Analiza kursów Betsafe: UFC Kraków + nowy sezon typera (do wygrania 600 zł!)

Z wiadomych powodów postawiłem 200zł na Albu jeszcze...

200 po kursie 1.55 na kobietę mającą jedną (lub kilka) walk i to na dodatek walkę kobiet gdzie się dzieją cuda i sędziowie nie umieją ich oceniać? Tzn. ja rozumiem doskonale motywację do tego zakładu, ale uważam go za ryzykowny mimo niezrobienia wagi przez Izabelę. Taki kurs ma Sheldon i wydaje mi się pewniejszy niż Albu.

PS. Chociaż swoją drogą to Iza strasznie wystraszona była. I to strasznie. Stres ją zjada.
 
a kto to Albu, że ktoś na nią w ogóle gra? dla mnie to może być druga ta co w KSW walczyła z Ukrainy, nie pamiętam nazwiska :cool:
rekord 1:0, jakaś jedna nijaka walka na jutube i o to cała jej historia w MMA, do tego lipny kurs, biere :bye:
Iza zawsze słabo wygląda na ważeniu, ale coś tam potrafi i trenuje w dobrym klubie dla mnie to ona jest faworytką
 
Troszkę pojechałem ale dorzuciłem taśmę.
2zje1vt.jpg
 
No kurwa nie mogę postawić na Helda tyle ile chciałem. Zjechałem do 4 stów i dalej chuj. Co to za limit?
 
No kurwa nie mogę postawić na Helda tyle ile chciałem. Zjechałem do 4 stów i dalej chuj. Co to za limit?
gdzie grasz? na unibecie ręcznie zatwierdzają, limit 500zł powiedzmy, a 1000 możesz postawić i ręcznie zatwierdzą
trzeba poczekać z 15min
 
@up po 1.86 przecież to kradzież w biały dzień ;/ Uni 2.0 pinek 2.11 ale jak bardzo chcesz to spróbuj postawić kilka kuponów za mniejszą stawkę powinno przejść
 
Taylor Lapilus vs Rocky Lee:

Lapilus, TKO

Paweł Pawlak vs Sheldon Westcott:

Pawlak, TKO

Damian Stasiak vs Yaotzin Meza:

Stasiak, Sub

Joanne Calderwood vs Maryna Moroz:

Calderwood, decyzja

Jimi Manuwa vs Jan Błachowicz:

Błachowicz, Sub

Bartosz Fabiński vs Garreth McLellan:

Fabiński, TKO


Kupon konkursowy stawiam na Janka Błachowicza
 
Każdy się stresuje jak postawi hajs, taki tego urok. Wierzę Kirasowi że wszyscy zyskamy na tych dwóch walkach gruby szmal.
 
Nie ma żadnego polegania na moich typach bo kiedyś nie wejdzie i będzie tona hejtu chociaż w chuju to mam właściwie-każdy ma swój rozum.Held łatwo miał nie będzie ale pociesza mnie ostatnia walka z Pitbullem gdzie sprowadzał jak należy i zajebiście kontrolował.Jeśli sie nie uda przed czasem to powinna być decyzja.Janek to wiadomo - im bliżej walki tym bardziej jestem pewny.Ide kimać !
@Trzyha aka Alibaba - boli dupka co nie ? :crazy:
 
Rocky Lee Ko/Tko
Meza Decyzja
Westcott Decyzja
Calderwood Decyzja
Błachowicz Decyzja
Fabiński Decyzja
 
Lapilus vs. Rocky Lee - LAPILUS PRZEZ KO/TKO

Pawlak vs. Westcott - WESTCOTT PRZEZ PODDANIE

Stasiak vs. Meza - STASIAK PRZEZ DECYZJE

Manuwa vs. Błachowicz - MANUWA PRZEZ KO/TKO

Calderwood vs. Moroz - CALDERWOOD PRZEZ DECYZJE

Fabiński vs. McLellan - FABIŃSKI PRZEZ KO/TKO

BRAWOOOOO HELD !!! NAJLEPSZY !!! : )
 
U mnie poszło Held + Sheldon za 170. Paweł Pawlak chyba nie zrobi niespodzianki :) oraz Held + Janek za 100. Także hey! 50 % za nami!
 
Back
Top