Analiza kursów Betsafe: UFC Fight Night 58

Mam dziwne przeczucie dzisiaj,że Barao i Silva wtopią...

Z Silvą jest duże prawdopobieństwo, że wtopi. Rhodes nie jest kozakiem, ale łeb ma twardy - nie uśpił go nawet mocno bijący Whittaker. Jeśli Erick nic nie zmieni w swoim planie i spompuje się po pierwszej rundzie, to będzie ciekawie ;)

A Barao to raczej pewniak, Gagnon to jest koleś "na odbudowanie".
 
W jaki sposób Hubi? Stójka to miażdżąca przewaga Barao, a obalić go Mitch nie zdoła - jeśli nawet, to po kilku sekundach Renan wstanie. Niespodzianki prędzej bym się spodziewał po Dollowayu, który w ostatnich walkach wygląda jak milion dolarów.
 
Walka Cumminsa z Carlosem Jr to jak walka Błachowicza z Latifim. Jednopłaszczyznowy Cummins dostaje teraz mocnego gościa który przepracował cały obóz a nie jak to było z Narvaezem. Carlos to nie jest Kingsbury i nie da sie obalać raz za razem. Przypomne, że Kingsburego na przestrzeni 3 rund bardziej zdominował słaby Bonnar. Na tapology 80% do 20% na Cumminsa. Na Janka tez nikt nie stawiał, miał zostać raz po raz obalany a tu 1 runda i po walce.

Ja z chęcią biore dobry kurs i stawiam na brazola!
 
Latifi nie jest olimpijczykiem, a na Jr nie ma kursu 3.2 ++
Zobaczymy, według mnie Cummins ma ~40-50% szans na przeleżenie - a kurs 3.50 tego nijak nie oddaje.
 
Nie zapominaj sandacz czym są zapasy w mma :) "jeśli wygrywasz w stójce bronisz sprowadzeń a kiedy obrywasz sam sprowadzasz"
 
Jake Collier vs. Vitor Miranda
nie mam pojęcia, rzuciłem monetą i wypadło na Mirande.
Vitor Miranda decyzja jednogłośna

Lyoto Machida vs. C.B. Dollaway
uważam Lyoto za dużo lepszego w każdej płaszczyźnie, przypuszczam że walka będzie miała podobny przebieg jak ta z Markiem Munozem i taki sam finał.
Lyoto Machida KO

Mitch Gagnon vs. Renan Barao
no był najgorszy rok w karierze Barao, najpierw stracił tytuł, a potem wypadł z walki rewanżowej, stracił też miano pierwszego pretendenta, uważam że to wystarczająca motywacja aby pokonać Gagnona, do tego efektownie jak potrafi to robić.
Renan Barao TKO

Tom Niinimaki vs. Renato Carneiro
fin jest bardziej doświadczony oraz jest świetnym grapplerem, uważam że podda Renato.
Tom Niinimaki poddanie

Elias Silverio vs. Rashid Magomedov
rosjanin nie da się obalić, i będzie punktować w stójce.
Rashid Magomedov decyzja jednogłośna

Erick Silva vs. Mike Rhodes
uważam że Silva jest lepszy w każdej płaszczyźnie lepszy od Mike i go pokona.
Erick Silva TKO

kupon konkursowy stawiam na Tom Niinimaki

do tego mam taśmę Machida+Barao+Magomedov+Cummins
 
Erick Silva vs. Mike Rhodes - Mike nie dał się skończyć przed czasem mocno bijącemu Whittakerowi, więc czemu miałby dać skończyć się Erickowi? Myślę, że Silva zdecydowanie wygra pierwszą rundę, po czym opadnie z sił, ale i tak znajdzie sposób, aby jakoś wygrać. Silva, decyzja

Silverio vs. Magomedov - najtrudniejsza walka do obstawienia. Myślę, że ściany pomogą. Silverio, (split) decision

Niinimaki vs. Renato Carneiro - albo Fin się odbuduje, albo Renato pójdzie w ślady Backstroma i będzie kolejnym zawodnikiem, biorącym walkę w zastępstwie i poddającym Fina w pierwszej rundzie. Stawiam na to drugie. Carneiro, poddanie

Gagnon vs Barao - daję możliwość Gagnonowi przetrwania do końca pojedynku, ale jak pisałem wyżej, jest to walka na odbudowanie dla Barao. Barao, decyzja

Machida vs. Dollaway - CB jest w świetnej formie, Machida już lepszy nie będzie...baa, myślę, że w 2015 będziemy świadkiem regresu jego formy. Ale właśnie - mamy jeszcze grudzień, Lyoto to czołówka swojej kategorii, a Amerykanin nie mierzył się jeszcze z tak dobrymi przeciwnikami, dlatego typuję Machidę przez decyzję

Coilier vs. Miranda - myślę, że przewaga fizyczna ze strony Mirandy zadecyduję o jego wygranej. Miranda, decyzja

Do kuponiku wrzucę Barao i kogoś jeszcze ;)

PS: Mam nadzieję, że pan @Tomasz Chmura szybko podliczy i przedstawi wyniki tej zabawy :)
 
Jake Collier vs.Vitor Miranda:

Dość mocny fizycznie Amerykanin, kontra techniczny striker. Czy tym razem „Lex Luthor” opuści oktagon z podniesioną ręką? Myślę, że nie. I pomimo sympatii i nadziei które w nim pokładałem ostatnim razem, uważam, że tym razem będzie podobnie, gdzie rywal zdominuje go grapplingowo. Collier, decyzja jednogłośna.

Lyoto Machida vs.C.B. Dollaway:

Wiele tutaj zależy od dyspozycji Smoka. Jeśli wyjdzie na typowym „beast mode” to uważam, że nie ma takiej siły, która pozwoli „Dobermanowi” zwyciężyć. Dlatego obstawiam jego zwycięstwo. Machida, TKO, runda 3.

Mitch Gagnon vs.Renan Barao:

Ta walka to dla mnie typowy missmatch. Stworzona głównie w celu podbudowania wizerunku Brazylijczyka, który jest przynajmniej o dwie klasy wyżej w każdym aspekcie od swojego oponenta i do prawdy nie wiem jak Gagnon miałby to wygrać. Barao, TKO, runda 2.

Erick Silva vs. Mike Rhodes:

Podobna sytuacja jak w przypadku walki swojego krajana – Barao. Silva przebija o przynajmniej dwie klasy swojego rywala. I choć jest za słaby na czołówkę, to jest również za silny na końcówkę, dlatego nie wiem co musiałby zrobić by tą walkę przegrać. Silva, poddanie, runda 2.

Elias Silverio vs. Rashid Magomedov:

Choć starcie będzie z pewnością bardzo wyrównane, to uważam, że Rusek, jak to zwykł mawiać Mariusz Pudzianowski – “Tanio skóry nie sprzeda” i poprzez bardziej techniczne uderzenia i mocną bazę w sambo bojowym, zapewni sobie zwycięstwo na kartach punktowych przynajmniej u dwóch sędziów. Magomedov, decyzja jednogłośna.

Tom Niinimaki vs. Renato Carneiro:

W ostatnich dwóch walkach fin nie popisał się zbytnio i totalnie zawiódł pokładane w nim nadzieje. Mimo to uważam, że odrobił lekcje z tych starć i w nadchodzącym, ta kwestia się już nie powtórzy. Choć nadal bardzo możliwe jest to, że nadchodząca walka, zakończy się jak poprzednie, tak obstawię, że będzie inaczej i to on uniesie ręce w geście triumfu. Niinimaki, decyzja niejednogłośna.


Kupon konkursowy stawiam na Patricka Cumminsa i Rashida Magomedov’a.
 
Erick Silva vs Mike Rhodes
Jeżeli Silva nie wystrzela się w pierwszej rundzie powinien wygrać z Rhodesem bez problemów!
Silva decyzja

Elias Silverio vs. Rashid Magomedov
Ciężka walka do typowania ale liczę, że to Magomedov wypunktuje Brazylijczyka
Magomedov decyzja

Lyoto Machida vs. C.B. Dollaway
Czuję, że Lyoto wymęczy decyzje!
Machida decyzja

Mitch Gagnon vs. Renan Barao
Liczę na Ko w wykonaniu Barao!
Barao KO/TKO

Jake Collier vs. Vitor Miranda
Jake jest lepszym zawodnikiem niż 36 letni Brazylijczyk i spokojnie wygra przez decyzje!
Collier decyzja

Tom Niinimaki vs. Renato Carneiro
Dla Toma to walka o być albo nie być w UFC. Myślę, że doświadczenie jakie posiada Tom wystarczy, żeby wypunktować albo poddać debiutanta.
Niinimaki decyzja

Kasa poszła na taśmę Magomedov + Barao + Cummins
 
Erick Silva vs Mike Rhodes Myślę, że Silva nie zmieni swojego stylu walki i nadal pozostanie tym jeźdźcem bez głowy - jednak głowę urwie także przeciwnikowi. Może i Indio jest przeceniany, jednak nadal jest zawodnikiem o półkę wyższej, niż Rhodes. Erick TKO Elias Silverio vs. Rashid Magomedov W pojedynkach Brazol-Rusek stawiam na Słowian. Rasie TKO Tom Niinimaki vs. Renato Carneiro Do trzech razy sztuka. Myślę, że Tom Niinimaki jest już na tyle obyty, by nie dać się pokonać przeciwnikowi, który wziął walkę tydzień przed terminem. Tom SUB Jake Collier vs. Vitor Miranda, Collie nie znam więc stawiam na Brazol Miranda DEC Lyoto Machida vs. C.B. Dollaway Dolloway niestety nigdy nie będzie na poziomie mistrzowsþkim, a Lyoto mimo, że złota nie odzyska, to nadal przewyższa Dobermana w każdym aspekcie. Lyoto TKO Mitch Gagnon vs. Renan Barao Bardzo lubię Gagnona i kibicuję mu w każdej walce - jednak skoro problemy z obalaniem Renana mieli Faber i Dillashaw, to tym bardziej nie uda się ta sztuka Mitchowi. Pozostaje walka w stójce, która będzie królestwem Barao, który znokautuje swojego przeciwnika.
 
Poszło 100 na Magomedova, Cunnisa i Carneiro. Renato walczył już z doświadczonymi fajterami. Tom zapewne od czasu ostatniej porażki był w słabym stanie jeśli chodzi o morale i mam nadzieję, że się nie zbudował. W końcu nie jest jakimś kotem i wie, że za kilka walk pożegna się na dobre z organizacją.
 
Erick Silva vs Mike Rhodes
Myślę, że Silva nie zmieni swojego stylu walki i nadal pozostanie tym jeźdźcem bez głowy -- jednak głowę urwie także przeciwnikowi. Może i Indio jest przeceniany, jednak nadal jest zawodnikiem o półkę wyższej, niż Rhodes.
Erick TKO
Elias Silverio vs. Rashid Magomedov
W pojedynkach Brazol-Rusek stawiam na Słowian.
Rashid TKO
Tom Niinimaki vs. Renato Carneiro
Do trzech razy sztuka. Myślę, że Tom Niinimaki jest już na tyle obyty, by nie dać się pokonać przeciwnikowi, który wziął walkę tydzień przed terminem.
Tom SUB
Jake Collier vs. Vitor Miranda,
Collie nie znam więc stawiam na Brazol
Miranda DEC
Lyoto Machida vs. C.B. Dollaway
Dolloway niestety nigdy nie będzie na poziomie mistrzowsþkim, a Lyoto mimo, że złota nie odzyska, to nadal przewyższa Dobermana w każdym aspekcie.
Lyoto TKO
Mitch Gagnon vs. Renan Barao
Nie przepadam za Barao.
Mitch DEC
 
Stawianie nogi z mma kurwa super pomysł.Jebane MU,jak będę wrzucał tu jakieś kupony z nimi to niech ktoś mnie napierdoli albo założy mataleo ! 65minuta czerwo dla aston villi i manu nie potrafiło brameczki wbić :]
DORZUCAM!
Magomedov+Cummins 2.67 x 115 betsafe
Barao Gagnon nie będzie decyzji(kurs 1.5 w sumie polecam)+De Lima KO+Elkins+Moicano 11.12 x 50 unibet
Chce troche odłożyć na Jonesa i ostatnio kminiłem nad singlem ale z powrotem wracam do pomysłu dubla z Kowbojem tylko ten rekord Jurego mnie wkurwia i niepokoi ale tą jedynke Donald może śmiało postawić w rekordzie. Nadrobię pare walk Mylesa i pewnie sie skusze bo wydaje mi się,że w 2015 Pettis będzie miał trzy obrony z RDA,Kowbojem i Khabibem.
 
Cały czas myślę, czy nie postawić na ANTÔNIO CARLOS JÚNIOR oglądałem tego TUFa i chłop jest na prawdę dobry.
 
Jake Collier vs Vitor Miranda
Szczerze przyznam, że nie znam tych dwóch zawodników, więc po analizie walk wnioskuję z sherdoga - wygraną Amerykanina. Przemawia do mnie to, że jest młodszy, ma ciekawsze wygrane w stójce i w parterze, jego trzej ostatni przeciwnicy, z którymi walczył i wygrał byli solidni i z nie najgorszymi rekordami( 7-1, 7-6, 13-4) przy czym u przeciwnika wyglądało to zdecydowanie gorzej ( przegrana 4-0, wygrana 8-6, 3-7).
Werdykt
Raczej będzie ciężko z poddaniem, ale zaryzykuję Collier wygra przez poddanie.

Lyoto Machida vs C.B. Dollaway
Nie ma co się tu rozpisywać. Walka jednego z moich ulubionych zawodników. Przeczuwam dominację Dragona w pełnym wymiarze czasowym.
Werdykt
Wygrana Machidy przez decyzję sędziowską.

Mitch Gagnon vs Renan Barao
Tu musiało by się zdarzyć coś dziwnego, żeby tego Barao nie wygrał. Renan jest bardzo zdeterminowany, chyba także najlepiej przygotowany do walki pod względem fizycznym i ciężko będzie go powstrzymać w jego drodze po pas( no chyba, że po tej walce musiał by stanąć do walki z The Dominator`em).
Werdykt
Wygrana Barao przez KO/TKO.

Erick Silva vs Mike Rhodes
Silva to taki typ zawodnika, który potrafi dać super fight z trudnym przeciwnikiem, by potem przegrać i się nie popisać. W walce powinna być dominacja Indio, gdyż jest lepszy w każdej płaszczyźnie, miał na swojej drodze o wiele trudniejszych rywali, z którymi radził sobie dobrze mimo przegranych.
Werdykt
Wygrana Silvy przez poddanie.

Elias Silverio vs Rashid Magomedov
Najtrudniejsza walka do typowania. Brazylijczyk vs Rosjanin w Brazylii. Faworytem bukmacherowym jest Rashid, jednak zdecydowaną przewagę w dopingu będzie miał Elias. Będzie to wyrównana walka, w której ciężko coś przewidzieć.
Werdykt
Walka w Brazylii i wygrana Rosjanina przez decyzję.

Tom Niinimaki vs Renato Carneiro
Walka zawodnika o utrzymanie w UFC vs debiutantowi w UFC. Ta walka pokaże czy Tom utrzyma się w UFC, Renato przyjął walkę na tydzień przed i tu jest szansa Fina.
Werdykt
Wygrana Toma przez decyzję.

Patrick Cummins + Rashid Magomedov - 2.67 - konkursowy kupon.
Lyoto Machida - 5.50
Erick Silva + Darren Elkins - 3.11
 
Erick Silva vs. Mike Rhodes - Najmniej pewny z pewniaków ;) Silva jest jeźdzcem bez głowy ale jak nie wystrzela się w 1 rundzie, to powinien wygrać z zawodnikiem pokroju Mika Rhodesa. Erick Silva przez decyzję.

Silverio vs. Magomedov - Kupon ns Magomedova puściłem bez głębszej analizy i jak bliżej przyjrzałem się Silverio to nie jest tak skazany na porażkę jak myślałem. Więc skoro i tak mam sporą stratę to tu z koleji postawie na brazylijczyka.

Niinimaki vs. Renato Carneiro - Walka wyrównana, ale Brazylijczyk u siebie powinien ogarnąć, dodając do tego to że Niniimaki "lubi" lubi władować się w duszenie. Renato Carneiro przez poddanie.

Gagnon vs Barao - Typowa walka na odbudowanie dla ex mistrza. Jeszcze nie tak dawano Barao wydawał się być niezagrożony, jednak od tego czasu wiele się zmieniło. Jednak nie zmieniło się to że Barao nadal jest niesamowitym zawodnikiem i jak chce wrócić na szczyt takich przeciwników musi zjadać i wypluwać. UFC również zależy na jego zwycięstwie i promowaniu Barao ponieważ walki Barao z Cruzem lub rewanż z Dilashawem sprzedadzą się bardzo dobrze.
Renan Barao przez nokaut.

Machida vs. Dollaway - Dollaway w ostatnich walkach wyglądał bardzo dobrze, jednak cały czas poziom Lyoto. Machida co prawda nie walczy tak jak jeszcze jakoś czas temu ale nadal jest ponadprzeciętnym zawodnikiem. Jednak zdaje mi się że nie uda mu się znokautować Dollawaya i wygra "tylko" na punkty. Lyoto Machida przez decyzję.

Coilier vs. Miranda - Miranda ma już 35 i już raczej nic w światowym mma nie zawojuje, natomiast Collier ma jeszcze takie szanse, zdaje mi się że będzie mu bardziej zależeć i wygra. Collier przez decyzję.
 
Coilier vs. Miranda - stawiam przeciwko Vitorowi. Colier decyzja.

Niinimaki vs. Carneiro - Szwed zmaże plame z ostatniej porażki. Niinimaki przez decyzje.

Magomedov vs. Silveiro - Rusek uspokoi brazylijskich fanów. Dominacja. Magomedov decyzja.

Silva vs. Rhodes - Brazol nie zdąży się spompować, bo w 1. rundzie znokautuje Rhodesa. Erick KO.

Barao vs. Gagnon - powrót na drogę zwycięstw byłego mistrza. Barao poddanie.

Machida vs. Dolloway - totalny missmatch. Nie daje szans Amerykaninowi. Machida TKO.
Hajs na Machide.
 
Typy takie stawiam tylko dlatego że już praktycznie nie mam szans na wygraną więc liczę na mały cud hihi : )

Collier vs. Miranda - może presja debiutanta zrobi swoje a dodatkowo Brazol trafi mocno i celnie... MIRANDA PRZEZ KO/TKO

Niinimaki vs. Carneiro - po nudnej walce zwycięsko z niej wyjdzie gospodarz... CARNEIRO PRZEZ PODDANIE

Magomedov vs. Silverio - brazylijski mistrz decyzji heh. Niech będzie że jakimś cudem znowu będzie tym lepiej punktującym... SILVERIO PRZEZ DECYZJE

Silva vs. Rhodes - gdyby rywalem Brazola nie był Rhodes a ktoś troszkę lepszy to szło by się pokusić o niespodziankę a tak zbyt dużego wyboru nie ma... SILVA PRZEZ KO/TKO

Barao vs. Gagnon - Renan powróci zły i głodny zwycięstwa... easy win... BARAO PRZEZ KO/TKO

Machida vs. Dollaway - Brazol ostatnimi czasy walczy bardzo zachowawczo i strasznie mnie to wkurza bo lubię gościa. Ale tutaj jednak różnica klasy jest ogromna choć mam jakieś dziwne przeczucie że Lyoto może przegrać jakimś cudem na pkt... hmm... MACHIDA PRZEZ KO/TKO

Kupon postawiłem na LA Kings (NHL) moneyline, Indiana (NBA) max 99 pkt, St. Louis (NHL) moneyline, NY Islanders (NHL) X, Niinimaki, Cummins za 10 zł do zgarnięcia 700 zł hehe : )

Drugi kupon : Magomedov, Niinimaki, Silva, Cummins za 40 zł do wygrania 256 zł : )
 
Last edited:
Erick Silva vs Mike Rhodes
Liczę że Silva coś zmieni w swoim zachowaniu w walce i starczy mu paliwa na 3 rundy by wygrać z przeciwnikiem
Silva Decision

Elias Silverio vs. Rashid Magomedov
Magomedov typowy punktowicz, mam nadzieję że nie będzie tu niespodzianki i pomocy ścian przy punktowaniu i Magomedov wygra przez decyzje
Magomedov Decision

Lyoto Machida vs. C.B. Dollaway
Zgadzam się z przedmówcami że Dollaway to nie ten level co Machida, uważam że na przestrzeni 5 rund Machida znokautuje przeciwnika jakimś fajnym kopnięciem
Machida KO/TKO

Mitch Gagnon vs. Renan Barao
Przeciwnik dla Barao na odbudowanie, pytanie tylko czy wytrzyma z Barao 3 rundy, osobiście uważam że Barao poprowadzi spokojnie walkę i wygra decyzją
Barao Decision

Jake Collier vs. Vitor Miranda
Nie znam obu panów jednak postawie tutaj na młodszego zawodnika który jest u bukmacherów dość wyraźnym faworytem tej walki
Collier Decision

Tom Niinimaki vs. Renato Carneiro
Carneiro wziął walke w zastępstwie 1,5 tyg przed galą i w sumie to wystarczy abym stawiał na fina. Dodatkowo fin po 2 porażkach myślę że za 3 razem uda się wygrać i nie popełnić podczas walki błędu przez który przegra pojedynek
Niinimaki Decision
 
Moja taśma na weekend

Matura Jan - Kubacki Dawid Kwal. Kto Lepszy typ 1
Cummins PatCarlos - Junior Antonio typ 1
Silverio Elias - Magomedov Rashid typ 2
Silva Erick - Rhodes MikeKońcowe typ 1
Barao Renan - Gagnon Mitch typ 1
Machida Lyoto - Dollaway C.B. typ 1
Man. City - Crystal Palace typ 1
Waasland - Anderlecht typ 2
FC Barcelona - Cordoba typ 1
BenficaFc - Gil Vicente typ 1
FC Porto - Vitoria Setubal typ 1
Real Madryt - San Lorenzo typ 1

Stawka 100 AKO: 17.24 Ewentuala wygrana 1699.17
Grane w totolotek z bonusking +12% do wygranej

Pozostała już tylko Benfica, ładny prezent na święta się szykuje. Kupon puszczony w piątek, troche przestraszyłem się że Cummins może przegrać czytając co niektórych wpisy.
 
Stchórzyłem i nie postawiłem 100x5,4 (magomedow cummins renato) tylko rozbiłem to na 2 kupony, ale 300 wpadło.
 
Magomedov+Cummins uratował moją bukmacherską dupeczke w ten weekend.GIT
@Tomasz Chmura kiedy wyniki byczq ? #zliczeniemmamproblem #niechcemisie #tymrazemmozliwywinwtop4
 
Back
Top