Analiza kursów Betsafe: UFC Kraków + nowy sezon typera (do wygrania 600 zł!)

To ilu osob Pawlak wczoraj kupon popsuł?

Wszystko wesżło poza nim, a na każdym kuponie był jako pewniak... To boli najbardziej
 
Janooo :(

aa.jpg
 
Zapomniałem napisać przed galą:
grałem : Albu+Westcott, Albu+Gonzaga na betsafe
Na bet 365 zagrałem Janka. Wszystko w plecy...
 
Jestem w największym szoku, że Sheldon przegrał. Chyba nikt się nie spodziewał, że Pawlak, który został zdominowany przez Petera, wybroni praktycznie wszystkie obalenia Westcotta. Zresztą ten dziad był bezradny gdy jego ukochane zapasy nie chciały działać. Miałem kupony z Helden i Sheldonem oraz Jankiem i Heldem. Wszystko w plecy.
 
jeden kupon Pawlak mi zaje... ale bardziej cieszę się z tego że wygrał : )
Bardziej boli porażka kuponu Held + Janek... choć szczerze to dawałem szanse Jankowi max 50 %. Jednak hype na forum i dość wysoki kurs zrobiły swoje hehe. W pierwszej jego walce też w niego niezbyt wierzyłem a większość zarobiła niezłą kase dzięki niemu. Tym razem jeszcze bardziej nie byłem do niego przekonany ale nie chciałem popełnić tego samego błędu co wtedy i poszło... na szczęście zagrałem łącznie tylko za 115 zł bo Manuwa to bardzo solidny zawodnik mimo wszystko.
 
No ja to o ile nie wierzyłem w Janka przy jego pierwszej walce w UFC, o tyle tak samo przez tamtą pomyłkę dałem się ponieść hajpowi na niego i niestety pieniądze w plecy, ale ja w sumie nigdy nic nie wygrałem. Mi pisana ciężka praca fizyczna do końca życia :crazy:
 
Je też 5 dyszek w plecy na Janku ale to nic. Nie szkoda mi kasy, a bardziej tego, że jego kariera w UFC nie potoczy się tak dynamicznie jak mogła by gdyby wygrał. Manuwa bardzo silny był w tej walce i wiedział co robi klinczując cały czas. Błachowicz w stójce mógł trochę bardziej na nogach pracować żeby się nie dać tak spychać. Mam nadzieję, że Janek wróci silniejszy i już będzie miał same W w rekordzie
 
Je też 5 dyszek w plecy na Janku ale to nic. Nie szkoda mi kasy, a bardziej tego, że jego kariera w UFC nie potoczy się tak dynamicznie jak mogła by gdyby wygrał. Manuwa bardzo silny był w tej walce i wiedział co robi klinczując cały czas. Błachowicz w stójce mógł trochę bardziej na nogach pracować żeby się nie dać tak spychać. Mam nadzieję, że Janek wróci silniejszy i już będzie miał same W w rekordzie

Według mnie lekki balonik pękł i mówię to pomimo tego ,że bardzo Janka lubię .Przejechał po Latifim z którym Gegard 3 rundy walczył o nie znokautował ,poza tym rywale Manuwy kontuzje mieli.Wydawało mi się,że technicznie przewyższa wielu,że siłowo całkiem dobrze ,a tu zbita.Myślałem.,że Badera by ogarnął ,Teixeirę którego balonik też pękł http://m.uk.ufc.com/rankings.Manuwa jeszcze do ogarnięcia ,ale niestety nic większego nie widzę za bardzo poza jakimś OSP max Teixeira niedtety
 
Ja postawiłem 3 dychy, które przegrałem. Usuwam konto, bo MMA to zbyt nieprzewidywalny sport. Loteria i tyle. A nie chcę efektu odgryzania się, bo to patologiczne myślenie, które prowadzi do trwonienia kasy. RAZ WYGRASZ, RAZ PRZEGRASZ, LECZ pewne jest jedno, NAJWIĘCEJ W OSTATECZNYM ROZRACHUNKU ZYSKA BUKMACHER, więc zastanówcie się czy nadal warto grać.
 
akurat Błachowicz to nie żadna loteria, były duże szanse na przegraną
 
Pierwsza kwietniowa edycja Typera BetSafe już za nami. Nie owocowała ona w trafienia, co zresztą widać po wynikach. Minimalnie (za wszystkie trafienia bez metody skończenia) można było zdobyć 18 punktów a maksymalnie 24.

lista_kwiecien_pierwsza_edy.jpg


Gratulacje dla: @Trzyha @Wolf @raynor187 @steel
 
Krótko mówiąc - Legendarna Polska Siła zawiodła. Gdyby Janek wygrał to wyglądałoby to trochę lepiej, a tak to sami widzimy...
 
Back
Top