Analiza kursów LV BET – UFC 207: Nunes vs Rousey

Widze ze malo osob gra Smolke, a ten caly czas rosnie - juz chodzi po 2,25. Zastanawia mnie dlaczego wogole on jest underdogiem. Przeciez to mega kot, ktory mielil swoich przeciwnikow poza ostatnia wpadka. Przewaga wzrostu nad Borgiem, a dodatkowo ten jeszcze nie robi wagi... Przekona mnie ktos ze to lipny bet?

Z betssona grane takie cos:
upload_2016-12-29_20-43-13.png
 
J
Widze ze malo osob gra Smolke, a ten caly czas rosnie - juz chodzi po 2,25. Zastanawia mnie dlaczego wogole on jest underdogiem. Przeciez to mega kot, ktory mielil swoich przeciwnikow poza ostatnia wpadka. Przewaga wzrostu nad Borgiem, a dodatkowo ten jeszcze nie robi wagi... Przekona mnie ktos ze to lipny bet?

Z betssona grane takie cos:
View attachment 5350
Trochę za późno i tak postawiles kasę :-P

Nic w mądrego ci nie powiem. Nie wnikam w tą walkę. :-D

szczęśliwego nowego roku i udanej ostatniej gali.
:-D
 
Tak patrzę i 3.77 za trebel Cruz + SnakeInTheGrass + Magny to ja wezmę z pocałowaniem ręki. Boje się trochę, że czarny zostanie zgrindowany pod siatką, ale powinno wejść.
 
witam, rzadko gram mma, czy postawienie 1.5 rundy znaczy, ze walka musi dojsc do 3 rundy? pozdrawiam!
 
witam, rzadko gram mma, czy postawienie 1.5 rundy znaczy, ze walka musi dojsc do 3 rundy? pozdrawiam!
Jeśli over 1.5 rundy to np. w Betsafe kupon wchodzi gdy walka przekroczy 2.5 minuty drugiej rundy, a powiedzmy w Bet365, muszą przewalczyć 2 pełne rundy. Najlepiej zapytać supportu danego bukmachera.
 
Witam ponownie najlepsze forum w wszechświecie i okolicach.

Ronda KO,TKO lub D + Cruz KO, TKO lub D = @ 7,48. Wchodzi jak słowo Boże.
nie wierze w ronde, nie walczyla jeszcze z taka przeciwniczka, plus rdza po rocznej przerwie. poza tym amanda jest wg mnie naprawde silna.
 
Tak nie może być, bo kurs over 2,5 oznaczałby tym tokiem rozumowania decyzję a czysta decyzja ma kurs wyższy, więc również jest to uzaleznione od minut walki.
Może się pozmieniało, ale mi kiedyś ujebali kupon w takiej sytuacji.
 
walnalem ten zaklad bez ryzyka na tasiemke i jak zwykle brandon sracz ni wchodzi nie wiem co mi odjebalo żeby stawiac na niego
 
to moze Hendricks? 2,85? cos tam walczyc potrafi, Magny ostatnio zebral ostry wpierdol od Larkina, nie jest powiedziane ze wroci jako solidny rzemieslinik z top10, nie zdzwi mnie wygrana Rucajsa
 
Tj solo by dec wszedl jak ktos wyzej wspomnial moglbyc bet gali, jeszcze mam kilka ale glowny Over 1,5 w walce wieczoru plus tj by dec
 
Mój też poszedł w las...
Planowałem że Cruz padnie przed czasem. Nie potrzebnie coby się z nim piepszyl. Jak by nie by czas na nowe, lepsze.
 
Słabo to wygląda ortografia w powyższym cytacie :lol: Skąd bierzesz informacje, że słabo wygląda jej kondycja psychiczna? Wiadomo, że tytanem w tym aspekcie nie jest, ale to że kiedyś tam chciała się powiesić już odeszło w niepamięć. Dają jej walkę o pas za nic, pozwalaja nie brać udziału w tym gównie medialnym (Nunes też), sędziowie też pewnie będą po stronie Rondy. Jeśli Amanda nie skończy w 1 rundzie, to potem już chyba nie ma szans. Tak, jestem za Rondą :boss:

Masz panie co żeś chciał.
Już po pierwszych strzałach zaczęła robić pod siebie. Szkoda że ci nie weszlo koleszko.
 
Back
Top