Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night 71: Mir vs. Duffee

Mam duży szacun do Twoich typów, szczególnie dużo fajnych singli Ci siada ale tym razem stawiam inaczej i cieszy mnie że nie odczujesz aż tak bardzo tej porażki :beer:

a i jak dla mnie Alvarez jest lepszy od Iaquinty : )
 
Według mnie Iaquinta mocno chce, ale nie potrafi. Szczerze, to grającym Iaquintę polecam postawienie na niego live po 1 rundzie - Gilbert chyba nigdy nie przegrał pierwszego starcia (Pettis, Alvarez, Henderson, Thomson...).
 
Ja Melendeza nie stawiam więcej ,typ ostatnio nie miał tlenubna 3 rundy.Co do main eventu to Duffe owszem mocny uderzacz ,ale jak mocny?Nie wiem jak u niego z zapasami i parterem nie miał jeszcze solidnego testu.Mira moooooże zagram.Thomson do zagrania
 
kup-iaqu.jpg

:boss:
Nie zarobisz kolego
 
Ja pierdocze. :( Takie łatwe hajsy na mnie czekały. :(
To co, bet na Lawlera w to miejsce? :confused:
 

Wiecie co jest najdziwniejsze? Pisałem ten post nie wiedząc jeszcze, że Giblert wypadł. Te buźki, to miałem na myśli to, że to Michi Szademu mówi czy wygra czy nie, a 20 minut później okazało się, że Giblert wpadł na koksach i walka odwołana. Faktycznie, Michi miał rację. Szady nie zarobi!

(no chyba, że wiedział, że wypadł i dlatego tak napisał) :D.
 
Wiecie co jest najdziwniejsze? Pisałem ten post nie wiedząc jeszcze, że Giblert wypadł. Te buźki, to miałem na myśli to, że to Michi Szademu mówi czy wygra czy nie, a 20 minut później okazało się, że Giblert wpadł na koksach i walka odwołana. Faktycznie, Michi miał rację. Szady nie zarobi!

(no chyba, że wiedział, że wypadł i dlatego tak napisał) :D.
Uczciwie przyznam wiedziałem ,że wypadł ale spokojnie jeszcze powiem kiedyś
 
W takim razie ten tysiak musi pójść na Mendesa :D. Nie przejmuj się Szady. Pewnie i tak Al by przegrał :D.
 
Thomson 2.55, Moontasri 2.80 :confused:
Chciałbym, żeby wzrosło do 2.80 i 3.00. Ależ bym dziwek sobie zamówił :star wars:
 
W takim wypadku może nawet podwójne stawki. Jak szaleć, to szaleć.
@michi972 na tyle pewny, na ile można być pewnym kogoś z kursem bliskim 3.0.
 
Marion Reneau, Scott Jorgensen, Rani Yahya oraz Araujo.

Te typy zagram na UFN 71.
 
Moontasri 3.20 - 3x
Thomson 2.65 - 2x
Araujo 3.65 - 1x
Jakim cudem drewno w osobie Stricklanda jest wyceniane na 1.33? :D

Co do ME to kusi mnie under 1.5 po 1.55 oraz under 1 min po 7.0 za grosze. 3 z ostatnich 6 walk Duffeego tak się zakończyło. Co prawda najlepszy czas przegranej Franka to 1:09, ale żaden z jego ostatnich przeciwników nie jest takim agresorem, jak Todd (na pewno nie Junior, Reem, czy Cormier).
 
Też myślę żeby zagrać Mira, przed walką z Silvą byłem go pewny i się nie przeliczyłem, mam nadzieje że teraz będzie tak samo.
 
Back
Top