1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Analiza kursów Betsafe: UFC Fight Night 58

Discussion in '(TOTALbet) Zakłady bukmacherskie MMA' started by AnalizyBukmacherskie, Dec 18, 2014.

 1. AnalizyBukmacherskie

  AnalizyBukmacherskie Moderator

  Dołączył:
  Nov 18, 2014
  Komentarze:
  125
  Zdobyte Lajki:
  3
  Punkty:
  790
  [​IMG]

  Ostatnia w tym roku gala UFC i ostatni Typer, który zdeterminuje kto wygra kolejno 200zł/150zł/150zł/100zł. Dla przypomnienia zasady:
  1) Wchodzimy na mmanaliza.com
  2) Typujemy wszystkie trzy najnowsze przeanalizowane pojedynki
  3) Do pojedynków z mmanaliza.com dodajemy jeszcze: Jake Collier vs. Vitor Miranda, Lyoto Machida vs. C.B. Dollaway oraz Mitch Gagnon vs. Renan Barao
  4) Piszemy w aktualnym temacie z analizami na MMARocks/Cohones (tym temacie) swoje własne typy z jedno/dwu zdaniowym uzasadnieniem dlaczego akurat tak stawiamy wraz z podaniem metody skończenia (poddanie/nokaut/decyzja/remis/dyskwalifikacja).
  5) Wpłacamy 10 zł (lub więcej) na obojętnie jaki z zakładów przeanalizowanych na mmanaliza.com

  Za poprawnie wytypowane zestawienie otrzymamy trzy punkty. Za poprawnie wytypowaną metodę skończenia otrzymamy jeden punkt. Po ostatniej gali w miesiącu, 4 osoby z największą ilością punktów otrzymają kolejno 200zł/150zł/150zł/100zł na swoje konto na BetSafe.com.

  Weryfikacja wpłaty 10 zł co galę na jedno z zestawień podanych na mmanaliza.com nastąpi już bezpośrednio w systemie u bukmachera przy przelewie pieniędzy. Owocnych typowań!

  Erick Silva vs. Mike Rhodes

  [​IMG]

  Przybycie Mike’a Rhodesa (MMA 6-3) do UFC wiązało się ze sporymi nadziejami. Najwięcej mówiło się o interesującej stójce zawodnika na co dzień trenującego pod okiem Duke’a Roufusa. Największa organizacja MMA świata szybko zweryfikowała jego talent. Odniósł dwie porażki -obie po bezbarwnych walkach i kolejne starcie będzie o „być albo nie być”. Za Erickiem Silvą (MMA 16-5) z kolei ciągnął się jeszcze większy „hype”. „Indio” potrafił błyskawicznie odprawiać rywali z ogona swojej dywizji. Gdy dochodziło do konfrontacji z solidniejszymi nazwiskami, nie potrafił znaleźć drogi do zwycięstwa. Jak zaprezentuje się tym razem?

  Zacznijmy od 25-letniego Rhodesa. Mike walkę z George’em Sullivanem (MMA 15-3, 1NC) w debiucie w UFC przegrał w bardzo bezbarwnym stylu. Pojedynku nie można wygrać kilkoma kopnięciami czy uderzeniami jakby się je wyprowadzało od niechcenia – bo tak w zasadzie można streścić to co wyprawiał Mike w tej konfrontacji. Na jego usprawiedliwienie można rzec, że Rhodes wziął tę walkę w bardzo krótkim terminie, jednak z kolei na jego niekorzyść działa to, iż Sullivan również wziął ją z marszu!

  Nasz underdog nieco lepiej sobie poradził z Benjaminem Smithem (MMA 7-2), którego znokautował w niecałą minutę.

  [​IMG]

  Ma dobry timing, co widać zresztą po tej akcji z Benjaminem. Jednak prezentuje swoistą nonszalancję w walce. Próbuje emulować styl posiadacza pasa dywizji lekkiej UFC Anthony Pettisa (z którym trenuje), lecz nie ma ani umiejętności mistrza, ani jego fantazji. Jest lekki na nogach, dobrze porusza się po oktagonie. Jego styl boksowania porównywalny jest z tym jaki prezentują bracia Diaz, jednak Mike’owi bardzo, bardzo daleko do tego, co prezentują Nick i Nate. Jedyną cechą wspólną jest chyba brak większej siły wkładanej w akcje ofensywne. Rhodes za rzadko atakuje, by można go było porównywać do Diazów, którzy nie dają przeciwnikom wytchnienia.

  Jest silny. Potrafił wykonać dobry technicznie suples; czasem idzie po obalenie, jednak woli gdy walka toczy się w stójce. Preferuje ją ponad grappling czy bój oparty na klinczu.
  Jak na tym tle prezentuje się Silva?

  Brazylijczyk wszedł do UFC i po trzech walkach pokazał się z bardzo dobrej strony. Silva wyrastał powoli na kogoś, kogo można by w przyszłości promować na pretendenta czy ogólnie osobę wysoko notowaną w rankingach. Choć już w drugiej walce zaliczył porażkę z Carlem Praterem, to wynikła ona w okolicznościach kontrowersyjnych, po dosłownie jednym uderzeniu w tył głowy, podczas gdy przebieg walki to krótka i szybka pacyfikacja Pratera.

  Nastroje wszystkich ostudził dopiero Jon Fitch, który jeszcze wtedy był bardzo groźnym przeciwnikiem dla każdego w UFC. Jon był świeżo po pierwszej od 2008 roku porażce z Johnym Hendricksem, i choć w tym samym roku udało mu się zremisować z B.J. Pennem – za co był krytykowany – to we wcześniejszych latach nie miał sobie równych do czasu zderzenia z Georgesem St-Pierrem. Można wręcz rzec, iż te trzy porażki zaliczył tylko z mistrzowskim elementem. Przegrał bowiem z przyszłym i dwoma dawnymi mistrzami półśredniej. Walka jednak mimo porażki ze strony naszego Silvy, została nagrodzona laurem „walki wieczoru”. Prawie rok później, Erickowi dano kolejnego bardzo ciężkiego rywala w postaci Dong-Hyun Kima. Podobnie jak Fitch, Dong-Hyun również stopował kariery wielu bardzo dobrych zawodników w ich wspinaczce na szczyt. Koreańczyk zresztą ma nawet w bilansie wygraną z Mattem Brownem! Wielu ludzi zapomina o tym, wytykając nie tak już młodemu Brazylijczykowi porażkę z Kimem, i pomijając to jak do czasu nokautu toczył się bój.
  Silva to przede wszystkim szybki, silny i atletyczny zawodnik. W stójce lubuje się w kopnięciach, zwłaszcza obrotowych. Gardę trzyma nisko (co może być wielce niebezpieczne), ale dobrze trzyma dystans. Co dziwne czasem lubi agresywnie forsować defensywę rywali, a czasem całą rundę używa boksu we flegmatycznym stylu, lekceważąc przeciwnika i jego umiejętności.

  Brazylijczyk umie wykorzystywać okazje jakie dają mu przeciwnicy w parterze. Wystarczył jeden błąd Charliego Brennenmana, by Silva wskoczył mu za plecy i po kilkudziesięciu sekundach założył duszenie. Lustrzana sytuacja miała miejsce w walce z Jasonem Highem, kiedy to pierwsza próba obalenia obróciła się przeciwko Jasonowi i zaowocowała w fantastyczne poddanie ze strony Ericka.

  Słabość Erick Silva pokazywał najczęściej z zapaśnikami. W walce z Jonem Fitchem został stłamszony. Wypruty z energii. Brennenman również mocno dawał mu się we znaku. Dong Hyun Kim także nie próżnował i wywierał kosmiczną presję na swym przeciwniku. To właśnie efekt zapasów i potężnej utraty sił podczas walki z nimi, wymęczyły tak bardzo Ericka, że ten już w drugiej rundzie pływał kondycyjnie.

  Silva wbrew pozorom ma przyzwoitą szczękę. Ciosy podbródkowe Fitcha w trzeciej rundzie ich starcia były naprawdę mocne i trafiały czysto na szczękę Brazylijczyka, a mimo to uderzenia nie zamroczyły go. Brown też nie uśpił go jednym ciosem. Silva przyjął ich dziesiątki.
  Erick rzadko bywał przyciskany w stójce. Na dobrą sprawę udawało się to tylko jego ostatniemu rywalowi. Warto jednak dodać, że „Nieśmiertelny” Brown był w nie lada tarapatach na początku. Najpierw przyjął potężne kopnięcia na korpus, potem przez dłuższy czas musiał bronić się przed duszeniem zza pleców.

  [​IMG]

  Niezłomność oraz przygotowanie kondycyjne pozwoliło mu odwrócić losy pojedynku na swoją korzyść.

  W pojedynku „strikerskim” musimy więc faworyzować Brazylijczyka i to dość wyraźnie. W parterze i zapasach już kilku zawodników sprawiło mu ogromne problemy, jednak Rhodes nie dominował nigdy w ten sposób rywali.

  Werdykt


  Silva jest jednym z najbardziej przecenianych zawodników UFC przez bukmacherów. Był sporym faworytem w bojach z Jonem Fitchem, Dong Hyun Kimem i Mattem Brownem. Tak więc opłacało się do tej pory stawiać przeciwko niemu. Czy teraz warto się skusić na kurs na zwycięstwo jego najbliższego rywala? Nie bardzo. Przyznam, że nie przepadam za Brazylijczykiem, ale patrząc obiektywnie, jest po prostu lepszy od Rhodesa w każdej płaszczyźnie. To jest jedna z tych walk, które daje mu Joe Silva po to, by mógł podreperować swój bilans. Przewiduję szybkie skończenie Mike’a w spektakularnym stylu. A jeśli nawet nie uda się zakończyć walki przed czasem i Erick tradycyjnie się spompuje, to mam wrażenie, że Mike nie będzie potrafił tego wykorzystać i jedyne, co może ugrać, to jedną rundę na kartach punktowych. Erick ma syndrom Alistaira Overeema – często przegrywa wygrane walki. Nie możemy wykluczyć, że po tym jak opadnie z sił i zacznie opuszczać nisko ręce, Rhodes ustrzeli go jakimś ciosem, jednak nie jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz.

  Elias Silverio vs. Rashid Magomedov


  [​IMG]

  Zwycięzca walki Elias „Huxu” Silverio vs. Rashid „Highlander” Magomedov prawdopodobnie w kolejnej walce dostanie zawodnika ze ścisłej czołówki dywizji lekkiej. Co ciekawe, bukmacherzy początkowo wystawili niemal identyczne kursy na zwycięstwo obu, jednak duża część typerów zainwestowała w Rashida (MMA 17-1), przez co kurs na Eliasa (MMA 11-0) poszybował w górę i przekroczył wartość 2.30. Sprawdźmy, czy tym razem warto iść za „głosem ludu”.

  Na początek warto zwrócić uwagę na to, że Silverio będzie mieć przewagę „własnego boiska”. Urodzony w Brazylii zawodnik ma nieskazitelny bilans walk i idzie jak burza. W UFC wygrał trzy walki i prezentował się w nich bardzo dobrze. Co prawda początkowo miał pewne problemy z Ernestem Chavezem, ale powoli przesuwał szalę zwycięstwa na swoją korzyść, by ostatecznie skończyć rywala przed czasem w trzeciej rundzie. Zaszedł mu za plecy z klinczu, po czym szybko zmusił do klepania.

  [​IMG]

  Walkę z Isaacem Vallie-Flaggiem dominował w zasadzie przez większość czasu. Wygrał jednogłośną decyzją, od trzech sędziów otrzymując punktację 29-27. Stosunek punktowy na pierwszy rzut oka wydaje się nieco dziwny – i słusznie. Elias został ukarany odjęciem jednego punktu po wyprowadzeniu nielegalnego kolana w parterze. Powtórki wykazywały, że mogło ono jednak trafić w klatkę piersiową, a nie głowę, jednak nie zaburzało to ostatecznego werdyktu.

  Elias lubi bić się w stójce. Wykorzystuje w niej solidne umiejętności Muay Thai. Świetnie kopie i robi dobry użytek z łokci. Zdarza mu się dążyć do klinczu. Do swojej gry wplątuje też okazjonalne obalenia. Ładnie to pokazał w boju z Vallie-Flaggiem, którego karcił dodatkowo ciosami w parterze. Na ziemi ma dobrą kontrolę, jest aktywny i stara się zdobywać lepsze pozycje

  W stójce zdarzają mu się przestoje, ale przez większość czasu walczy z należytą agresją, aktywnie punktując. Dysponuje dobrą kondycją. Od najbliższego rywala jest 4 centymetry wyższy i ma o 6 centymetrów większy zasięg ramion. Jak już przy Rashidzie jesteśmy…
  Magomedov w UFC stoczył dwie walki. W debiucie w największej organizacji MMA świata w lutym tego roku zmierzył się z Tonym Martinem. Był w nie lada tarapatach na początku, gdy walka trafiła do parteru. Martin ciasno zapiął balachę i gdyby nie niezłomność i ogromne serce do walki poparte znakomitym defensywnym grapplingiem Rosjanina, to prawdopodobnie skończyłoby się to odklepaniem.

  [​IMG]

  Magomedov wygrał dwie kolejne rundy. Skutecznie punktował rywala w stójce i wykorzystał przewagę kondycyjną.

  W kolejnej walce z grapplerem Rodrigo Dammem Rashid pokazał się z dobrej strony. Odparł wszystkie próby obaleń rywala i punktował w stójce. Trochę ciosów przyjął w trzeciej rundzie, jednak i ta odsłona poszła na jego konto u sędziów punktowych.

  Magomedov to przede wszystkim uderzacz z bazą w Sambo, który korzysta ze świetnych defensywnych zapasów do utrzymania walki w stójce. Nie jest typem zawodnika, który miksuje uderzenia z obaleniami – w dwóch walkach w UFC nie podjął nawet jednej próby sprowadzenia pojedynku do parteru.

  Same statystyki też znakomicie potwierdzają to, jakim zawodnikiem jest „Highlander” – ma w bilansie siedem zwycięstw przez nokauty, dziewięć decyzjami i tylko jedną porażkę na punkty. W stójce stosuje ogrom technik i potrafi ładnie skontrować.

  Werdykt


  Elias Silverio jawi się jako nieco bardziej wszechstronny zawodnik, ale nie powinno to się zbyt uwidaczniać w najbliższym boju. Brazylijczyk nie jest aż tak sprawnym grapplerem, by móc skończyć Magomedova w parterze, gdyż ten drugi pokazał już, że poddać go piekielnie trudno. Prawdopodobnie większość czasu pojedynek będzie toczyć się w stójce. Jeśli zobaczymy ofensywę zapaśniczą, to w wykonaniu Brazylijczyka. Ten, jeśli będzie chciał obalić, może natrafić na ścianę nie do przebicia, bowiem widok Rashida lądującego na plecach należy do rzadkości. Klincz jest prawdopodobny – jeżeli Brazylijczyk z niego nie obali, to ulokuje kilka ciosów na ciele rywala. Zasadnicze pytanie jest takie – kto ma lepszą stójkę? Tu mam problem w ocenie, bo umiejętności obu są zbliżone. Przewagę techniczną ma Rosjanin, co nie oznacza, że będzie potrafił bronić się przed wszystkimi ciosami rywala. Obaj biją mocno (Rashid trochę bardziej), także nokaut może przyjść z obu stron i nie będzie to zaskoczeniem. Przy tym zestawieniu unosi się zapach niejednogłośnej decyzji, a ta będzie mogła iść na konto Eliasa, który jest nieco lepszym „grinderem”. Klinczem i presją może ugrać kolejne rundy. Ciężko tutaj wybrać faworyta. Starcie zapowiada się na bardzo wyrównane. W takim wypadku muszę wybrać wyższy kurs bukmacherski, ale gwarancji na to, że wygra Elias nie daję żadnej.

  Tom Niinimaki vs. Renato Carneiro


  [​IMG]

  Ciekawe kursowo przedstawia się starcie Toma Niinimakiego (MMA 21-7-1) z Renato Carneiro (MMA 8-0, 1NC).

  W sumie to już trzy razy stawiałem na Toma w analizach jego starć. Za pierwszym razem Fin nie podeptał pokładanych w nim nadziei; z pozycji underdoga zdołał zwyciężyć z Ranim Yahyą (MMA 20-8, 1NC). Jednak odkąd zaczął startować z pozycji faworyta, coś się niedobrego stało i zawodnik ten zaczął momentalnie przegrywać w pierwszych rundach przez poddania. Znakomity grappler, który zdołał pełne 15 minut „kulać” się na macie ze światowej klasy parterowcem Yahyą, nagle jest poddawany z łatwością przez innych? Dlatego tym bardziej ciężko ponownie zaufać Niinimakiemu zwłaszcza, że poprzednie dwie walki tak łatwo oddał.
  Zajrzyjmy więc zatem do drugiego narożnika. Kim jest Renato Carneiro i czy warto na niego stawiać?

  Brazylijski debiutant do tej pory stoczył dziewięć walk – osiem z nich wygrał. Cztery razy poddawał, cztery razy dochodził do decyzji, raz remisował. Jest to weteran Jungle Fight. W tej słynnej brazylijskiej organizacji Renato stoczył aż osiem pojedynków. Nie ma w swoim bilansie znaczących nazwisk, jednak nie ma też „kelnerów”. Pokonywał przyzwoitych przeciwników w większości z dobrymi bilansami. Tylko Iliarde Santos (MMA 27-9-1, 1NC) z jego rywali, zdołał się przebić do UFC, jednak po trzech porażkach został uwolniony z organizacji.

  Carneiro „Moicano” najlepiej czuje się w parterze, choć i w stójce dość przyzwoicie sobie radzi. Ma dobre defensywne zapasy – potrafił powstrzymywać zapędy zapaśnicze wielu swych oponentów, po czym sam kładł ich na plecy – dobre, lecz nie doskonałe. Felipe Froes (MMA 10-2-1) z którym zremisował, potrafił go obalać. Na dodatek dzielnie odpierał ofensywne zapasy „Maicano”.

  Carneiro lubi szukać poddań, jednak zanim pójdzie po technikę kończącą, często woli ustabilizować pozycję, co dobrze o nim świadczy. Nie jest też przesadnie agresywny na „glebie”. Ground’and’pound prawie nie stosuje przez co często jego walki są podnoszone do stójki.
  W boksie używa prostych kombinacji uderzeń oraz kopnięć. Choć odnosi okazyjne sukcesy i czasami uda mu się mocniej trafić rywala, tak nie jest to „power puncher” i jego stójka nie robi wrażenia. Nawet gdy odnosi sukcesy na nogach, to po chwili woli zejść po nogi rywala, niż kontynuować atak kickbokserski.

  Werdykt:


  W zbliżającym się starciu, zmierzą się bardzo podobni przeciwnicy. Zarówno Renato jak i Tom uwielbiają sprowadzać walkę do poziomu maty. Niinimaki jest jednak o pół klasy lepszy w parterze. Wielokrotnie zdobywał najwyższe miejsca w wielu europejskich zawodach grapplingowych. Sam bój z Yahyą udowodnił, że Fin dość sprawnie porusza się w parterze – jednak co z tych wszystkich słów pochwalnych, skoro dwie walki z rzędu dał się łatwo poddać przez rywali? Choć Niinimaki jest na papierze lepszy, to ostatnio zdecydowanie nie radzi sobie z grą parterową „gorszych” od siebie grapplerów. Nie jest więc wykluczone, że i tym razem coś pójdzie nie tak i znany z poddań zza pleców Brazylijczyk, odklepie Toma.

  Do tego trzeba dodać stójkę. Niinimaki bardzo ładnie boksuje. Wyprowadza mocne i celne kombinacje oraz co najważniejsze, często skutecznie używa kontr, bijąc „w tempo” zawodników, którzy wpadają z ciosami. Kolejny raz przewaga jest tu po stronie faworyta, choć nie aż taka wielka. Renato również ma swoje momenty jeśli wbije się w rytm, jednak mniej chętnie od Toma boksuje.

  Aż wreszcie na sam koniec trzeba napisać, iż Fin ma dobre warunki fizyczne i czasami siłowo zdobywa upragnione pozycje w grapplingowych bojach. Możliwe, że będzie ładnie bronił prób Brazylijczyka i vice verca, „Moicano” będzie bronił jego prób obaleń. Na papierze Tom jest lepszy od rywala w każdym aspekcie. Od stójki, przez zapasy do parteru. Nie są to wielkie różnice, ale mimo wszystko jest lepszy w poszczególnych płaszczyznach walki. Teoretycznie więc kurs 1.74 jest całkiem w porządku. Tylko no właśnie. Tom ze świetnie zapowiadającego się zawodnika, który mógł namieszać w swej dywizji, stał się zawodnikiem walczącym o przeżycie w UFC. Ciężko w tej sytuacji z czystym sumieniem go polecać. Dwukrotnie już zawiódł pokładane w nim oczekiwania i nadzieje. Uważam jednak, że Renato Carneiro jest minimalnie pod poziomem na którym jest Tom i tym razem obejdzie się bez wpadek.

  [​IMG]

  Bukmacherzy w pamięci mają przegrane przez poddania Fina i dlatego kursy są tak zbliżone w stosunku do Brazylijczyka, który wygrywa przez poddania. Jednak Renato o walce w UFC dowiedział się tydzień temu, a w tym roku walczył tylko raz, z Ismaelem Bonfim (MMA 6-3), który ma 18 lat i wirtuozem MMA nie jest. Powtórka z rozrywki może znów zaistnieć, jednak trzecie poddanie z rzędu na niekorzyść Niinimakiego znaczyłoby mniej więcej to, że los naprawdę się uwziął na Toma, który jest poddawany przez wszystkich, choć sam jest świetnej klasy grapplerem. Typ ostatni raz idzie na Fina. Do trzech razy sztuka.
  [​IMG]


  Read the whole post here.
   
  Last edited by a moderator: Dec 18, 2014
 2. kiras

  kiras Guest

  Z tego UFC pograłem Magomedova i Cumminsa.Jutro wrzuce kupon,typy i wszystko.
   
 3. Puczi

  Puczi Dobry człowiek

  Dołączył:
  Jul 2, 2011
  Komentarze:
  7,849
  Zdobyte Lajki:
  4,455
  Punkty:
  1,790
  Dyszka musi pójść na 1 z 3, czy 1 z 6?
   
 4. Cloud

  Cloud UFC
  Heavyweight
  Cohones MMARocks

  Dołączył:
  May 12, 2010
  Komentarze:
  18,571
  Zdobyte Lajki:
  29,488
  Punkty:
  2,790
  Można stawiać na te trzy dodatkowe starcia żeby uczestniczyć w zabawie.
   
 5. Alibaba

  Alibaba Guest

  Magomedov, Cummins, Silva moje typy
  ma ktoś jakieś statystyki w walkach Rosja vs Brazylia? bo jak oglądam to zawsze wygrywają rosjanie, a często ich razem zestawiają
   
 6. Renato Babalu

  Renato Babalu Jungle Fight
  Featherweight

  Dołączył:
  Dec 11, 2010
  Komentarze:
  238
  Zdobyte Lajki:
  21
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
  Miasto:
  Warszawa
  lepiej zaczekać ( na te wyrównane walki ) na live w unibecie , teraz tam wszystkie walki w hd do oglądania i grania live - super
   
 7. cloudeater

  cloudeater BAMMA
  Lightweight

  Dołączył:
  Dec 26, 2013
  Komentarze:
  872
  Zdobyte Lajki:
  298
  Punkty:
  1,190
  co na unibet można za darmo sobie oglądac ufc na żywo? a trzeba jakiś kupon wcześniej postawić czy coś?
   
 8. Alibaba

  Alibaba Guest

  UFC jest za friko do oglądania? fight pass czy wszystko?
   
 9. HubiSSJ3

  HubiSSJ3 Vale Tudo
  Open

  Dołączył:
  Feb 20, 2010
  Komentarze:
  21,013
  Zdobyte Lajki:
  20,284
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Erick Silva vs Mike Rhodes
  Silvę znów czeka cięzka przeprawa, jednak myślę, iż dzięki przewadze w stójce porozbija przeciwnika, a następnie go podda
  ERICK SILVA PRZEZ PODDANIE
  Elias Silverio vs. Rashid Magomedov
  Zapasy Magomedova będą nie do przejścia dla Brazylijczyka. Pełna kontrola i wygrana przez decyzję
  MAGOMEDOV DECYZJA
  Tom Niinimaki vs. Renato Carneiro
  W tej walce się może zdarzyć wszystko, jednak jeżeli Fin będzie spokojnie punktował, powinien wygrać te starcie
  NIINIMAKI DECYZJA
  Jake Collier vs. Vitor Miranda,
  Największy dylemat mam przy typowaniu tego starcia, jednak postawię na Brazylijczyka. Walczy u siebie, ma mocny cios.
  MIRANDA PRZEZ (T)KO
  Lyoto Machida vs. C.B. Dollaway
  Machida będzie świetnie prowadził te starcie i nie da sobie zrobić krzywdy przez całą walkę, a jako że Dollaway nigdy nie walczył 5 rund, to wraz z upływem czasu przewaga Lyoto będzie rosła
  MACHIDA PRZEZ DECYZJĘ
  Mitch Gagnon vs. Renan Barao
  Mimo,że bardzo cenię Kanadyjczyka za świetny parter, to jednak nie ta sama półka co były mistrz Renan Barao.
  BARAO PRZEZ DECYZJĘ

  Kasa leci na Magomedova.
   
 10. Komentarz z MMARocks

  Komentarz z MMARocks BAMMA
  Bantamweight

  Dołączył:
  Mar 10, 2010
  Komentarze:
  782
  Zdobyte Lajki:
  55
  Punkty:
  1,790
  będę hejterem, ale nadal nie ogarniam tych waszych analiz :D już nawet nie mówię o skuteczności jak niewiele z nich wchodzi, ale Erick Silva? Po 1.27?! Gdzie sami zauważacie że ma syndrom Overeema, potrafi wdupić KAŻDĄ WALKĘ. Wiadomo zabawa zabawą, ale nie będę słodził, dawne analizy, gdy każdą walkę opisywało kilka osób moim skromnym zdaniem były dużo ciekawsze, niż wybranie 3 walk, nie najlepszych kursowo, nie najciekawszych, nie najpewniejszych, w których wynik to często kwestia przypadku. Bez spiny oczywiście ;)
   
  Taran and brukernavn like this.
 11. Taran

  Taran PRIDE FC
  Middleweight

  Dołączył:
  Sep 28, 2014
  Komentarze:
  6,872
  Zdobyte Lajki:
  1,575
  Punkty:
  1,190
  Płeć:
  Male
  Home Page:
  Dobra już niedługo kolejna gala UFC. Pewnie Machida lub Barao wtopią tysiące kuponów. Kogo obstawiacie? Macie jakieś nowe, kolejne typy? To co bukmacherzy zrobili z wcześniej wymienionymi Panami to woła o pomstę do nieba. Po prostu nie opłaca się ryzykować... Ja puszczę jednak jakąś tasiemkę...
   
 12. Cloud

  Cloud UFC
  Heavyweight
  Cohones MMARocks

  Dołączył:
  May 12, 2010
  Komentarze:
  18,571
  Zdobyte Lajki:
  29,488
  Punkty:
  2,790
  Jeszcze tak niedawno mieliśmy najlepszą skuteczność w polskim internecie jeśli chodzi o typowania bukmacherskie MMA (a przynajmniej jedną z lepszych) - byliśmy na plusie, gdy liczyłem przegrane i wygrane, właśnie z powodu podobnego postu jak Twój (a może to był Twój post?). Fakt, że ostatnio jest słaba seria, ale tak jest z bukmacherką. Ja nie znam nikogo, kto cały czas wygrywa. Nie wiem jak jest obecnie, ale podliczymy po Nowym Roku. Prosta sprawa kolego, analizy są pomocą dydaktyczną i to ostatecznie Ty albo przychylasz się do argumentów, albo uważasz inaczej i argumenty Cię nie przekonują. Ten cały temat wraz z typowaniami użytkowników to baza danych wiedzy o zestawieniach, gdzie ludzie wymieniają się poglądami właśnie po to, by każdy mógł coś wyciągnąć z opinii drugiej osoby i przełożyć to na złożenie zakładu lub zaniechanie go (zasianie wątpliwości). Myślę, że ogromna baza fanów, która się wypowiada w naszym dziale zdaje egzamin i rozsądny człowiek może wyłuskać interesujące go informacje. Sęk więc w tym, że nie musisz opierać się na naszych analizach. Możesz spokojnie czerpać wiedzę z typowań użytkowników naszego forum jak np. liderów naszych rankingów. Myślę, że kilka sezonów Typera 200/150/150/100 ładnie wyklarowało kto jest dobry w bukmacherce i kogo warto naśladować, i o to w tym wszystkim chodzi. No, ale lepiej być hejterem:).

  No i typer typerem, ale to kto jak i za jaką kasę stawia przedstawione jest za pomocą wpisów w Zakładach Bukmacherskich i tam polecam zaglądać z większą częstotliwością.

  Nie za bardzo kumam na jakiej zasadzie porównujesz analizy z typami redakcyjnymi. Przecież jedno nie ma nic wspólnego z drugim. Typowanie redakcyjne padło samo z siebie, a analizy bukmacherskie są analizami bukmacherskimi, połączone z zabawą użytkowników i to oni są tutaj nagradzani za poprawne typowania.
   
  Last edited: Dec 19, 2014
 13. Pietagoras

  Pietagoras UFC
  Strawweight

  Dołączył:
  Mar 16, 2013
  Komentarze:
  7,660
  Zdobyte Lajki:
  8,898
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
  Moje wojsko:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 14. kairon

  kairon Oplot Challenge
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Mar 14, 2013
  Komentarze:
  125
  Zdobyte Lajki:
  8
  Punkty:
  1,190
  Moja taśma na weekend

  Matura Jan - Kubacki Dawid Kwal. Kto Lepszy typ 1
  Cummins PatCarlos - Junior Antonio typ 1
  Silverio Elias - Magomedov Rashid typ 2
  Silva Erick - Rhodes MikeKońcowe typ 1
  Barao Renan - Gagnon Mitch typ 1
  Machida Lyoto - Dollaway C.B. typ 1
  Man. City - Crystal Palace typ 1
  Waasland - Anderlecht typ 2
  FC Barcelona - Cordoba typ 1
  BenficaFc - Gil Vicente typ 1
  FC Porto - Vitoria Setubal typ 1
  Real Madryt - San Lorenzo typ 1

  Stawka 100 AKO: 17.24 Ewentuala wygrana 1699.17
  Grane w totolotek z bonusking +12% do wygranej
   
 15. Werdum95

  Werdum95 Brutaal
  Featherweight

  Dołączył:
  Jan 15, 2012
  Komentarze:
  475
  Zdobyte Lajki:
  71
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
  Będzie jeszcze kiedyś edycja typera ? Czy już nie ma tego w planach ?
   
 16. Cloud

  Cloud UFC
  Heavyweight
  Cohones MMARocks

  Dołączył:
  May 12, 2010
  Komentarze:
  18,571
  Zdobyte Lajki:
  29,488
  Punkty:
  2,790
  Będzie od lutego.
   
 17. LuKaso

  LuKaso Jungle Fight
  Bantamweight

  Dołączył:
  May 20, 2014
  Komentarze:
  213
  Zdobyte Lajki:
  25
  Punkty:
  1,190
  Płeć:
  Male
  Zbyt pięknie by weszło trio Cummins Magomedov i Silva. Co prawda Carneiro walczy w zastępstwie, ale jak dla mnie to dobry bet, więc chyba coś ulepię na grubiej z Magomedovem i Renato.
   
 18. Taran

  Taran PRIDE FC
  Middleweight

  Dołączył:
  Sep 28, 2014
  Komentarze:
  6,872
  Zdobyte Lajki:
  1,575
  Punkty:
  1,190
  Płeć:
  Male
  Home Page:
  Nie pękaj ja tez puściłem taki kuponik.
   
 19. stfu

  stfu Jungle Fight
  Lightweight

  Dołączył:
  Dec 15, 2010
  Komentarze:
  283
  Zdobyte Lajki:
  20
  Punkty:
  1,790
  A co w końcu z tym unibetem i transmisją UFC? Bo jeden użytkownik rzucił kilka ciekawych słów, a nie ma żadnego potwierdzenia tego.

  @TOPIC
  Też puszcze jakiś kuponik, ale to jutro.
   
 20. zychal

  zychal UFC
  Strawweight

  Dołączył:
  Nov 10, 2012
  Komentarze:
  7,522
  Zdobyte Lajki:
  1,304
  Punkty:
  1,790
  ja tam gralem na unibecie i ostatnio chcialem odpalic to ufc ,to nie byl zadnego okna ,
   

Share This Page