Anime (czyt. chińskie bajki) związane z sztukami walk

Kinoś

Jungle Fight
Lightweight
Dzień dobry

Ktoś z was obejrzał lub poleca produkcje na ten temat. Będę bardzo wdzięczny. :bayan:
 
Baki-jest na netflixie, jak dla mnie sztosik.
One Punch Hero, też netflix.
 
Nie bede oryginalny, ale w chuj polecam:
Naruto (od shippuuden robi sie ciekawiej)
Bleach
Hellsing (motyw z wampirami, ale dużo konfrontacji, brutalne i fajnie zrobione, niekoniecznie sztuki walki)
Cowboy Bebop (cos w stylu kosmicznych kowbojów, ale także przewija się sporo walk zarówno wręcz jak i z bronią białą/palną)
One Punch Man
 
Baki-jest na netflixie, jak dla mnie sztosik.
One Punch Hero, też netflix.

Bakiego to sobie oglądam tylko że poza Netflixem (bo na netflixie to inna bajka)
A One Punch Man to chce sobie obejrzyć bo ma wyjść drugi sezon tego a jest rzekomo fajny :)
 
Nie bede oryginalny, ale w chuj polecam:
Naruto (od shippuuden robi sie ciekawiej)
Bleach
Hellsing (motyw z wampirami, ale dużo konfrontacji, brutalne i fajnie zrobione, niekoniecznie sztuki walki)
Cowboy Bebop (cos w stylu kosmicznych kowbojów, ale także przewija się sporo walk zarówno wręcz jak i z bronią białą/palną)
One Punch Man

Naruto obejrzane (bardziej mi się podobała 1 seria od Shippuudena)
Bleach obejrzany (jeden z moich ulubionych animców)
Hellsinga to sobie pobrałem więc zobaczę
Cowboy Bebop jedynie co się obiło o uszy ale zapisuje
A z OPM to już napisałem wyżej
 
A One Punch Man to chce sobie obejrzyć bo ma wyjść drugi sezon tego a jest rzekomo fajny :)
One Punch Man to złoto! Motyw kiedy Saitama próbuje zabić komara na balkonie i dostaje przez to kurwicy, to mistrzostwo świata!
 
1/2anim to brutalne napieprzanie
podam ino w temacie
Jigokuraku
Ninja Scroll
Vinland saga
Mao Dao Zushi - chińskie

boku no hero Academia
Gate jieitai
berserk
tehnolyze

code geass no walki sztuki w mechach no że jedno z lepszych ever to podam jako bonus i wystarczy na jakiś czas
wiadomo to w necie na stronie takiej jak Shinden jest od ręki
 
Pierwszy kontakt z japońską animacją? Uwierz na słowo że mają "gorsze" rzeczy w odbiorze dla przeciętnego europejczyka.
Nie pierwszy i nie ostatni :jarolaugh:

Nabijam się, bo jak coś wrzucać to na chuj z tytułem, tu przecież nie chodzi o tytuły :siuu:
 
Dobra dobra bujać to my a nie nas...:watchingyou:
Ale co bujać? Że nie znam anime? Widziałem pod setkę bajek i seriali, plus ciężkich klimatów też trochę. A że nie oglądałem Onizuki ani nie znam? :fjedzia:

Kiedyś może ktoś polecał albo coś mi się obiło o uszy, ale nie oglądałem ostatecznie.

::really::
 
Że

zaraz będzie grane..
:werdum:
Nie będzie, leżę w łóżku w pracy zdalnej i czytam cohones paląc skuna. Jeszcze półtorej godziny... Więc zrobię pranie. A potem zrobię se kebsa, zjem, zjaram się znowu i może kino, a może basen... Kto wie. O ile ruszę się :fjedzia:
 
Back
Top