Analiza kursów LV BET: UFC 208

jezeli Laflare nie da sie obalic to bedzie mial wygrana w kieszeni. ryzyko adekwatne do kursu.

Po przemysleniu do tego samego doszedlem. Przegrana z Maia, to jak widac z perspektywy czasu zaden wstyd. W sumie Ryan pokazal sie tam lepiej, niz Condit, Brown i Magny razem wzieci.
 
Panowie, Jared Brooks może być fajnym zakładem. Gość jest prospektem z dobrymi zapasami. Czytając co typ pisze przypomina mi Mcgregora hehe
 
A takie male info ze lentzowi urodziło się dziecko co może go dodatkowo zmotywować do walki haha
 
Sprawdzam na sherdogu kto to ten Willis a tu Cormier wyskoczył, ja bym uważał
Tez poczatkowo myslalem ze lekka przeprawa dla Tybura bedzie, tym bardziej ze short notice. Jak sie rozmysle to najwyzej surebet pojdzie, bo 2,24 to raczej max na Marcina, kursy raczej beda spadac wedlug mnie...

Edit: Limity, limity, limity - tylko 50 PLN przyjeli z 300 ktore pocztkowo poszly...
 
Tez poczatkowo myslalem ze lekka przeprawa dla Tybura bedzie, tym bardziej ze short notice. Jak sie rozmysle to najwyzej surebet pojdzie, bo 2,24 to raczej max na Marcina, kursy raczej beda spadac wedlug mnie...

Edit: Limity, limity, limity - tylko 50 PLN przyjeli z 300 ktore pocztkowo poszly...
zagraj za 1000 to 300 wejdzie
 
zagraj za 1000 to 300 wejdzie
wyslalem 300 do recznego zatwierdzenia to odrzucili, a teraz przy obnizownym kursie mam komunikat ze limity dla tego zakldau zostaly juz osiagniete...
na ohmecie wskoczyl po 1,93 czyli tak jak sie spodziewalem
 
pojawiły się kursy na zakończenie walki przed czasem GDR 3,5. i souza 1,44
Ktoś idzie w tym kierunku?
 
Witam, po dłuższej nieobecności, ostatnia gala mnie rozwaliła na łopatki przy inwestycji 150zł w plecy, bardziej chyba mylnymi typami
Z racji tego że ruszyły inne sporty,na których bazuje, tę galę robię sobię na luzaka za taśmy i nie przejmę się jak nie pyknie bo duże ryzyko ilości zdarzeń

50zł- Holm+Brunson+Souza+Teixeira+McCall+Reis+Poirier=16,62
25zł- Holm+Brunson+Souza+Teixeira+McCall+Reis+Poirier+Makchaev+LaFlare+Brown= 59,82
 
Witam, po dłuższej nieobecności, ostatnia gala mnie rozwaliła na łopatki przy inwestycji 150zł w plecy, bardziej chyba mylnymi typami
Z racji tego że ruszyły inne sporty,na których bazuje, tę galę robię sobię na luzaka za taśmy i nie przejmę się jak nie pyknie bo duże ryzyko ilości zdarzeń

50zł- Holm+Brunson+Souza+Teixeira+McCall+Reis+Poirier=16,62
25zł- Holm+Brunson+Souza+Teixeira+McCall+Reis+Poirier+Makchaev+LaFlare+Brown= 59,82

Co widzisz w Holm? @_@ Przecież ona nie dała rady Szewczenko, a teraz walczy z jeszcze lepszą i znacznie większą tajbokserką.
 
Puczi juz duzo osob typowalo Holm majac rozne argumenty, kazdy twoje zdanie zna, wiec mozesz przestac zadawac te genialne pytania
 
Co widzisz w Holm? @_@ Przecież ona nie dała rady Szewczenko, a teraz walczy z jeszcze lepszą i znacznie większą tajbokserką.

Cenię Holenderkę, i uważam że twój typ ma realne % na pozytywne zakończenie
Natomiast, Holm szybko zabłysnęła jak i została brutalnie sprowadzona na ziemię bijąc się z Mieshką czy Valentiną
Moja teoria brzmi:
1) przewaga bojów 5 rundowych (choć i tam tlenu brakowało) to sposób na wymęczenie GRD , która może mieć problemy z racji ostatnich krótkich występów, może tu pojawić się obalenie ze strony Holm i prostsze duszenie zza pleców - na tyle byłoby stać dzis

Proponowany gameplan dla Holm porównałbym do walki Bensona Hendersona z Brandonem Thatchem czy nie szukając daleko Tate>Holm
 
Puczi juz duzo osob typowalo Holm majac rozne argumenty, kazdy twoje zdanie zna, wiec mozesz przestac zadawac te genialne pytania

Ngannou wata w rękach, Andrzej się po nim przejedzie.
Pytam, bo jak zapewne czytałeś, chociażby Biedroo nie wiedział, że GDR nie jest byle plackiem, a multimistrzynią tajboksu. A z Tobą nie mam ochoty rozmawiać, bo nawet nie widziałeś ostatnich walk Holenderki, więc wbijam w te marne hejty.

swietny parter, swietny klincz, swietne zapasy XD


To sobie zobacz, co Miesha zrobiła w parterze z Holm XD Obie mają w tej sferze autyzm.

Osobiście wątpię, by Randamie miała problemy kondycyjne, bo nigdy jeszcze ich nie pokazała, nawet podczas walk w tajskim.
Również się obawiam jakiegoś obalenia i duszenia ze strony Holly (GDR może mieć syndrom Tumenowa), ale... przez całą walkę z Szewczenko, gdy dostawała bęcki w stójce, nie spróbowała ani jednego.
A schodząc po nogi ryzykuje klincz, gdzie ją Germaine zmasakruje.

Zresztą, nieważne. Swoje zdanie już wyraziłem. Po prostu ostrzegam, bo już ostatnio hypetrain Holly się wykoleił, na czym sporo osób straciło. Jeśli Holm wygra - co mnie mocno zdziwi - to będziesz Alibabo pierwszym, który będzie szczekał.
Chuj z tym, że od UFC205 wygrywałem na każdej gali, czy to UFC, Bellator, czy jakieś WSOFy, nie?
 
Last edited:
Puczi nie ma co z tym idiotą pisać. Mam nadzieje ze admin zbanuje alibabe bo wypisuje same bzdury gdy wchodzi na forum po powrocie z gimnazjum. Typowy troll
 
Back
Top