Analiza kursów Betsafe - UFC on Fox: Dillashaw vs. Barao 2

Próbowałem , wyskakiwalo mi, ze betsafe niedostępny we wloszech i kierowalo na inna zagraniczna strone do rejestracji
 
Jeździsz do Włoch na wakacje, a stawiasz 5zł u bukmachera?
Jak widać :)

Code:
Attenzione: Il sito betsafe.com non è più raggiungibile dal territorio italiano.
Ti invitiamo a giocare su StarCasinò.it il nostro casinò con regolare licenza AAMS
 
Jak widać :)

Code:
Attenzione: Il sito betsafe.com non è più raggiungibile dal territorio italiano.
Ti invitiamo a giocare su StarCasinò.it il nostro casinò con regolare licenza AAMS
No trochę to sprzeczność ,ale przynajmniej chłop narwany nie jest .
Jednak jak masz się tak męczyć aby się udało teraz 5 zł postawić to odpuść
 
Over 3.5 w ME po 2.1 na betsafe. Może TJ nie zdąży skończyć Barao w tym czasie?

I Lawlora ktoś gra?
 
Sprzeczność? Zresztą nieważne, nie będę odpisywal na takie posty. Pozdro.

Apki nie ma, proxy też nie działa, więc daje pas.
 
Co do Miderna - nie widzę żadnej sprzeczności. Wręcz przeciwnie - to nawet logiczne :)

A propos dzisiejszej gali najbardziej podobają mi się Barao, Villante, Robertson, Cruickshank i Nijem.
Warto przemyśleć Eye, Caraway, Felder, Duke. No i Cummings z Lauzonem raczej pewniaki.
Nie mam czasu na głębsze analizy, ale po krótce tak to widzę.

Over 3,5 w main event? Może być różnie, bo Barao na pewno pójdzie po KO/Sub. Nie będzie kalkulacji, po przebiegu 1 walki chyba zdaje sobie sprawę jakie cardio ma TJ. Walka będzie w bardzo szybkim tempie i mimo tak niskiej kategorii wagowej myślę, że skończenie przed czasem będzie wisieć w powietrzu od 1 rundy. Oczywiście nie skreślam TJa, ale Barao przed czasem wydaje mi się wysoce prawdopodobne. Zobaczymy jak będzie. Za niecałe 24 godziny dowiemy się kto jest bezapelacyjnym królem tej dywizji.

Tak na marginesie - skąd ta pogarda dla Renana, którą można wyczuć w co drugim poście???
Od kilkunastu dni pisaliście, że jest "za gruby", albo zrobiony na teściu i wagi na pewno nie zrobi. A tu niespodzianka, zrobił. Trochę szacunku dla faceta, który z ostatnich 25 walk wygrał 24!!! Wiem, że to Brazol o nieco irytującym wyrazie twarzy, jednak hołd trzeba mu oddać za dotychczasowe osiągnięcia. Mogę zrozumieć faworyzowanie TJa, ale bez przesady. Jak popatrzeć na papierowe argumenty to Barao wypada o wiele lepiej. Wszystko to nieważne, bo w 1 walce lepszy był TJ? Nie sądzę. Barao mógł się wtedy słabo przygotować, zlekceważyć przeciwnika, itp. Albo po prostu nie przyjąć koksu jak to macie w zwyczaju pisać ;) Nie jestem sympatykiem ani hejterem jednego czy drugiego. Zwisa mi kto wyjdzie z tego zwycięsko. Liczę po prostu na dobrą walkę i wiem, że się nie przeliczę.
Let's have a WAR!!!
 
Sprzeczność? Zresztą nieważne, nie będę odpisywal na takie posty. Pozdro.

Apki nie ma, proxy też nie działa, więc daje pas.

Zainstaluj do Chrome dodatek Hola. Pozwala zmienić lokalizację na Niemcy, Stany i kilka innych krajów. Mi to pomaga jak chcę oglądać galę a Polacy nie mogą :) Może się tak uda...
 
Barboza-Lauzon
Robertson
Castillo

Kusił mnie jeszcze Barao, ale trochę się zdygałem po jego kłopotach z wagą. Niemniej jednak i tak jest dla mnie minimalnym faworytem.
 
Po jakich kłopotach z wagą?
Majty jednak musiał zdejmować. Wszyscy wiedzą, ile kosztuje Renan cięcie do BW. Sam mówił, że gdyby nie Aldo to już by w FW siedział. Cięcie nie zawsze wychodzi Barao dobrze. W pierwszej walce ściął idealnie do kreski, a wszyscy widzieli, że Barao i tak - cytując klasyka - "nie był sobą" ;)
 
Mam nadzieję, że będzie to gala underdogów Felder, Eye, Barao, poza Cummingsem tylko:)
 
Over 4.5(2.5) w me czyli walka musi trwać prawie całą 1 rundę? Ja coś czuję decyzję, a na pewno 1 rundę zachowawczą.
 
Over 4.5(2.5) w me czyli walka musi trwać prawie całą 1 rundę? Ja coś czuję decyzję, a na pewno 1 rundę zachowawczą.
Jak prawie całą pierwszą runde ? jak to rozkminiłeś ?
Main event trwa 5 rund po 5 minut każda co daje 25 minut więc over 4.5 oznacza powyżej 4.5 rundy czyli 22 minuty 30 sekund.
Załapał ?
 
Jak prawie całą pierwszą runde ? jak to rozkminiłeś ?
Main event trwa 5 rund po 5 minut każda co daje 25 minut więc over 4.5 oznacza powyżej 4.5 rundy czyli 22 minuty 30 sekund.
Załapał ?
Coś mi się pojebało, że to w minutach :D ale fail, jak początkujący normalnie gorzej niż mitchi, chyba muszę odpocząć, bo już nie ogarniam.
Dzięki
 
Jak prawie całą pierwszą runde ? jak to rozkminiłeś ?
Main event trwa 5 rund po 5 minut każda co daje 25 minut więc over 4.5 oznacza powyżej 4.5 rundy czyli 22 minuty 30 sekund.
Załapał ?
Mam 3 teorie, jak mógł do tego dojść, a przoduje ta, że @mateusz19191010 myślał, że chodzi o 4,5 minuty

E: lekko się spóźniłem, bo szukałem pasującej buźki :>
 
no i Wineland popsuł mi tasiemkę. Muszę zapamiętać by nie stawiać na tego elfa.
 
Dlaczego ma Unibet i betsafe są na chwile obecną tylko 3-4 walki do obstawiania? Tam mam konta i nie chce mi się teraz na szybko otwierać konta u innego buka... Masakra!
Pewnie postawie jakiegoś overa w walce Barao i może na Eye i albo Lauzon. Lajtowo polece tym razem ☺
 
Dlaczego ma Unibet i betsafe są na chwile obecną tylko 3-4 walki do obstawiania? Tam mam konta i nie chce mi się teraz na szybko otwierać konta u innego buka... Masakra!
Pewnie postawie jakiegoś overa w walce Barao i może na Eye i albo Lauzon. Lajtowo polece tym razem ☺
Lauzon już walczył,kurna chujnia nawet za drobniejsze nie wchodzi
 
Już wiem o co chodzi ;-) Obudziłem się godznie temu odpaliłem fight passa a tam jakby gala dopiero się zaczęła...po czym wchodzę w relację na zywo na roķsach i mi szczena opadła ...
 
Back
Top