Anime (czyt. chińskie bajki) związane z sztukami walk

Nadrabiam sobie Shippuudena i momentami zajebisty, a czasem jak flaki z olejem... jakbym czekal na batalie z Freeza w DBZ :devil smile:
Tasiemce mają ten problem, że jest od chuja filerów. Shippuuden oprócz tych odcinków z przeszłości Jiraiya, to też gówno strasznie. Skośne przeciągają produkcję jak mogą, czasami z tych 20 minut, zostaje 10, a reszta, to pierdolenie i scenki, które już były.

Ostatni Arc Shippuuden, wojna i bitki z Madarą zajebiste. Itachi wyprzedzał swoją erę, najlepsza postać w Naruto :antonio:
 
Ja odswiezalem na początku roku, to standardowo, filery omijane. Bez tych zapychaczy zajebiście się ogląda. Teraz ogladam bleach, nie wiem jak to jest możliwe, że wcześniej tego nie widziałem, zajebiste
Łoooo kurwa, Bleach jest alltimerskim dziełem, a Tysiącletnia Krwawa Wojna, która wyszła jakoś w tym roku, to jest dla mnie najlepszy arc anime jaki oglądałem. Osobiście tak się wkurwiłem jak Japońcie podzieli to na 4 sezony, że po obejrzeniu pierwszych 13 odcinków przeczytałem mangę, bo nie mogłem wytrzymać.

Stary Bleach też zajebisty, tylko właśnie trzeba pomijać jebane filery i lecieć z odcinkami na podstawie mangi. Cała fabuła, postacie i historia Seireitei, majstersztyk.
 
Tasiemce mają ten problem, że jest od chuja filerów. Shippuuden oprócz tych odcinków z przeszłości Jiraiya, to też gówno strasznie. Skośne przeciągają produkcję jak mogą, czasami z tych 20 minut, zostaje 10, a reszta, to pierdolenie i scenki, które już były.

Ostatni Arc Shippuuden, wojna i bitki z Madarą zajebiste. Itachi wyprzedzał swoją erę, najlepsza postać w Naruto :antonio:
Ja odswiezalem na początku roku, to standardowo, filery omijane. Bez tych zapychaczy zajebiście się ogląda. Teraz ogladam bleach, nie wiem jak to jest możliwe, że wcześniej tego nie widziałem, zajebiste
tylko oparte na mandze jade, jebac te fillery :lol:
 
Demon Slayer Kimetsu no Yaiba: To the Swordsmith Village - szukam wersji pełnometrażowej, ma ktoś?
Bo identycznie brzmi również trzeci sezon, ale interesuje mnie 'film', który wyszedł w marcu.
 
Nie oglądałeś Code Geass czy darker than black? Czy po prostu nieocenione?
Darker than black przerwałem po 2-3 odcinku, dlaczego... To już nie pamiętam.
A co do Code Geass, to chyba nie obejrzałem :confused:
 

Ale ładne, muszę to objerzeć. Najlepsze anime jakie ostatnio oglądałem gdzie się biją to Dorohedoro, mistrzostwo świata.

zmLkKXwrHkB0sxg7X3DQcwKCx2N.jpg
 
Naruto zaczalem kiedy jeszcze skora ci nie schodzila... :kis: teraz skonczylem mange.
Oglądałem to gówno premierowo w Polskiej tv :neildegrassewhoa: a przed tym to nawet nie wiedziałeś o istnieniu tej bajki, więc jesteśmy na tym samym etapie, tyle że ja oglądałem chyba tylko pierwszy sezon i to będąc nastolatkiem a ty oglądasz w wieku 30 lat :fjedzia:
 
Oglądałem to gówno premierowo w Polskiej tv :neildegrassewhoa: a przed tym to nawet nie wiedziałeś o istnieniu tej bajki, więc jesteśmy na tym samym etapie, tyle że ja oglądałem chyba tylko pierwszy sezon i to będąc nastolatkiem a ty oglądasz w wieku 30 lat :fjedzia:
zaczalem to ogladac w siecie a nie tv takze nie. teraz nadrabiam anime ale tak to czytalem mange a nie ogladalem.
 
zaczalem to ogladac w siecie a nie tv takze nie. teraz nadrabiam anime ale tak to czytalem mange a nie ogladalem.
A ja nie czytałem komiksów po za jednym, street fighter :awesome:
Nigdy nie miałem zajawki na komiksy
 
Back
Top