Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night: Teixeira vs. Saint Preux

No właśnie. Walka z Teixeirą będzie 5-rundowa, więc może być różnie.
@Pietagoras
Ten Bamboleo taki cienki, że warto Halla po 1.33 ruszać?
 
nie znam wiekszosci zawodnikow z ropiski, duzo underdogow, a na takich galach najczesciej buki zle kursy wystawiaja
trzeba czegos poszukac...
 
i Alvey wygrają
Z Brunsonem? Jak dla mnie Derek jest o klasę lepszy zawodnikiem. Alveyowi pozostaje tylko "lucky luj", ale w sumie nie zdziwię się jak czymś ustrzeli. :confused:
Jak patrzę na te kursy, to jeszcze Tom Watson wygląda dosyć ciekawie.
 
Tom Watson wygląda dosyć ciekawie.
Wygląda ciekawie ale z Camozzim są równie chujowi i nie grałbym za duże pieniądze bo to pojedynek jeden z tych w którym może sie zdarzyć absolutnie wszystko :lol:.Obaj już dawno bez iskier tylko żeby jakoś przewalczyć.
 
Wygląda ciekawie ale z Camozzim są równie chujowi i nie grałbym za duże pieniądze bo to pojedynek jeden z tych w którym może sie zdarzyć absolutnie wszystko :lol:.Obaj już dawno bez iskier tylko żeby jakoś przewalczyć.
To jasne - loteria. Ja daję szanse 50/50, więc 2.35 na Watsona w miarę spoko. Na początku było 2.60.
 
Ja myślę nad over 2.5 w tej walce. 1.42 to nie jest niski kurs przy wacianych pięściach.
 
Również można Rosholt - Johnson over 1.5 (1.60). Josh zgrinduje jak Omielańczuka. Prawda, że ostatnio znokautował go Alexey Oleinik, ale już zdążył powrócić do swych trzech rund :).
 
No właśnie. Walka z Teixeirą będzie 5-rundowa, więc może być różnie.
@Pietagoras
Ten Bamboleo taki cienki, że warto Halla po 1.33 ruszać?

Nie wiem, czy kurs 1.33 ciekawa propozycja, ale moim zdaniem Hall jest faworytem. Bamboleo tak jak Hall jest stojkowiczem, z tym że ma strasznych ogórów na rozkladzie. Hall wbrew pozorom nie jest zlym zawodnikiem. Technicznie rządzi, arsenal uderzeń bogaty w uj, tylko ten problem z agresją i marazmem w walce.
Postawilem na Hall'a bo go lubie, mam jednak też wrażenie, że Uriah ma szansę na wygraną. B. dobra kontrola dystansu, szczęka nie od parady i przeciwnik nie wysokich lotów pozwalają mi mieć nadzieję na wygraną Hall'a. Moim zdaniem Uriah 'wypyka' decyzję na pełnym dystansie. Typu jednak nie polecam, bo może ugryźć.
Btw. zagram jeszcze Glovera.
 
Jeśli Glover zawalczy tak jak z Davisem i Jonsem to nie wydaje mi się...tj. ograniczy się tylko i wyłącznie do boksu i nie będzie mieszał kopnięć z ciosami i próbkami obaleń to czarno widzę jego wygraną.
Badera udało mu się trafić, bo Amerykanin myślał,że Brazylijczyk jest na tyle zamroczony po jego ciosie, że uda mu się go skończyć pod siatką , a tu zonk ! Teixeria w defensywie trafił kombinacją sierp podbródkowy i było po zawodach.
Jak dla mnie na chwilę obecną NO BET. Przejrzę sobie jeszcze ostatnie walki OSP i jak coś to postawię,ale na over 1.5 (bo lubię stawiać overy:lol:) lub walka zakończy się przez KO/TKO . Na chwilę obecną jak bym miał stawiać na zwycięzce to bym wybrał OSP, ale tylko z tego względu,że jest lepszy kurs i że Glover ostatnio przegrywał z czarnoskórymi atletami o lepszych warunkach fizycznych ... Co do reszty walk z karty to muszę się im jeszcze przyjrzeć i przeanalizować.
Postanowiłem odpuścić trochę POKERA i pobawić się trochę bardziej w bukmacherkę ... a zwłaszcza obstawianie MMA. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie ... Na razie nie jest źle , a będzie doskonale :lol:

Tak na szybko tylko napiszę ,że będę brał pod uwagę jakiś over lub dec dla McMann, Dariusha pewnie postawie, Jakiś over w walce Rosholda, Camozziego może ,Halla do dubla lub taśmy ...
Przyjrzę się jeszcze kursom i po ważeniu zacznę stawiać siano.
 
@MPS Teixeira z Baderem nie był w ogóle zamroczony, do tego Glover bronił wszystkichł obaleń
z Jonsem zawalczył dość dobrze, przegrał wszystkie rundy, ale postawił jakiś opór i pokazał, że jest mega twardy
z Davisem było już słabo tu się zgodze, ale sama walka byla slaba, Davis zawalczyl w swoim stylu dlatego go juz w UFC nie ma
OSP nie jest szczegolnie mocnym zapasnikiem, preferuje glownie stojke, a tutaj ver powinien byc lepszy....
 
Bader jak dobrze trafi też może walnąć , z resztą aż tak naruszony nie był i jeszcze zdołał obalić.W walce z Jonem kopał trochę midli poza boksem,ale jednak Jones to Jones .Z Davisem nawet w stójce słabo ,ale nie należy po tej walce skreślać .Trochę nieobecny był.
 
Sory, że nie w temacie, ale mam pytanie do tych, którzy grają wyższe stawki i wypłacają większe pieniążki. Wypłacacie bezpośrednio na konto bankowe czy tylko przez skrilla? Można spodziewać się jakiegoś przypału, wypłacając bezpośrednio na konto. Wiem też, że jest jakaś suma, którą bank musi zgłaszać, ale to raczej jakieś większe pieniądze.
 
Dawniej było tak, że przelewy chyba powyżej 10.000 zł bank musiał zgłaszać. Nie mniej w dzisiejszych czasach lepiej nie wypłacać większych kwot prosto do banku, nawet jeśli są mniejsze niż 10k. Dziękujmy za ten stan rzeczy politykom z PO. Chodzi o to, że przez ustawę antyhazardową nawet mniejsze sumy mogą przyczynić się do nieciekawych sytuacji gdyby nasze konto z jakiegoś powodu zostało skontrolowane. Skrill to najbezpieczniejsza opcja.
 
Dawniej było tak, że przelewy chyba powyżej 10.000 zł bank musiał zgłaszać. Nie mniej w dzisiejszych czasach lepiej nie wypłacać większych kwot prosto do banku, nawet jeśli są mniejsze niż 10k. Dziękujmy za ten stan rzeczy politykom z PO. Chodzi o to, że przez ustawę antyhazardową nawet mniejsze sumy mogą przyczynić się do nieciekawych sytuacji gdyby nasze konto z jakiegoś powodu zostało skontrolowane. Skrill to najbezpieczniejsza opcja.
Dzięki za odpowiedź. Tylko kto i z jakiej paki może kontrolować nasze konto? Nie ma czegoś takiego, jak tajemnica bankowa, przynajmniej w teorii?
 
Dzięki za odpowiedź. Tylko kto i z jakiej paki może kontrolować nasze konto? Nie ma czegoś takiego, jak tajemnica bankowa, przynajmniej w teorii?

W teorii jest, a w praktyce gracze w b-a-h mieli problemy ponieważ jakiś cudem urząd celny miał wykaz wpłat i wypłat klientów banku PKO. I nikt nie wie gdzie był przeciek. Dzisiaj nasze dane, które myślimy, że są poufne, da się wykraść prościej niż kiedykolwiek. Nie mówiąc o tym, że nie trzeba dużo, by kontrola konta poszła z automatu, a wtedy bank musi Twoje konto udostępnić urzędowi skarbowemu.
 
W teorii jest, a w praktyce gracze w b-a-h mieli problemy ponieważ jakiś cudem urząd celny miał wykaz wpłat i wypłat klientów banku PKO. I nikt nie wie gdzie był przeciek. Dzisiaj nasze dane, które myślimy, że są poufne, da się wykraść prościej niż kiedykolwiek. Nie mówiąc o tym, że nie trzeba dużo, by kontrola konta poszła z automatu, a wtedy bank musi Twoje konto udostępnić urzędowi skarbowemu.
Tak, tak, to wiem. Zastanawiam się, jak to wygląda w praktyce, czy ktoś miał przypał w przypadku większych wypłat bezpośrednio na konto itd. i czy np. lepiej podzielić taką wypłatę na 2-3 razy...?
 
Ja bym podzielił. Każde odstępstwo od normy może być zarejestrowane. Dostajesz miesięcznie 2000-3000 zł na konto i nagle wpływa Ci sumka 9.000 zł. Jeśli przesłałbyś przez Skrilla to spoko, zawsze możesz powiedzieć, że babcia Ci pożyczyła, ale jak urząd celny się dowie, to wtedy będzie miał na papierze, że *bum* wypłata od buka bezpośrednia i grzywna kilka tysiaków. Lepiej się nie wychylać - nigdy. Taki już ustrój w naszym kraju.
 
Ok, tak też zrobię. Chociaż jeśli dalej będzie mi szło, jak dzisiaj, to zaraz nie będzie co wypłacać. Dzięki i pozdro.
 
Panowie , a co powiecie o walce Dempsey vs Wilson ? według mnie warto obstawić na Dempseya , wiadomo - zawodnikiem top 10 nigdy nie bedzie :) w swoich ostatnich walkach przegrał tylko z dzikiem Latifim , natomiast o jego przeciwniku można powiedzieć nie wiele , jedynym mankamentem jest to że Wilson nie przegrał żadnej walki , żadnej z 6 zawodowych ani też żadnej z 7 amatorskich , jednak po głębszym przeanalizowaniu jego przeciwników można zauważyc że wszyscy to przysłowiowe ogóry z rekordami 0-2 , 1-1 , 3-7 , co świadczy o tym że nie miał przed sobą jeszcze klasowego zawodnika , czy Dempsey takim jest ? osobiscie uważam ze reprezentuje jakiś poziom i powinien z nim wygrać , tym bardziej kurs 2.40 kusi :)
 
@Trzyha zgadza się Glover się pośliznął i stracił równowagę wtedy Bader do przycisnął trochę pod siatką. Co nie zmienia faktu,że walka odbyła się 2 lata temu i na Teixeira na pewno nie postawie hajsu.
 
Kakai za 100 oraz Dariush za 100 (na przekór wszystkim stawiającym na tego murzyna z TUF-a).
 
Back
Top