Analiza kursów Betsafe: UFC Kraków + nowy sezon typera (do wygrania 600 zł!)

Lapilus przez ko/tko
Stasiak przez decyzję
Westcott przez decyzje
Calderwood przez decyzje
Błachowicz przez sub
Fabiński przez decyzje
 
Lapilus Ko/Tko
Meza Decyzja
Westcott Decyzja
Moroz Decyzja
Manuwa KO
 
Calderwood Decyzja
Błachowicz Decyzja
Fabiński Decyzja
Meza Decyzja
Westcott TKO
Lapilus TKO

Kasa na Błachowicza
 
Meza decyzja
Westcott decyzja
Błachowicz decyzja
Calderwood decyzja
McLellan decyzja
Lapilus tko
 
Wiem, że trochę odbiegnę od tematu, ale dla zainteresowanych na Betsafe macie opcję kuponu 30zł bez ryzyka, ale trzeba postawić "coś", cokolwiek w meczu Liverpool - Newcastle (ja np. postawiłem 1x :) ) i można dołożyć coś z UFC. Spróbować można. Dałem LFC 1x + HAMILTON + JANEK = 150zł do wygrania. W przypadku wygranej trzeba raz obrócić wygraną, a gdy przegrana środki wracają na konto ;) Trzymam kciuki za wszystkich kuponiki na dzisiaj! Heldzik dał nam wczoraj $ więc dzisiaj musi być dodatek :)
 
Wiem, że trochę odbiegnę od tematu, ale dla zainteresowanych na Betsafe macie opcję kuponu 30zł bez ryzyka, ale trzeba postawić "coś", cokolwiek w meczu Liverpool - Newcastle (ja np. postawiłem 1x :) ) i można dołożyć coś z UFC. Spróbować można. Dałem LFC 1x + HAMILTON + JANEK = 150zł do wygrania. W przypadku wygranej trzeba raz obrócić wygraną, a gdy przegrana środki wracają na konto ;) Trzymam kciuki za wszystkich kuponiki na dzisiaj! Heldzik dał nam wczoraj $ więc dzisiaj musi być dodatek :)
 

Attachments

  • 123124.jpg
    123124.jpg
    20.7 KB · Views: 34
Lapilus vs. Rocky Lee - KO/TKO

Pawlak vs. Westcott - decyzja

Stasiak vs. Meza - poddanie

Manuwa vs. Błachowicz - poddanie

Calderwood vs. Moroz -KO/TKO

Fabiński vs. McLellan - KO/TKO

kupon Heldzik + Janek
 
Lapilus vs Rocky Lee - Decyzja Rocky Lee
Pawlak vs Westcott - Decyzja Pawlak
Stasiak vs Meza - TKO Stasiak
Manuwa vs Błachowicz - Poddanie Błachowicz
Calderwood vs Moroz - Decyzja Calderwood
Fabiński vs McLellan - TKO Fabiński
kupon Błachowicz
 
Taylor Lapilus Decyzja
Sheldon Westcott Tko
Damian Stasiak Tko
Jan Błachowicz Decyzja
Joanne Calderwood Decyzja
Bartosz Fabiński Tko

Kupon na Janka
 
Lapilus vs. Rocky Lee - LAPILUS dec

Pawlak vs. Westcott - WESTCOTT dec

Stasiak vs. Meza – MEZA dec

Manuwa vs. Błachowicz – BŁACHOWICZ dec

Calderwood vs. Moroz - CALDERWOOD ko\tko

Fabiński vs. McLellan - FABIŃSKI dec

Kupon na Westcott'a
 
Lapilus tko
Meza dec
Westcott sub
CALDERWOOD tko
Blachowicz decyzja
Fabinski TkO

Kupon na Janka i ruszamy na gale!
 
Moje kupony to:
1. singiel na Lebout za drobne
2. singiel na Moroz za drobne
3. Held + Stasiak - połowa weszła, ale teraz myślę, czy dobrze, że dałem Stasiaka...
4. Held + Albu - po ważeniu zdecydowałem się na nią
5. Janek + Gonzaga
6. Janek + Westcott
7. Westcott + Gonzaga
8. Szalona taśma: Lapilius + Ray + Badurek (stawiałem przed ważeniem :wall:) + Stasiak + Westcott + Janek + Gonzaga

Kwoty są malutkie, bo niestety za chodzenie do szkoły mi mnie płacą i gram raczej dla frajdy.
 
200 po kursie 1.55 na kobietę mającą jedną (lub kilka) walk i to na dodatek walkę kobiet gdzie się dzieją cuda i sędziowie nie umieją ich oceniać? Tzn. ja rozumiem doskonale motywację do tego zakładu, ale uważam go za ryzykowny mimo niezrobienia wagi przez Izabelę. Taki kurs ma Sheldon i wydaje mi się pewniejszy niż Albu.

PS. Chociaż swoją drogą to Iza strasznie wystraszona była. I to strasznie. Stres ją zjada.

:D

Bywa, sam myslalem, ze Sheldon wygra przez decyzje, ale Pawlak od drugiej rundy juz nie dawał się dominować w klinczu i jak w pierwszej, dolozyl parter i wyszlo elegancko.
 
no moje 200 zł na Held + Janek też popłynęło :crazy: a jeszcze rano jak Held wygrał to byłem zły, że 400 nie postawiłem, więc się czuję, że jestem na 0 :lol:
 
No to Janek zabrał to co dał w Szwecji?

U mnie tragedii nie ma, bo poszło w chuj kontr i jestem na ładnym plusie. Nawet Maryna dała zarobić.
 
Gdyby sędziowie nie dali dupy i Lebout by wygrał, wyszedłbym na zero, a tak to niestety w plecy :cry:
 
Back
Top