Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night 62: Maia vs. LaFlare + Typer 600 zł!

Rozkminiał ktoś under 1,5 rundy w walce Nunes-Baszler? moim zdaniem kurs 2,05 warty zagrania brazylijka walczy agresywnie ma mocny cios na 9 wygranych 8 nokautów i jedno poddanie wiekszość w pierwszych rundach a Baszler... w stójce zbyt wiele do zaoferowania nie ma zapasów żeby obalić i skontrolować Amande raczej tez nie
 
Francisco Trinaldo vs Akbarh Arreola: Arreola decyzja
Jorge de Oliveira vs Christos Giagos: Giagos przez decyzje
Leonardo Santos vs Tony Martin: Tony Martin przez TKO
Demian Maia vs Ryan LaFlare: LaFlare przez TKO
Erick Silva vs. Josh Koscheck: Silva przez TKO
Kevin Souza vs. Katsunori Kikuno: Souza przez KO
Leandro Silva vs. Drew Dober: Dober przez decyzję
 
Last edited by a moderator:
Francisco Trinaldo - Akbarh Arreola
Arreola przez decyzję.
Oliveira - Giagos
Giagos przez decyzję.
Leonardo Santos - Tony Martin
Martin przez decyzję.
Demian Maia - Ryan LaFlare
LaFlare przez decyzję.
Erick Silva vs. Josh Koscheck
Silva przez decyzję.
Kevin Souza vs. Katsunori Kikuno
Souza przez TKO/KO.
Leandro Silva vs. Drew Dober
Silva przez decyzję.
 
Francisco Trinaldo vs Akbarh Arreola
Francisco Trinaldo decyzja jednogłośna

Jorge de Oliveira vs Christos Giagos
Christos Giagos TKO

Leonardo Santos vs Tony Martin
Leonardo Santos decyzja jednogłośna

Demian Maia vs Ryan LaFlare
Demian Maia poddanie

Erick Silva vs. Josh Koscheck
Josh Koscheck decyzja jednogłośna

Kevin Souza vs. Katsunori Kikuno
Kevin Souza TKO

Leandro Silva vs. Drew Dober
Leandro Silva poddanie
 
To jest kosmos, dawno nie było tak złej gali. Złote bety okazały się "szrotem". Trzeba było stawiać Pepeya :D
 
To jest kosmos, dawno nie było tak złej gali. Złote bety okazały się "szrotem". Trzeba było stawiać Pepeya :D
i Demiana!!! obu delikatnie propsowałem, ale wolałem idiote z Mexico. :D jaki to był głupi występ, dear God!
 
ale wolałem idiote z Mexico. :D jaki to był głupi występ, dear God!

Tzn. idiotą to on się okazał teraz. Czasami tak jest, że zawodnik fajnie walczy, analizy są obiecujące, a gdy przychodzi do najnowszej walki to okazuje się, że ten ktoś jakby stracił rozum i obrał najdebilniejszy z gameplanów na bój. Kop więcej z Trinaldo Akbarh! :D Martin tak samo, oddał plecy za friko i jakby się poddał (choć to akurat wypomnieliśmy, że podobnie było w starciach z Dariushem, tam też się poddał ze zmęczenia). No nic, odrabiamy! Oliveira był blisko pokonania Burnsa. Tam ktoś na czacie postawił stówkę na niego 'na żywo', a Burns wykręcił poddanie w ostatniej chwili. To serio nie była dobra gala dla nikogo :).
 
Tzn. idiotą to on się okazał teraz. Czasami tak jest, że zawodnik fajnie walczy, analizy są obiecujące, a gdy przychodzi do najnowszej walki to okazuje się, że ten ktoś jakby stracił rozum i obrał najdebilniejszy z gameplanów na bój. Kop więcej z Trinaldo Akbarh! :D Martin tak samo, oddał plecy za friko i jakby się poddał (choć to akurat wypomnieliśmy, że podobnie było w starciach z Dariushem, tam też się poddał ze zmęczenia). No nic, odrabiamy! Oliveira był blisko pokonania Burnsa. Tam ktoś na czacie postawił stówkę na niego 'na żywo', a Burns wykręcił poddanie w ostatniej chwili. To serio nie była dobra gala dla nikogo :).
mnie najbardziej podirytowało jak jego corner mówi 'nie kop', a ten ma wyjebane i dalej kopie. nie wiem jaki gameplan oni przygotowali, zapewne zerowy. nie spodziewałem się czegoś tak... mało mądrego po prostu.

btw, miałem stawiać cały zysk na United z tej gali... gdyby baba miała wąsy, chcwd Arreola!!!
 
+ jeszcze to przerwanie w walce Dobera. Dobrze Szady mówił, że gale w Brazylii się nie stawia. Mamy nauczkę!
 
Ja na szczęście nie zaprzepaściłem wygranej na JJ, czekam na Jana, a w weekend poszło -50.
 
Ekspresowa kolejka typera betsafe.com. Po dwóch galach i dwunastu pojedynkach, zwycięzcą został @Lucash a tuż za nim uplasował się @sawciu , żyd @Puczi oraz @raynor187

lista_marzec_edycja_2.jpg


Tym samym Lucash zdobywa 200 zł, Sawciu 150 zł a z racji tego, że Puczi i Raynor187 uplasowali się 3 i 4 miejscu z taką samą ilością punktów, niesprawiedliwie by było aby to alfabet decydował który z nich dostanie 150 zł, a który 100 zł. Dlatego Panowie zadecydujcie: możecie wytypować dwie walki wieczoru gali Desert Force 16 - Saudi Arabia albo zrobić rzut kostką na czacie. Jak uważacie :).

Zwycięzcom gratulujemy i spotykamy się w IX sezonie Typera! Proszę przesłać e-maile na [email protected]
 
Last edited:
Komisyjnie stwierdzam, że @Puczi zgarnia 100 zł, a @raynor187 150 zł! Przy okazji polecam granie na "mniejsze liczby". Jest dużo lepsza zabawa :D. Gratki Panowie! Maile do mnie:).
 
... :lol:

Edit:
Dobrze, że tym razem przegrany mógł liczyć na coś więcej niż... szyderczy śmiech :wink:
 
Last edited:
Raynor wygrał, to ja proszę o stówkę na otarcie łez.
Świetnie @Scurvol trafił z awatarem:cowboy:

Komisyjnie stwierdzam, że @Puczi zgarnia 100 zł, a @raynor187 150 zł! Przy okazji polecam granie na "mniejsze liczby". Jest dużo lepsza zabawa :D. Gratki Panowie! Maile do mnie:).
Przez te Twoje mniejsze liczby przegrałem losowanie kilka miesięcy temu :)
 
A ja na plus :) 2 € na pociąg z kursem czterocyfrowym, oczywiście nie wszedł, i 8 € na Mafrę 1.6 i Pepeya 3.3 (5.28). Będzie na kolejne zabawowe tasiemce.
 
Back
Top