Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night 70: Machida vs. Romero

Dzięki Trzyha. Tej walki nie widziałem, ale z tego co pokazał w tej walce to tylko upewniam się, że typ na Simsa nie był taki zły. Garda fatalna. Przy takim bokserze jakim jest Sims, może to mieć spore znaczenie. Nie mniej też mocno bije. Zobaczymy jak ułoży się walka. Rakim obijał jego głowę wspaniale.
 
no pewnie przejebie, ale dla Montgomerego plan może być prosty, klinczowac ile sie da, bo tak to nie wiem jak mialby to wygrac
Dober w drugiej rundzie jakos skontrolowal Simsa, pewnie Steve bedzie mial podobny plan
obalac raczej mu sie nie uda, predzej juz Simsa widze jak obala, w końcu wywodzi się z zapasów
ciekawe starcie sie zapowiada, jedno z lepszych na tej rozpisce
 
jeszcze jako ciekawostka Motgomery przegrał w eliminacjach to Bellatorskiego TUFA w pierwszej rundzie przez KO z jakims Souza z Bellatora
walka w malej klatce, chyba na minus dla Simsa
 
Dobra, chwalić się. U mnie jeden kupon:
kup-mahidwy.jpg
 
Dostałem bonus z bet-**-**** (:D) 20zł i zrobiłem z niego 108 i musze wykonać ostatni obrót żeby ewentualnie wypłacić.
Kirasóweczka : Volkov+Curran+Sims+Gordon
mam w sumie w grze jeszcze dubla gdzie Unia Leszno wygrała z Unią Tarnów i czekam aż Argentyna wygra z Kolumbią wtedy sianko jakieś wpadnie dodatkowe i jedyne o czym myśle to Sims+Machida vs Romero nie będzie decyzji po 1.4 jakoś a prawdopodobne
 
1) Sims za 10zł po kursi 2,03
2) Sims+Gordon+Larkin za 5zł po kursie 7,31
może jakaś kasa na grilla wpadnie na następny weekend zapowiadają ładną pogodę :)
 
@Trzyha dla mnie Gordon nie jest takim złym zawodnikiem, tylko miał sporo pecha. Do tego ostatnia porażka to padaka, kompletny wał. Zgoda, kondycję ma chujową, ale teraz "wydaje się" być w lepszej formie, do tego walczy z Brazylijczykiem, który uważam, że nie powinien być takim faworytem. Być może też się spompuje dosyć szybko i Eddie nie wyjdzie kijowo pod względem kondycji.
 
u mnie póki co taśma z tylko jedną walką :
USA (piłka kobiet)
Brazylia remis (Copa)
Sims (UFC)
Bouchard (Wimbledon)
Urawa (Japonia)
Gamba (Japonia)
Shonan x2 (Japonia)

Kurs 45,62 zł

Wydaje mi się że na rano spokojnie można zagrać Urawa, Gamba, Shonan x2.

Co do innych walk to póki co bez konkretów. Ciężko coś na tej gali wytypować sensownego.
 
Właśnie obejrzałem ważenie i bez kitu co ten Montgomery ma na głowie to jakiś dramat :facepalm: ale fakt, że jakiś duży jest
 
Ja mam na razie Gonzalez, Bosse, Gordon, Makashvili i Ponzinibbio (3z5)
+ Gordon, Makashvili, Ponzinibbio (2z3)
Wszystko za niecałe 100, a dalej czekam na bieg wydarzeń i może nad ranem coś dorzucę.
 
Sims+Gordon+MachidaRomero under 4.5+BrazyliaParagwaj X2+PonzinbbioLarkin under 2.5 ako 26.14
 
Sims... hmm :) na ważeniu jakis mały się wydawał w stosunku do Montgomerego , więc żebyscie się Panowie nie przejechali na nim :) , ja osobiscie napewno postawie na Ponzinibbio i Gordona , w zasadzie nie wiem czemu obydwoje są underdoogami :P i Silva , praktycznie pewniak , kurs 1.6 więc tez atrakcyjnie :)
 
Sims... hmm :) na ważeniu jakis mały się wydawał w stosunku do Montgomerego , więc żebyscie się Panowie nie przejechali na nim :) , ja osobiscie napewno postawie na Ponzinibbio i Gordona , w zasadzie nie wiem czemu obydwoje są underdoogami :P i Silva , praktycznie pewniak , kurs 1.6 więc tez atrakcyjnie :)

Oberyn Martell:size does not matter when you’re flat on your back
 
Thiago Santos - 1.50

Bosse to nie jest zawodnik na UFC , nie ma umiejętności , techniki czy kondycji . Do tego spore przerwy od walk . Santos to sprawny Kickboxer z mocnymi kopnięciami .

Powinno być przed czasem po kolejnym kopniaku na wątrobę tak jak wcześniej z Markesem i w ostatniej walce z jakimś leszczem .
 
Chuja się znam, ale dam.

Larkin + Santos + Oliveira - kurs 2,67 - 1zł
Sims - kurs 2,03 - 1zł

Wahałem się, czy nie zagrać kogoś z ME (ryzykować Romero?) i Gordona (też po 1zł oczywiście). No ale dwa zakłady starczą, zachowam kase na inne.
 
Wszyscy zajarani tym Sims'em , analiza super i wszystko przemawia za tym,że wygra. Jednak po ważeniu nie jestem przekonany, czy da radę to ogarnąć ... Chciałem go też zagrać ale chyba tylko zagram Romero, Silve i Larkina . Tylko teraz nie wiem czy na singlach ... czy razem
 
Ja nigdy nie napisałem, że wygra. Po prostu wpadł mi się w oko jako underdog za początkowe 2.25. Uznałem, że tak dobrego zawodnika warto zagrać przeciwko komuś, kto ma warunki, ale umiejętności już mniejsze. No bo nie oszukujmy się, debiuty w UFC ostatnimi czasy nie obfitują w zawodników najwyższej klasy. Chyba podświadomie wytworzyłem hype na niego, nie mniej to, że obecnie jest faworytem, uważam za potwierdzenie słów mojej analizy. To dobry zawodnik, który niesłusznie był underdogiem (faworytem też jest niesłusznie - dla mnie powinno być pick'em) i wtedy przy "tego typu" walce debiutantów opłacało się na niego stawiać.
 
Back
Top