jak Wasyl mu zablokuje tą walkę to zrobi wszystko, żeby się od niego uwolnić.
szpilka to sobie może, balskiemu tez się wydawało ze, moze się uwolnić i jaki jest tego finał? jedzie do pracy na wyspy
 
szpilka to sobie może, balskiemu tez się wydawało ze, moze się uwolnić i jaki jest tego finał? jedzie do pracy na wyspy

Dobra mój błąd nie doczytałem, że chodzi o Wildera. Masz rację, Wasyl dobre walki mu potrafił załatwić, a ja odniosłem się bardziej do walki z Chisorą. Mój błąd.
 
Back
Top