Andrzej Fonfara kontra Marcin Najman w MMA na gali CLOUT MMA 1

Wtedy było gadane że pomyliło mu sie MMA z birmańskim boksem i gdyby taka walka odbyła sie w birmańskim boksie to by rozjebał Fonfare w 10s
No i gra i pasuje. Najbardziej mnie bawiło jak ten Kasjusz się nastawił na walkę w pseudoboksie a ten w niego wjechał :)) szkoda ze mu kolan nie połamał jak wbijał tym barkiem
 
Jeśli chodzi o wynik tej walki to pytaniem nie jest który z nich wygra, lecz w jaki sposób znowu Marcin Najman przegra. Opcji jest parę
- odklepie
- schowa sie pozycji żółwia, błagalnie czekając na przerwanie sędziego
- uda kontuzje
- pozwoli się zdyskwalifikować

Najbardziej satysfakcjonującym rozwiązaniem byłby ciężki nokaut na Najmanie ale wydaje sie że jest on zbyt cwany żeby na to pozwolić, wiec zdąży się wcześniej poddać w powyżej wymieniony sposób
Jest zbut cwany xujaszek . Taki Polska bob sap w wydaniu budżetowym
 
czekaj czekaj czy ten ziom właśnie powiedział że bokserzy to ZWYKŁE KURWY i tylko o CENĘ się rozchodzi? Jakby mu dali 1mln$ za zjedzenie gówna to by zjadł, bo przecież karierę skończył i teraz się bawi :waldeklaugh:
Nie, nic takiego nie powiedział. O żadnym gównie nie było mowy, tylko o zakończeniu kariery i walce w mma. Walka z największym leszczem w mma za 500k to nie to samo co zjedzenie gówna za milion.
 
Tak sobie czytam komentarze i trochę śmieszy mnie robienie z Adamka kanalii bo miał debilną wypowiedź o przemocy domowej. Równocześnie stawia się jednak Michalczewskiego jako spoko gościa w momencie kiedy ten miał sprawę w sądzie właśnie w klimatach przemocy domowej. Czy Adamek to skąpiec? Możliwe, że tak ale mnie to po prostu bawi. Pisanie o wartościach w kontekście tego, że ktoś się na kogoś nie rozjebał też jest śmieszne.
 
Tak sobie czytam komentarze i trochę śmieszy mnie robienie z Adamka kanalii bo miał debilną wypowiedź o przemocy domowej. Równocześnie stawia się jednak Michalczewskiego jako spoko gościa w momencie kiedy ten miał sprawę w sądzie właśnie w klimatach przemocy domowej. Czy Adamek to skąpiec? Możliwe, że tak ale mnie to po prostu bawi. Pisanie o wartościach w kontekście tego, że ktoś się na kogoś nie rozjebał też jest śmieszne.
Adamek to przede wszystkim katol z gwoździem w mózgu, który dodatkowo skurwił się startowaniem z list Zbigniewa Zero.
 
Szybko poszło.


Najman pewnie powie znów, że nie wiedział :jarolaugh:
 
Szybko poszło.

Trzymam kciuki za ABW i MSWiA
 
a ja bardzo bym chciał z kolei by Fonfara się wykoleił na Najmanie, bo cwaniakuje jak zawsze.
nawet w tym Hejt Parku zadzwonił tylko po to by pocisnąć Najmanowi, no na prawdę oznaka męstwa poubliżać przez telefon komuś kogo się nie zna. Zwyczajny debil.
W sumie też chciałbym aby panLprawdziwysportowiec dostał na dziurę. Skoro już żebrze o wypłatę od ojca chrzestnego frik fajtow to jak dla mnie może przegrywać. Może Marcinek obali i udusi przedramieniem albo cycem.
 
Back
Top