Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night 70: Machida vs. Romero

W typerze drugi tydzien z rzedu fatalnie, ale jesli kasa ma sie zgadzac to niech tak zostanie. Gratulacje dla zwyciescow.
upload_2015-6-28_6-11-15.png

upload_2015-6-28_6-12-9.png

upload_2015-6-28_6-12-52.png
 

Attachments

  • upload_2015-6-28_6-6-25.png
    upload_2015-6-28_6-6-25.png
    5.6 KB · Views: 21
  • upload_2015-6-28_6-6-52.png
    upload_2015-6-28_6-6-52.png
    21.4 KB · Views: 20
  • upload_2015-6-28_6-7-30.png
    upload_2015-6-28_6-7-30.png
    13 KB · Views: 21
JEST GENIALNIE PRAWIE WSZYSTKO WESZŁO !!!
...szkoda że nie zagrałem kirasówki, ale pewnie i tak bym wiebał przez Montgomerego ... tak po za tym cała gala weszła :dance:

@Cloud szacun za dobrą robotę !!!
Ja zawsze mam tak, że muszę nie dowierzać i coś muszę zrobić zupełnie niż inni (Może tylko i wyłącznie bo jestem tym niewiernym TOMASZEM z biblii :) ... Mondgomery go trafił konkretnym kolanem jednak nie był w stanie tego skończyć i to się na nim zemściło szybciej niż byłby on wstanie sobie to wyobrazić !

Przypucuję się troszeczkę o to moje kupony w funciakach :

yoel1.png
2.png
3.png
yoel1.png
2.png
3.png
yoel1.png
2.png
3.png
3.png 2.png yoel1.png yoel1.png 2.png 3.png 3.png
3.png



@Pietagoras z jakiego regionu Anglii pochodzisz ?
 
Graty dla wszystkich bo widze,że po wygyrwaliście.Po chuj dorzucałem tego Bosse to ja nie wiem.Padł jak rażony prądem ... Mogłem zostawić tak jak było a nie na siłe kurwa ako podbijać.Zły jestem troche na siebie.Jeszcze mnie budzik jebany nie obudził.
 
Leandro Silva + ME nie dojdzie do decyzji ako 2,11 jedyny zakład z tej gali miałem jeszcze pogranego Simsa ale, że kurs spadł mocno to dorzuciłem Currana i Schillinga przed czasem :boystop: weekend + 31 zł i ostateczne wyleczenie się z bellatora ;D
 
@Pietagoras ty w ogóle ogarniasz ten akcent z yorkshire ? Przyznam się szczerze,że kiedyś leciałem w samolocie z ludźmi z twojego rewiru to nawet obsługa samolotu nie ogarniała co oni do nich mówią :) Ja mieszkam w Grantahm niedaleko Newark i Nottingham ... U minie w miasteczku też są różne dialekty, ale to nic w porównaniu do Szkotów lub ludzi z Yorkshire :)
 
Mi by nie było warto, no ale ja sobie bardzo cenię każdą poświęconą minutę myślenia :cool:

E: Z drugiej strony, nawet jakiś zawodowiec polecał na początek grać na papierze, żeby bezboleśnie wyłapywać błędy, no ale ja byłem niecierpliwy :>
 
Spokojnie,z czasem zacznie sobie zwiększać stawki jak się wkręci w temat.Jakbym był tylko uczniem/studentem to też bym nie szalał z hajsem.
 
Spokojnie,z czasem zacznie sobie zwiększać stawki jak się wkręci w temat.Jakbym był tylko uczniem/studentem to też bym nie szalał z hajsem.
no wsszystko rozumiem ,ale grac za 1zl nie ma sensu :D nawet na drożdżówkę nie zarobi :P mysle ze te 10 zl to taka minimalna stawka ,ja ta grywalem na poczatku :p
 
Już na dwie małe drożdżówki zarobiłem :D
Przyjdzie czas, ze postawię coś więcej. Na razie obserwuję co i jak. Spokojnie :D
 
No i elegancko! Szkoda że Gordon nie wszedł bo bym wygrał 50zł a tak jestem 16 do przodu - też dobrze! Sims dał rade. @Cloud - dzięki!
 
@Cloud dzięki za dobry typ :) u mnie stówka do przodu także pójdzie w Lawlera.

Gratuluje wszystkim wygranych i życzę żeby po 189 było jeszcze lepiej :D
 
+57 zł za typy, +54 live = +111 zł!
Nie wszedł tylko Gordon. Idealnie podpasował mi Main Event:
Romero 2.65
Walka zakończy się w 3 lub 4 rundzie 4.50
Live walka zakończy się przed czasem 2.15
:))

P.S. @Cloud wygrałem dogrywkę, uwierzyłbyś?!

1-6 i do przodu, dzi-dzi-dziwkoooo!
 
u mnie póki co taśma z tylko jedną walką :
USA (piłka kobiet)
Brazylia remis (Copa)
Sims (UFC)
Bouchard (Wimbledon)
Urawa (Japonia)
Gamba (Japonia)
Shonan x2 (Japonia)

Kurs 45,62 zł

Wydaje mi się że na rano spokojnie można zagrać Urawa, Gamba, Shonan x2.

Taśma dalej w grze. Zostala Bouchard. Powinno być dobrze :) dzięki Cloud za typ. Sims dał rade. No i graty dla wszystkich co powygrywali. Nawet kolega z kuponem z STSu wygrał. Tylko tak dalej ;)
 
@Pietagoras ty w ogóle ogarniasz ten akcent z yorkshire ? Przyznam się szczerze,że kiedyś leciałem w samolocie z ludźmi z twojego rewiru to nawet obsługa samolotu nie ogarniała co oni do nich mówią :) Ja mieszkam w Grantahm niedaleko Newark i Nottingham ... U minie w miasteczku też są różne dialekty, ale to nic w porównaniu do Szkotów lub ludzi z Yorkshire :)

Siedzę tu juz kilka lat wiec jakoś tam sobie radzę, choć dalej, jesli cham się uprze to malo z tego zrozumiem. Do koszmarnej wymowy ( sponsorem programu jest literka'U') dochodzą zwroty w slangu. I tak zamiast 'close the door' delikwent Ci może wyjechać z takim "put wood in 't' oil". :crazy:
 
Back
Top