Analiza kursów BetSafe: UFC Fight Night - Miocic vs. Hunt

W przypadku stylu Hunto wiek nie ma aż takiego wielkiego znaczenia, gdyż tak jak napisałeś bazuje na precyzyjnym 'luju ogłuszaczu' ;) W ostatniej walce z Werdumem moim osobistym zdaniem Super Samoa bardzo dobrze się zaprezentował i mógł skończyć Fabrizio w 1 rundzie gdyby tylko zdecydowaniej do Niego ruszył po trafieniu. 0,5j na Hunto
 
Oprócz oczywistego Hunta za 3.0 bardzo fajnie wygląda not Miocic inside distanse za 1.9. Stipe nie ma zupełnie pary w łapach jak na ciężką, a jak twardy łeb ma Mark wszyscy wiedzą
 
Sercem za Huntem, ale raczej Miocic wypunktuje Hunta... Zasięg i wzrost + umiejętność trzymania gardy zrobią swoje w tej walce. To nie jest Struve, który ma słabą obronę.
 
Sercem za Huntem, ale raczej Miocic wypunktuje Hunta... Zasięg i wzrost + umiejętność trzymania gardy zrobią swoje w tej walce. To nie jest Struve, który ma słabą obronę.
Dokładnie, to nie jest Struve, który ma słabą obronę i słaby atak, a i tak ustrzelił Miocica. To jest the Super Samoan!
 
tak przejrzałem jeszcze raz walki tavaresa i whittakera , ozkica i chyba obstawie z chashbacku - tavares dec + ozkic + hunt stipie ponad 1.5 za 6.48. Myslicie ze na cashback ok ?
 
1,9 Miocic nie wygra przez skończenie rywala, co wy na to?
 
jeszcze Hunt decyzja 15, obstawiam raczej KO ale przecież jest też możliwość decyzji
może naruszyć Miocica i później już go tylko wypunkotwać, szczególnie, że Hunt nie jest zawodnikiem, który od razu rusza ubić naruszonego rywala
już zagrałem, ale za drobne :lol:
 
Chael Sonnen nigdy się nie myli...

4npwtek8.jpg
 

Rusza X sezon typera BetSafe.com. Dla tych co jeszcze nigdy z nami nie typowali, przypominamy zasady:

1) Wchodzimy na mmanaliza.com.
2) Typujemy wszystkie pięć najnowsze przeanalizowane pojedynki.
3) Piszemy w tym temacie z analizami na MMARocks/Cohones swoje własne typy wraz z podaniem metody skończenia (poddanie/nokaut/decyzja/remis/dyskwalifikacja).
4) Wpłacamy 10 zł (lub więcej) na obojętnie jaki z pięciu zakładów, które biorą udział w Typerze (mogą być single mogą być to kupony łączone).

Za poprawnie wytypowane zestawienie otrzymamy trzy punkty. Za poprawnie wytypowaną metodę skończenia otrzymamy jeden punkt. Po ostatniej gali w miesiącu, cztery osoby z największą ilością punktów otrzymają kolejno 200zł/150zł/150zł/100zł na swoje konto na BetSafe.com. Weryfikacja wpłaty 10 zł co galę na jedno z zestawień podanych na mmanaliza.com nastąpi już bezpośrednio w systemie u bukmachera przy przelewie pieniędzy. Powodzenia!
http://www.mmarocks.pl/zaklady-bukmacherskie/x-sezon-typera-betsafe-com-do-wygrania-lacznie-600-zl
 
Ja chyba zostaję przy tym, co już postawiłem:

Dan Kelly @3.50
Brad Tavares (by dec.) @2.65
Hunt vs Miocic (over 1.5) + Matthews @2.36

Analizy jak zawsze dobre, choć chętnie wtrące swoje trzy grosze:

Nie inaczej było w walce z Tavaresem – Tim przegrywał ją do momentu nokautu. Tutaj jednak odkryliśmy, że nie ma szczęk, których się nie da skruszyć – Brad po raz pierwszy w zawodowej karierze został zastopowany ciosami. Mocno bijący Whittaker będzie miał więc swoją szansę w najbliższym boju.

Co nie znaczy, że jest łatwa do skruszenia. Uważam, że szczęka Tavaresa jest solidna, zdecydowanie ponad średnią. Nieraz już to udowodnił. Przyjął już niejedną bułę od solidnych 'powerpuncherów'. Najznamienitszym z nich jest Yoel Romero. Tam szczęka Tavaresa przeszła prawdziwy test i zdała egzamin ( a jestem przekonany, że padłoby wielu ). Tavares jest jedynym przeciwnikiem, który dotrwał z Yoelem do decyzji, a to już jest coś.
W przypadku akcji z Boetschem, ten drugi wycelował lujem w 'punkt' i potem dokończył sprawę. A jak przysłowie mówi : 'nie ma ludzi odpornych, są tylko źle trafieni' ( czy jakoś tak ). Dobrze trafiony każdy padnie, każdy. Czy to będzie Hunt, Romero, czy to będzie Nelson, więc nie ma się zbytnio dziwić, że i Tavarez zaliczył zgona.
Zdarza się, choć wcale nie znaczy, że będzie się to zdarzać nagminnie. Nie uważam najbliższej walki jako takiej, gdzie prawdopodobieństwo KO przekraczałoby średnią.

Jednak scenariusza, w którym Whittaker zwycięża decyzją nie możemy wykluczyć, głownie dlatego, że jest zawodnikiem dysponującym lepszą kondycją. O ile często wyglądający świetnie w pierwszych rundach Tavares najpewniej wygra pierwszą odsłonę, to w drugiej, a zwłaszcza w trzeciej może być różnie.

Z powyższego cytatu wynika, że problemy Tavaresa z cardio mogą się już pojawić od drugiej rundy, w trzeciej raczej standard. Ja, uważam z kolei, że Tavares nie posiada gorszej kondycji od Whittaker'a. Moim zdaniem są na podobnym poziomie. Złe światło na jego cardio mogła mieć walka z Yoelem. Tam chyba wyglądał kondycyjnie najgorzej. Należy jednak pamiętać, że zła dyspozycja Brada była wynikiem zwierzęcej kombinacji presji zapaśniczej i potężnych gągów ( ten łokieć...) sypiących się na głowę biednego Brada. Jednak nawet wtedy, przez całą odsłonę trzeciej rundy Tavares daleki był od pływania.
W najbliższej walce nie zanosi się jednak na wykańczającą batalię zapaśniczą, lecz jak sam nadmieniłeś walka będzie głównie stójkowa. Moim zdaniem kondycja Tavaresa jest wystarczają na trzy rundy wojny w stójce i nie sądzę, że w sobotę Brad będzie odstawał na tym polu od Whittakera.

Australijczyk oprócz silnych sierpów, używa też kopnięć i ciosów łokciami.

Phi, Tavares też posiada kopnięcia i łokcie w swoim arsenale, a że nie kończy rywali? Niby nie teges, ale z drugiej strony udowadnia na pełnym dystansie, że jest lepszy od przeciwnika, a nie wygrywa jakimś fuksiarskim lujem ogłuszaczem, niczym Boetsch :D

Tavares to solidny zawodnik, lecz bardzo niedoceniany. Nie jest może najlepszy w dywizji, ba najpewniej nigdy nawet nie dojdzie do pierwszej piątki, co nie przeszkadza być mu świetnym rzemieślinikiem. Prezentuje pewien poziom i raczej z niego nie schodzi. Jestem więc przekonany, że w niedzielę zobaczymy Brada w minimum standardowej formie, może z jakimiś upgrade'ami. Kolesia z trzymaną wysoko gardą, który nie odpuszcza pola i pewnie 'punktuje' po zwycięstwo.

Poniosło mnie trochę, koniec z tym :lol:
 
może dla zabawy puszczę jakąś taśmę na wzór kirasówki. W każdym bądź razie walkę wieczoru odpuszczę, bo myślę, że Miocic ugra decyzję, a nie mam serca grać przeciwko Markowi Huntowi.
 
Właśnie pytam LuKaso, gdzie jest ten pierońsko nisko kurs 1.70 na UNDER. Chyba, że to był over - 1.68 na betsafe jest dosyć ciekawym zakładem. Za to under na pinnaclu jest po kursie... 2.55. Co jest nawet surebetem - gównianym, ale jest :D

Gdzie Ty tam masz surebeta Fedorze?
 
Ja się zastanawiam nad taśmą, Whittaker+ Hunt+Kelly+O'Connell mało prawdopodobne ale za dyche to tam chuj :D, A tak to chyba na Whittakera albo Hunta solo postawie
 
Jednak zostawiam granie Hunta - kibicuje ale nie stawiam.
Dubel : O'Connell + Sobral z Metamoris (niech podda gangstera bo namieszał z tym typowaniem na Miocica :D )
 
Anthony Perosh TKO
Dan Kelly decyzja
Brad Tavares decyzja
Alex Chambers decyzja
Brad Scott decyzja

kupon konkursowy stawiam na Dan Kelly
 
Back
Top