Analiza kursów Betsafe: UFC Fight Night 63

Po czym wnosicie, że Pena to na pewno wygra? Pena1,5 roku nie walczyła, ostatnia wygrana z Rakoczy (bilans 1-4) i wcześniej 2 porażki poza UFC. A Dudieva ostatnio 3 wygrane w tym jedno w UFC z Elizabeth Phillips (bilans 4-3) i wcześniej 2 porażki w 2013 r., ale z Pannie Kianzad i Jessica Andrade więc to nie byle ogórkowe zawodniczki... I kurs na Dudievę 3,35!!! Nie kumam...
A oglądałeś ich walki, czy tylko sherdoga/wikipedię?
 
A oglądałeś ich walki, czy tylko sherdoga/wikipedię?

Peny nie widziałem, a Dudievę oglądałem ostatnią walkę w UFC. Nie za dobrze wypadła, ale w debiucie bywa rożnie. Myślę, że teraz będzie lepiej.
Ps. A jakby ta Pena była taką zajebistą killerką to by nie miała 1 wygranej na 3 ostatnie walki i to z laską 1-4...
 
Last edited:
@Szady , @Mr. Cloud pytanko do was - w waszym odczuciu Clarke jest w stanie sprawić niespodziankę? Bo mam jakieś takie dziwne przeczucie co do niego...

Moim zdaniem Chiesa raczej wytrze matę Clarkem i nie da się złapać w jakieś poddanie, na dodatek tym swoim chaosem będzie dziabał rywala. Nie wróżę tu zwycięstwa underdoga, ale kto wie.
 
Może robię sobie nadzieję, ale gdyby nie walka z Chiesy z Masvidalem to pewnie bym nawet o tym zakładzie nie pomyślał
 
Widać było, że Masvidal się męczył z wagą, bo rzadkością jest, że zawodnik wychodzi na scenę jeszcze w tym pocącym kombinezonie. Lekko nie wyraźnie wyglądał, więc naszła mnie ochota na granie Iaquinty. Co myślicie?
 
Serio ? :crazy: Gamebred wyglądał strasznie słabo, pewnie wagę i tak zrobi, ale każdy widział jak to wygląda...
 
Dlaczego gracie Poiriera? Dziurawa garda, podejrzana szczęka, tańczył po ciosach asa w osobie Akiry Corassaniego. Tu jest lekka i ciosy ważą więcej, a Ferreira ma czym przywalić. W parterze jest w stanie zdominować Dustina.
 
Dlaczego gracie Poiriera? Dziurawa garda, podejrzana szczęka, tańczył po ciosach asa w osobie Akiry Corassaniego. Tu jest lekka i ciosy ważą więcej, a Ferreira ma czym przywalić. W parterze jest w stanie zdominować Dustina.
od kiedy Ferreira ma czym przywalić? nie zauważyłem tego
 
Dlaczego gracie Poiriera? Dziurawa garda, podejrzana szczęka, tańczył po ciosach asa w osobie Akiry Corassaniego. Tu jest lekka i ciosy ważą więcej, a Ferreira ma czym przywalić. W parterze jest w stanie zdominować Dustina.
Dustin jeszcze bardziej mnie utwierdził w przekonaniu,że wygra po obejrzeniu ważenia.W dobrym humorze zajebiście nastawiony.Gram Poiriera bo go lubie :wink: jest bardziej doświadczony a Ferreira nie ma na rozkładzie nikogo ciekawego..no może Coltona Smitha:tongue:.Poza tym nie nawidze 90% fighterów z Brazylii.
 
Dustin jeszcze bardziej mnie utwierdził w przekonaniu,że wygra po obejrzeniu ważenia.W dobrym humorze zajebiście nastawiony.Gram Poiriera bo go lubie :wink: jest bardziej doświadczony a Ferreira nie ma na rozkładzie nikogo ciekawego..no może Coltona Smitha:tongue:.Poza tym nie nawidze 90% fighterów z Brazylii.
nienawidzę
 
od kiedy Ferreira ma czym przywalić? nie zauważyłem tego

Od zawsze. Jego obszerne sierpy są groźne bez względu na to jak technicznie są wyprowadzane.

freira_ko.gif
 
U mnie na dziś tak:
1) Chad Mendes + Jorge Masvidal
2) Michael Chiesa + Dustin Poirier
3) Clay Guida + Shamil Abdurahimov
4) Liz Carmouche
5) Milana Dudieva
6) Liz Carmouche + Milana Dudieva
7) Liz Carmouche + Michael Chiesa + Dustin Poirier+ Chad Mendes
 
UFC Fight Night: Mendes vs. Lamas

1Kupon:

1. Jorge Masvidal - Al Iaquinta Typ1 Kurs:1.88

2. Gray Maynard - Alexander Yakovlev Typ1 Kurs:1.95

AKO:3.67 Stawka:30

Wygrana: Przegrana:


UFC Fight Night: Mendes vs. Lamas

2Kupon:

1. Dustin Poirier - Carlos Diego Ferreira Typ1 Kurs:1.57

2. Liz Carmouche - Lauren Murphy Typ1 Kurs:1.9

AKO:2.98 Stawka:30
 
ja wkońcu zagrałem Carmouche+Guida+Pena symbolicznie za Stówke :fly: teraz niech zajączek wielkanocny daje kase od buka :cool:
 
Na dziś mam:
1. Chad Mendes + Clay Guida
2. Chad Mendes + Michael Chiesa+Julianna Peña
i dwie taśmy za 5 dla lepszego oglądania :D
 
Back
Top