Analiza kursów Betsafe: UFC Fight Night 58

no i Cummin wygrał bez problemó tak samo Silva 50zł do przodu, dobra passa trwa, ale mogłem jednak 100zł postawić, a nie 50 ;(
następne typy za 2tyg
 
Kiras, z tego co liczyłem rano, to zwycięzcą jestem ja, na drugim miejscu będzie Sawciu/Clauddeater chyba. 4 nie pamiętam.
 
Ja wyszedłem 35 funtów na plus. Zawsze jednak coś. A teraz dwa tygodnie luzu, ale już jeden zakładna kolejne UFC mam :D
 
Klasyfikacja miejsc po ostatnim Typerze tego roku mieni się następująco: Debiutant @HubiSSJ3 wygrywa 200 zł, @cloudeater oraz @sawciu zgarniają po 150 zł a @kiras stówkę. Walka o rankingowe miejsca była zażarta. Gratulujemy :). Mam nadzieję, że obecna formuła z minimalnymi uzasadnieniami typów się sprawdziła i dzięki temu wiele osób mogło porównać swoje kupony z opinią innych, zwłaszcza tych wysoko w rankingu. Jeśli macie jakieś sugestie na Nowy Rok, to jesteśmy otwarci na wszystko:

yeyeyeye_koniec.jpg


A tak wyglądała punktacja gdyby liczyć tylko ostatnią galę:

cloudeater – 20
Knee – 18
HubiSSJ3 – 17
Kiras – 16
mmammag – 16
sawciu – 16
raynor187 – 14
Solaris – 14
Wolek – 14
Ariske – 13
fikusny – 13
kapusta – 13
mateusz1919 – 13
steel – 12
Puczi – 11
Zychal – 10

Proszę o podesłanie mi na e-maila: [email protected] Waszych e-mailów na które jesteście zarejestrowani na BetSafe.
 
Gratuluję wygranym ;)

Nie ma co zmieniać, formuła jest OK
 
Last edited:
Gratuluję wygranym. W następnej edycji przyłączam się do rywalizacji.
 
Gratulejszyn Panowie. Albo mi się wydaję albo przed ostatnią galą prowadził ktoś inny.
 
Gratulację, ta edycja typera trochę gorsza od poprzedniej w moim wykonaniu, spadek o 9 miejsc :D nie wstrzelałem się z typami.
 
Poszło na maila @Tomasz Chmura :D #fejmsiezgadza #missioncompleted
PS.Ile razy trzeba obrócić i po jakim kursie? bo zapomniałem
 
Last edited by a moderator:
Można by było w przyszłości bez uzasadnień typować. Albo uzasadnia ten kto chce/ma czas...
 
Ps. I trzeba w końcu naprawic ten burdel ze stroną główna i cohones. W tym typerze znowu musiałem 2 razy podawac, bo jak dodałem na głównej to na forum nie było...
 
Można by było w przyszłości bez uzasadnień typować. Albo uzasadnia ten kto chce/ma czas...
To by było za łatwo :D tak typować to możesz na tapology, tu jest to coś, w czym możesz się wykazać.

Ps. @Wolek i mógłbyś edytować posty, a nie spamisz dwoma po minucie.
 
Co w tym by było za łatwego? Teraz i tak jak nie mam czasu to pisze byle co aby było, więc równie dobrze mógłbym zostawić puste miejsce
 
Boomster, bo ja na typowaniu walk się znam, tylko nie wychodzi mi inwestowanie w nie... Dodatkowo miałem mega czutkę na Oliveirę przed walką, ale się naczytałem analiz itd. aż zwątpiłem.
W następnej edycji mogę brać udział?
@Taran Wydaje Ci się, bo nie oddałem prowadzenia od pierwszej gali :D

Jak coś to e-mail już poszedł.
 
Mi się w końcu po wielu trudach udało obrócić poprzedni bonus ale wpadło tylko 115 z niego, cały czas nie mogę przeboleć Narkuna i Hendricksa o_O
 
Chciało by się napisać "na dniach", ale tu jednak zawsze szybciej przychodzi :D mi za każdym razem jak były wszystkie meila podane max 2 dni
 
Kiedy można spodziewać się wpłaty? Bo chciałem sobie świątecznie kupić Fifę 15 w originie, ale mam tylko gotówkę, bez środków na koncie cyfrowym :(
 
macie bonus ?
Na razie tylko taki
A co do bonusu Betsafe to jeszcze nie dotarł z tym,że nie ma czym się przejmować bo Tomek na pewno wszystkiego dopilnuje a obsuwa pewnie przez przerwe świąteczną.
PS.Wiem jak czasowo jest teraz ale kiedy można się spodziewać Analiz ? wiadomo,że jeszcze tydzień ale pytam zachowawczo żeby bez sensu nie spamować ZB bo każdy w sumie ma przerwe teraz.
 
Środki zostały rozdane, ale jak na ironię @kiras Twój mail nie figuruje w systemie. Na pewno dobry e-mail podałeś? Ten na który jesteś zarejestrowany u buka?
 
Back
Top