Anime (czyt. chińskie bajki) związane z sztukami walk

Mordy, oglądam teraz black clover I mimo tego, że jest przeznaczone też dla młodszych widzów, to wciąga niesamowicie i nie da rady nie włączyć następnego odcinka. Właśnie jestem na 126 epizodzie
 
Ale ładne, muszę to objerzeć. Najlepsze anime jakie ostatnio oglądałem gdzie się biją to Dorohedoro, mistrzostwo świata.

zmLkKXwrHkB0sxg7X3DQcwKCx2N.jpg
Nie znałem. Bardzo dobre.
 
Oglądałem to gówno premierowo w Polskiej tv :neildegrassewhoa: a przed tym to nawet nie wiedziałeś o istnieniu tej bajki, więc jesteśmy na tym samym etapie, tyle że ja oglądałem chyba tylko pierwszy sezon i to będąc nastolatkiem a ty oglądasz w wieku 30 lat :fjedzia:
Nigdy nie pozwól zabić w sobie dzieciaka!
 
Już jest nawet druga część z tego roku, kolejne 13 epków. Dzisiaj powinny być dwa ostatnie odcinki jak tłumacz ogarnie i odpalam.
Tylko to tłumaczenie teraz takie średnie bym powiedział, na wbijam to był sztos ehh.

Ja na cda oglądam. 2 ostatnie I znowu czekanie. Jujutsu kaisen też czekać, demons slayer to już w ogóle odjebali maniane. Snk też przeciągają w nieskończoność. O chuj chodzi tym japoncom
 
Ja na cda oglądam. 2 ostatnie I znowu czekanie. Jujutsu kaisen też czekać, demons slayer to już w ogóle odjebali maniane. Snk też przeciągają w nieskończoność. O chuj chodzi tym japoncom
Snk to się tak wkurwilem, ze mange przeczytałem bo nie mogłem wytrzymać już.

Demon Slayer to mnie tak wkurwili bo jak ogladalem ostatni ep to nawet nie wiedziałem, ze będzie jeszcze jeden?
 
Właśnie skończyłem czytać 19 tom zabójcy demonów. Tylko jedno przychodził mi na myśl, niech te jebane kitajce robią szybciej te anime, bo tam jest rozpierdol konkretny
 
Właśnie skończyłem czytać 19 tom zabójcy demonów. Tylko jedno przychodził mi na myśl, niech te jebane kitajce robią szybciej te anime, bo tam jest rozpierdol konkretny
Ja tak zrobilem z SNK i teraz juz mangi nie czytam i czekam na demonslayera. Wiadomo kiedy wychodzi?. Bo SNK Jakos w listopadzie
 
Ja tak zrobilem z SNK i teraz juz mangi nie czytam i czekam na demonslayera. Wiadomo kiedy wychodzi?. Bo SNK Jakos w listopadzie
Pewnie pod koniec przyszłego roku dopiero.. ciekawe czy wjebia to wszystko w jeden sezon, czy rozbija to ja dwa. Wtedy może do 2026 to zakończą xD
 
Właśnie skończyłem ostatni tom. To chyba najlepsze manga/anime jakie kiedykolwiek widziałem. Aż mi się smutno zrobiło, kiedy zdałem sobie sprawę, że to ostatni rozdział.
 
Back
Top