Analiza kursów LV BET: UFC 208

Duzo osob obstawia Philipe Nover i Belal Muhanada ( dobre kursy)
Ktos tu ich tez obstawia ?
 
Chuj z tym, że od UFC205 wygrywałem na każdej gali, czy to UFC, Bellator, czy jakieś WSOFy, nie?
typy z ostatnich dwoch gal
Bermudez -
Blaydes +
Torres +
Under 2.5 Andrade -
Masvidal +
Ngannou 2 runda -
Assuncao +
Marquardt -
moze wygrales, ale grajac twoje typy rownymi stawkami buk bylby zarobiony
 
typy z ostatnich dwoch gal
Bermudez -
Blaydes +
Torres +
Under 2.5 Andrade -
Masvidal +
Ngannou 2 runda -
Assuncao +
Marquardt -
moze wygrales, ale grajac twoje typy rownymi stawkami buk bylby zarobiony
Dlatego stawki daje się odpowiednie do danego ryzyka i kursu.
 
typy z ostatnich dwoch gal
Bermudez -
Blaydes +
Torres +
Under 2.5 Andrade -
Masvidal +
Ngannou 2 runda -
Assuncao +
Marquardt -
moze wygrales, ale grajac twoje typy rownymi stawkami buk bylby zarobiony

Nawet grajac jedna stawka bylbym na plusie.
A jesli myslisz, ze na Masvidala, Torres i Ngannou 2 runda dalem taka sama stawke, to sie mylisz.

Zwlaszcza, ze dochodza lajwy.
 
rownie dobrze mogles miec 1/10 typow trafionych i byc do przodu, ale sktuecznosc patrzac na kursy wychodzi na duzy minus
 
Puściłem souza vs boetsch koniec w 2 rundzie + teixeira vs cannonier koniec w 2 rundzie. :)))

Oraz over u tubury 1,5.
 
McCall vs Brooks (over 1.5) + Makhachev vs Lentz (over 1.5) + Glover vs Cannonier (over 0.5) + Tybur vs Willis (over 0.59'') @2.43
 
Bruson z Whittakerem po prostu stylistycznie nie mial szans, nie przesadzalbym z tym niskim fight IQ, szczegolnie, ze walczy ze Spiderem
Bruson moze go znokautowac jednym ciosem, bo szczeka nie ta,a gosc ma najmocniejszy cios w dywizji
Bruson moze go przelezec, bo jest mocnym zapasnikiem i walka trwa trzy rundy
Bruson moze go ubic bo ma mocny g&p
ostatnia wygrana Spidera to z Bonnarem 5 lat temu
 
Last edited:
Bruson z Whittakerem po prostu stylistycznie nie mial szans, nie przesadzalbym z tym niskim fight IQ, szczegolnie, ze walczy ze Spiderem

Nie miał szans, dlatego też poleciał jak po ogień żeby nie przeciągać.
Brunson miał game plan miał z dupy i tyle. Jako silniejszy zawodnik z lepszymi zapasami mógł walczyć bardziej zachowawczo szukając przy tym okazji do sprowadzenia i grać swoją grę.
A z tym "głupim jak pień" oczywiście przekolorowałem, choć dalej uważam, że do Cruza mu daleko.

Bruson moze go znokautowac jednym ciosem, bo szczeka nie ta,a gosc ma najmocniejszy cios w dywizji
Bruson moze go przelezec, bo jest mocnym zapasnikiem i walka trwa trzy rundy
Bruson moze go ubic bo ma mocny g&p
ostatnia wygrana Spidera to z Bonnarem 5 lat temu

Brunson jest też moim faworytem, jednak dużo będzie zależeć od tego jak zawalczy.
 
Whittaker ma bardzo mocne zapasy i szczeke z tytanu, wiec co mu mogl zrobic Bruson?
Technicznie i kondycyjnie mocno odstawal, wiec sprobowal go szybko znokautowac, no trzeba mu przyznac, ze prawie mu sie udalo i ten plan mial jakis sens, bo i tak by nie wytrzymal 5 rund z Robertem
chociaz mam tez wrazenie, ze troche USADA sie odbila na Brusonie, zobaczymy jak mocno
 
Wygrana to wygrana
nie to nie jest wygrana, walka zostala uznana za nie odbytą
sterydy potrafia zmieniac zawodnikow niesamowicie, a Spider jest zawodnikiem, ktory wszystkie swoje wygrana ma w czasach ostrego dopingu i braku odpowiednich kontroli USADA
 
Mam zgryza jak cholera. . Po tygodniu analizowania nie mam pojęcia kogo obstawić. . W miarę pewny wydaje się Jacare,laflare,Reis i islam.. myślałem nad gloverem ale powraca po ciężkim nokaucie a swoje lata ma na karku.. chce wrzucić ma taśmę 4 max 5 pojedynków a przy tych kursach musze kombinowac. Na pewno wrzucę Jacare w 1 lub 2 r. Dodam do tego reisa poniżej 2.5 r z tego powodu że ma zajebisty parter a jego rywal w 9 na 10 ostatnich walkach nie dotrwal do 3 rundy. Myślę nad tym Jaredem, ma dobre zapasy i jest niepokonany.. Ian z kolei nie bił się 2 lata i wspominał o emeryturze. Pojebana gala
 
Back
Top