Analiza kursów LV BET – UFC 207: Nunes vs Rousey

No cóż to Velasquez nie zdążył...

Powiedzcie mi czy jeżeli mam multi zakład na bet365 i tam jest walka Werdum vs Velasquez to cały kupon jest zwracany czy reszta zakładów liczy się dalej a ta walka jest pomijana?
 
No cóż to Velasquez nie zdążył...

Powiedzcie mi czy jeżeli mam multi zakład na bet365 i tam jest walka Werdum vs Velasquez to cały kupon jest zwracany czy reszta zakładów liczy się dalej a ta walka jest pomijana?
walka jest pomijana
 
Na Smolke sie troszku ostatnio wkurwiłem ale gość przyjemne mma dla oka robi.TJ raczej na nogach rozpyka Linekera. Chciałbym bardzo,żeby Rukus wygrał ale ma spore braki w parterze chociaż waleczka sie na stójkową zapowiada.
Ronda wg mnie rzuci przez biodro i podda.Głupia będzie w chuj jeśli tego nie zrobi bo stójka na pewno gorsza o trzy klasy od Nunes.
 
Jestem bardzo ciekaw Vettoriego, mega utalentowany chłopak, myślę że nie jest bez szans z Brazylijczykiem. Kurs kusi
 
Poszło odemnie TJ+Smolka+Thatch(ryzykownie bo na nogach jest tylko dobry a w parterze padaka i wydolność ostatnio nie cuda ale wierze,że mocno popracował i wie,że jest na wylocie.Rywal na mnie szału nie zrobił i jest do odjebania w pierwszej rundzie.)
Jeśli by weszło to może dorzucę jakieś grosze na Cody KO albo Ronda.
 
Lepszy cyc, niż nic :}

bd53fb5a4e31416dc951902acbea50db.png


Dziękuję, pan betsson.
 
Mam nadzieję, że No Love jakimś cudem poskłada Cruza. Najlepiej w 2rundzie. Powinien być dobrze przygotowany kondycyjnie. Natomiast Cruz dobrze markuje swoje obalenia i jest strasznie szybki.

Jestem pewny że Nunes obroni swój tytuł. Ronda bardzo słabo wygląda pod kontem psychicznym. Zobaczymy co pokaże na "wazeniu".
 
Ronda bardzo słabo wygląda pod kontem psychicznym. Zobaczymy co pokaże na "wazeniu".

Słabo to wygląda ortografia w powyższym cytacie :lol: Skąd bierzesz informacje, że słabo wygląda jej kondycja psychiczna? Wiadomo, że tytanem w tym aspekcie nie jest, ale to że kiedyś tam chciała się powiesić już odeszło w niepamięć. Dają jej walkę o pas za nic, pozwalaja nie brać udziału w tym gównie medialnym (Nunes też), sędziowie też pewnie będą po stronie Rondy. Jeśli Amanda nie skończy w 1 rundzie, to potem już chyba nie ma szans. Tak, jestem za Rondą :boss:
 
Słabo to wygląda ortografia w powyższym cytacie :lol: Skąd bierzesz informacje, że słabo wygląda jej kondycja psychiczna? Wiadomo, że tytanem w tym aspekcie nie jest, ale to że kiedyś tam chciała się powiesić już odeszło w niepamięć. Dają jej walkę o pas za nic, pozwalaja nie brać udziału w tym gównie medialnym (Nunes też), sędziowie też pewnie będą po stronie Rondy. Jeśli Amanda nie skończy w 1 rundzie, to potem już chyba nie ma szans. Tak, jestem za Rondą :boss:

Z sędziowaniem już nie przesadzajmy, zależy w jakich płaszczyznach będą przebiegać rundy i jaki założony gameplan mają obie zawodniczki
 
Z sędziowaniem już nie przesadzajmy, zależy w jakich płaszczyznach będą przebiegać rundy i jaki założony gameplan mają obie zawodniczki

No to takie ciężkie nie jest. Amanda zapewne urwanie głowy w pierwszej rundzie. Ronda złapanie agresywnej Nunes, rzut przez biodro i balaszka. Z tym, że Amanda ma na to 1 rundę. Ronda pozostałe 4, o ile nie będzie próbowała udowodnić światu, że jest super strajkerką

Z sędziowaniem to świat nie takie cuda widział :cool:
 
No to takie ciężkie nie jest. Amanda zapewne urwanie głowy w pierwszej rundzie. Ronda złapanie agresywnej Nunes, rzut przez biodro i balaszka. Z tym, że Amanda ma na to 1 rundę. Ronda pozostałe 4, o ile nie będzie próbowała udowodnić światu, że jest super strajkerką

Z sędziowaniem to świat nie takie cuda widział :cool:

Nunes równie dobrze możne skończyć w 2lub trzeciej. Im walka będzie dłużej trwała w stójce to ronda będzie co raz bardziej spieta.
Miesha to nie ronda ale też próbowała obalić i się przeliczyla.
 
Nunes równie dobrze możne skończyć w 2lub trzeciej. Im walka będzie dłużej trwała w stójce to ronda będzie co raz bardziej spieta.
Miesha to nie ronda ale też próbowała obalić i się przeliczyla.

A obalenie nie jest równe obaleniu. Nunes nie jest tytanem kondycji, więc z aktywnością w 2, a tym bardziej 3 rundzie to bym tak za bardzo nie wybiegał. Z Szewczenko w 3 rundzie wyglądała przecież jak Dada 5000 w starciu z Kimbo :lol:

Według mnie jeśli Amanda nie ubije Rondy w 1, maksymalnie drugiej rundzie to będzie dla niej koniec. 25 minut z jej kondycją, to rzeźnia.
 
TJ decyzja nadal 2.20 na bet365, podczas gdy 5dimes i uni oferują 1.73.
kusi to pograć ale ja tu kibicuje linekerowi i jakoś przeciwko nie będę stawiał, może jebne surebeta tj decyzja 2.20 i lineker po 3 :werdum:

A tutaj miszke wstawiam ze studia fox ale pewnie nic nowego się nie dowiecie :D
 
Kilka ciekawych kursów:

ITD Cody -3.25 Jeśli ma wygrać to tylko przed czasem innej możliwości niewidze.
ITD Lineker - @4 wyglada bardzo ciekawie biorąc pod uwage siłe uderzenia Linekera

Osobiście sam pewnie zagram:
Cruz
Magny

może:

Vettori
 
Piszecie o słabej kondycji Nunes, a RR to niby Iron Mana wygrała ostatnio? Myślę, że nie chcemy oglądać rund mistrzowskich w tej walce. No chyba, że ktoś bardzo lubi pływanie synchroniczne.

Co do typów najbardziej podoba mi się Carlos Jr., Smolka i Kim. Myślę, że grzech nie spróbować największych underdogów tej gali, którzy w moich oczach mają całkiem duże szanse na zwycięstwo. W walce wieczoru skłaniałbym się nieśmiało w kierunku Brazylijki. Do niedawna odważniej wróżyłbym jej zwycięstwo, ale skoro Kiras prawi, że będzie combo biodro+balacha to zaczynam mieć obawy ;)

Myślę, że można jeszcze spróbować Garcia + Means, ale z tym dublem najbardziej się waham. Do ważenia chyba już niedaleko więc jeszcze się wstrzymam.

Aha! Ostatnio nie jestem w formie więc uważajcie na to co stawiam(jak znajdę czas to napiszę) :wall: Warto zagrać przeciwko.
 
Łączony:
Dirty bird
Nunes KO
Cruz

Ryzykowniejsze single:
Cody KO
Lineker KO

więcej nie grom
 
Means + Thatch + Dillashaw + Smolka za 30 zł bez ryzka na Bettson (AKO 7,83)???

Po przerwie wracam do gry :-)
 
Cruz @1.50
Lineker @2.90
Lineker vs TJ (over 2.5) + Cruz vs Cody (over 2.5) + Magny vs Hendricks (over 2.5) @3.10
Cruz vs Cody (no eye poke-stoppage) + Ronda vs Nunes (no eye poke-stoppage) @1.26

Kusi mnie jeszcze Means ze Smolką. TJ przez decyzję za @2.10 też wygląda bardzo dobrze, ale jestem w team Lineker i snejka nie tykam.
 
Amanda Nunes + Dominick Cruz + Neil Magny

30 zł zakład bez ryzyka Betsson

Do wygrania: 174,41 zł
 
Back
Top