Analiza kursów LV BET: UFC 211: Jędrzejczyk vs. Andrade

ale tak naprawde o huj ci chodzi z ta JJ, kurwa kazdy juz wie, ze stawiasz na andrade, powtorzyles to chyba, ze 100 razy i nadal nawijasz o tym, jakby ci sie mozg zwiesil.
Bo to idealny przykład, 97% forum się nią jara ze pokona Andrade.
Z kolei na innym forum zagranicznym gdzie nie ma tego patriotyzmu i klapek na oczach zdania są baaardzo podzielone.
 
Duzo wyrównanych walk i cięzko tu o mocne typy. Jeśli miałbym wybierać "pewniaka", to chyba będzie Gadzimurad Antigulov. Moim zdaniem dagestańczyk zamęczy Christensena w klinczu, poprawi w parterze i w jakiejś drugiej, trzeciej rundzie podda duńczyka. Tylko trochę kurs dziadowski:(
Dla mnie ta gala lepiej prezentuje się overowo. @Biedroo155
 
Last edited:
dawno nie mialem takiego balaganu w glowie przed gala ... chyba pujde na spontan ...
 
Bo to idealny przykład, 97% forum się nią jara ze pokona Andrade.
Z kolei na innym forum zagranicznym gdzie nie ma tego patriotyzmu i klapek na oczach zdania są baaardzo podzielone.
za przpeproszeniem, ale co ty pierdolisz, to nie wiedzialem, ze bukmacherzy na calym swiecie tez sa polskimi patriotami i postawiali andrade jako underdoga, tylko dlatego, ze czuja sie polakami.
 
za przpeproszeniem, ale co ty pierdolisz, to nie wiedzialem, ze bukmacherzy na calym swiecie tez sa polskimi patriotami i postawiali andrade jako underdoga, tylko dlatego, ze czuja sie polakami.
to idiota, przegra hajs jak zawsze
 
Co do alvareza, wydaje mi się że tu technika ediego może przynieść mu decyzję. Mam na myśli klincz, docisksnie do siatki i obalanie.
 
Duzo wyrównanych walk i cięzko tu o mocne typy. Jeśli miałbym wybierać "pewniaka", to chyba będzie Gadzimurad Antigulov. Moim zdaniem dagestańczyk zamęczy Christensena w klinczu, poprawi w parterze i w jakiejś drugiej, trzeciej rundzie podda duńczyka. Tylko trochę kurs dziadowski:(
Dla mnie ta gala lepiej prezentuje się overowo. @Biedroo155
Jak narazie jeszcze nie ma wszystkich kursów. Może jak wpadnie coś w godnej stawce to się skuszę.
Mam skromny budżet na tą galę :) stad moje pytania i 10 krotne analizy.
 
za przpeproszeniem, ale co ty pierdolisz, to nie wiedzialem, ze bukmacherzy na calym swiecie tez sa polskimi patriotami i postawiali andrade jako underdoga, tylko dlatego, ze czuja sie polakami.
Źle mnie zrozumiałeś, gdyby jedrzejczyk nie była nasza mistrzynią to z pewnością by nie była tak faworyzowana na tym forum. Wiem ze ogólnie jest faworytka ale czytałem tez opinie innych ludzi wiec nie jestem sam.
 
Ja mam zamiar zagrać:
JDS
JJ
Edgar
Alvarez
Knight
Jotko

Ale to dopiero świeżo przed galą będę grać (dlatego nie podaje kursów) i live (np JJ). Do tego pewnie pójdą jakieś over/under.
Szkoda, że gala jest 13, a wypłata 15 :crazy: bo poprzedni miesiąc skopał mnie finansowo.
 
@Biedroo155 nie znam zawodników z undercardu, a najbardziej faworyzuję 70 - 30 Edgara.

strasznie pewnie to wygląda procentowo z Twojej strony , IMO El Pantera nie będzie się dawał obalać tak często jak wszyscy sobie to wyobrażają ... a w stójce będzie przewaga wyższego z tej pary :lol: , duży kurs że walka nie potrwa do końca , Frankie to już wyjadacz , z wiekiem w MMA jak już nas "życie bukmacherskie " nauczyło zmienia się wszystko ... mój typ do Rodriguez :evil:
 
strasznie pewnie to wygląda procentowo z Twojej strony , IMO El Pantera nie będzie się dawał obalać tak często jak wszyscy sobie to wyobrażają ... a w stójce będzie przewaga wyższego z tej pary :lol: , duży kurs że walka nie potrwa do końca , Frankie to już wyjadacz , z wiekiem w MMA jak już nas "życie bukmacherskie " nauczyło zmienia się wszystko ... mój typ do Rodriguez :evil:

Wszystko zależy od tego, jak oceniasz wady i zalety. Rozumiem, że Frankie ma już swoje lata i brał udział w wielu wojnach, ale bardziej do mnie przemawia fakt, jak sobie pasują stylistycznie. Yair to czysta agresja, niesamowite kopnięcia, niezły boks i obalenia plus świetny parter. Tyle, że grappling Amerykanina powinien karcić Yaira za styl, a boksersko The Answer jest o klasę lepszy, niż poprzedni rywale Pantery - spodziewam się bliskiej walki w stójce i tzw wrestlefucku, który będzie decydującym czynnikiem. Wcale się nie zdziwię, jeśli nawet w czasie wymian Edgar będzie dyktował warunki. Myślę, że jakieś pojebane kopnięcie, w stylu KO na Filim jest szansą Meksykanina, bo decyzją raczej nie wygra.
 
grajcie pewniaki, a nie mlodych gniewnych, bo oni sa szybko weryfikowani
Asia, Edgar, Maia easy money
 
"Młody gniewny" Masvidal walczy od 14 lat i stoczył 13 walk więcej, niż Maia.
ale juz nie raz dawal ciala, a Maia w 7 ostatnich walkach nawet rundy nie przegral, nie wiem czy nawet jeden cios przyjal
 
ale juz nie raz dawal ciala, a Maia w 7 ostatnich walkach nawet rundy nie przegral, nie wiem czy nawet jeden cios przyjal

W ostatnich 7 walkach Rory go prawie zamordował, Laflare wygrał 1 rundę 10-8. Licząc 8 walk, przegrał walkę z Shieldsem.
Obaj wiemy, że Masvidal przegrywał przede wszystim (poza Larkinem) z uwagi na braki kondycyjne - w półśredniej nie miał tego problemu. Przegrana z Iaquintą to kradzież, ale to nie ma żadnego znaczenia w kontekście walki z Maią. Jorge jest najbardziej podobny stylistycznie do MacDonalda, więc uważam, że słusznie jest niewielkim faworytem.

Jorge przegrywał ze względu na walki. Jedyna słuszna bliska przegrana byla ze splitsonem

Akurat edytowałem ;) Larkin jednak słusznie go pokonał, ale to był dopiero debiut Masvidala w WW, a Lorenzowi zdarzało się nawet walczyć w półciężkiej. Myślę, że Jorge idzie po pas, choć nie sposób skreślać Brazylijczyka.
 
W ostatnich 7 walkach Rory go prawie zamordował, Laflare wygrał 1 rundę 10-8. Licząc 8 walk, przegrał walkę z Shieldsem.
Obaj wiemy, że Masvidal przegrywał od dawna z uwagi na braki kondycyjne - w półśredniej nie miał tego problemu. Jorge jest najbardziej podobny stylistycznie do MacDonalda, więc uważam, że słusznie jest niewielkim faworytem.
Jorge przegrywał ze względu na walki. Jedyna słuszna bliska przegrana byla ze splitsonem
 
Back
Top